Smolna (klub) - Warszawa

Moderator: Knajpa

• 3025 / 163 / 0

Ja pierdole, psajtrensy na Smolnej! Mokry sen sie spelnia! :o
  • 622 / 110 / 0

Kiedy?

Ej, [mention]FajnieJest[/mention] moglibyśmy się spotkać ;)

Europejski Raport Narkotykowy 2019 – najważniejsze wnioski

Europejskie Centrum Monitorowania Narkotyków i Narkomanii wypuściło coroczny raport na temat trendów narkotykowych w krajach Unii Europejskiej, Norwegii i Turcji. Oto najważniejsze wnioski.

Zjadł ponad 200 woreczków z kokainą. Zmarł podczas lotu

Podczas lotu do Tokio zmarł jeden z pasażerów boeinga 787. W jego żołądku i jelitach znaleziono ponad 200 woreczków z kokainą.
  • 3025 / 163 / 0

13 stycznia jak sie nie myle.
Mozemy sie spotkac, [mention]Hash_Oil[/mention]. Na Smolnej? Prawdodpobnie ide w ten weekend na Loco Dice.
  • 574 / 23 / 0

Też się tam chyba dziś pojawie :)
  • 124 / 11 / 0

Jakie warunkie ubraniowe trzeba spełnić zeby tam wejść?
Sportowe buty są ok?
  • 3025 / 163 / 0

02 grudnia 20174noniush pisze:
Też się tam chyba dziś pojawie :)
Mordeczko, to odezwij sie do mnie, ja tez tam lece dzisiaj. Maila masz w stopce. Wyslij numer czy cos do siebie to sie zgadamy. :)
  • 574 / 23 / 0

No widzisz.. nie zauważyłem tej wiadomości wybacz, może następnym razem :D
  • 12 / / 0

Byłem na Jorisku na Smolnej i mogę bez mrugnięcia powiedzieć, że pogniótł kooonkrecik. A sam klub oceniam na 5+. Dobra selekcja, nie wpuszczają wycwelkowanych sebiksów aczkolwiek same sebixy sie zdarzają. Mimo to miejsce robi robotę. Oby działał jak najdłużej bo patrząc na klubową scenę z tego typu muzyką to padają jak muchy.
  • 560 / 43 / 0

Z dobrych rad - chowajcie temat w skarpetę, bo kieszenie trzepią konkretnie na wejściu.
Jak coś przy was znajdą to zabierają i wpuszczają :D

Policja stoi przed smolną, bo obok jest też luzztro - na szlaku pomiędzy klubami łatwo kogoś capnąć.
  • 663 / 52 / 0

coś ucichła Smolna dzieję się tam coś jeszcze ? czy teraz skupiają się na ich festiwalu na Torwarze ?
Wróć do „Imprezy, koncerty, festiwale”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata