Smolna (klub) - Warszawa

Moderator: Knajpa

• 5 / 1 / 0

Smolna to z pewnością najlepsze miejsce w Wawie. Mimo że ostatnio coraz wiecej tam alkoholowych typów ktorzy ewidentnie pomylili kluby i przyszli tam rwać dupy to i tak jak dla mnie to moejsce nr. 1. We Wrocku Das Lokal to taka mała Smolna
  • 2970 / 127 / 0

Nie bylem na Jeffie, ale ide teraz na Blawana w piatek. Bedzie wixa.

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Różne części mózgu uzależniają się od alkoholu i od papierosów

Alkoholicy mogą mieć zbyt wiele połączeń w mózgu a palacze zbyt mało, a różnice szczególnie dotyczą części związanej z odczuwaniem przyjemności oraz impulsywnymi zachowaniami.
  • 553 / 22 / 0

RIP Technosoul, bieda u mnie a poszedłbym chętnie :( Ale przynajmniej Blawan na mayday będzie to się nadrobi, ten fakt mnie pociesza.
  • 557 / 20 / 0

Blawan z Surgeonem :d jako Karren Live to troszeczke co innego ;) jednak w podobnym stylu łupią ;)
  • 553 / 22 / 0

Ogłosili Jorisa Voorna na 8 grudnia
No i Bodzinek gra 24.11 - dla zainteresowanych polecam bardzo, niestety mnie nie będzie..
  • 2970 / 127 / 0

No znowu sie szykuje sztosik.
  • 553 / 22 / 0

Na Blomqviście byłeś?
  • 2970 / 127 / 0

Chcialem, ale ostatecznie mi sie plany pokrzyzowaly. A ty?
  • 553 / 22 / 0

Byłem, byłem. Kolejka przed 1 na jakieś półtora godziny czekania, a z każdą chwilą coraz dłuższa, tam tak teraz jest? Jak byłem na Dubfirze albo Lenie Faki to kolejka na 5 minut o tej porze a teraz taki szok :o A koncert spoko, ale bez fajerwerków, wokal w ogóle nie słyszalny a ludzi jak najebało to nie dało się ruszyć na parkiecie ani poza nim
  • 36 / / 0

Byłem, widziałem.
Jest naprawdę dobrze, powoli doganiamy Europe pod tym względem.
Aktualnie najlepsze miejsce w Polsce jeśli chodzi o Techno i Technpodobne rzeczy :)
Wróć do „Imprezy, koncerty, festiwale”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata