Dział dotyczący roślin wykazujących działanie pobudzające, w tym: guarana, herbata, kawa, khat, tytoń, yerba mate.
ODPOWIEDZ
Posty: 24 • Strona 1 z 3
  • 25 / / 0
No właśnie. Znacie może jakieś sposoby jak dodać aromat do tytoniu? Mowa tu o zwykłym tytoniu, kupowanym w paczkach lub wyciąganym ze szlugów. Wczoraj zostałem poczęstowany jakimś skrętem z tytexem o smaku czekolady, ale nie zdążyłem się zapytać o sposób przygotowania takiego tytoniu.
  • 25 / / 0
Gdzie tu, do kurwy nędzy, jest przycisk edytuj? :F
W każdym razie, znalazłem troche info, m.in:
http://www.fajka.net.pl/poradniki/sekre ... on-domowy/
http://www.inawera.com/aromaty-tytoniu-c-2.html
Bawił się ktoś z was w to? Jeśli tak, która metoda byłaby wg. was najlepsza? Ja obstawiam tą z alkoholem, nasączyć i dać odparować. Niedługo potestuje coś, najprawdopodobniej czekoladowe skręty <3.
  • 9 / / 0
możesz kupić sobie te aromaty, ale to, moim skromnym, za dużo pierdzenia, są od razu aromatyzowane tyteksy do kręcenia szlugów, w prawie każdym sklepie tytoniowym, pierwsze z brzegu marki to casablanca, excellent, domingo, mcbaren. co prawda czekoladowego nie widziałem jeszcze, ale wybór jest taki że nie wiadomo do końca na co się zdecydować
  • 36 / / 0
Pewnie w tym skrecie byl tyton z black devili, jedyne znane mi fajki czekoladowe, zajebiste sa, tak swoja droga.
  • 93 / / 0
Uh, zgadzam się :). Tylko jedna paczka starczy na bardzo długo, bo dość ciężko "wchodzą" przez ten słodki smak.
Jak wrzucisz w gógle "aromatyzowanie tytoniu" to wyskakuje mnóstwo sposobów. Mnie by się nie chciało w to bawić...
  • 41 / 1 / 0
Ja, posiadając na balkonie kilka doniczek mięty pieprzowej, lubię raz na jakiś czas (palę tylko tytoń, nie papierosy, w postaci skręcików z filtrami - własnoręcznie kręcone, najczęściej odmiany Kentucky - mocny i pyszny) - wziąć 10 gram tytoniu do worka strunowego, razem z jednym listkiem mięty. Po dwóch godzinach mam pyszny, mocny, mentolowy tytoń. 100% natury, a w smaku lepszy, niż kupne, chemicznie aromatyzowane American Blend.
  • 1709 / 11 / 0
Nie prościej kupić West'y ice ? Może to nie jest do końca to o co Ci chodziło ale przyjemnie zapalić od czasu do czasu takiego szluga :)
  • 1961 / 51 / 0
Po takich fajkach to można :kotz: ... Najgorsze gówno na ziemi. Jeśli chcesz fajki "zielone" to kup Malboro Frosty, aczkolwiek dobre było kilka pierwszych serii. Teraz też są kiepskie.

Dobry sposób podaje telinit.
Thirteen seconds to blood-brain barier. thirteen@safe-mail.net
  • 749 / 5 / 0
Cynik pisze:
Pewnie w tym skrecie byl tyton z black devili, jedyne znane mi fajki czekoladowe, zajebiste sa, tak swoja droga.
Co ciekawe, do wszystkich papierosów produkowanych w Polsce jako dodatek smakowy dodaje się właśnie kakao.

Osobiście nie aromatyzowałem, ale jest patent na to żeby tytoń za bardzo się nie wysuszył.
Wkładasz do paczki świeże skórki z np. cytryny, pomarańczy. Tytoń jest nawilżony i posiada posmak cytrusowy. Ja bym skórki obierał z tego białego, gorzkiego.
  • 25 / / 0
Jako że mam trochę wolnego czasu, najwyższa pora na próbę.
Myślałem nad rozpuszczeniem kakao w etanolu, i nasączaniu tytoniu oraz filtrów w tym roztworze przez kilka godzin, a następnie odparowaniu etanolu (garnek z podwójnym dnem lub po prostu zwykłe suszenie na szafie).
Macie jakieś rady co do tego? Ktoś próbował?
ODPOWIEDZ
Posty: 24 • Strona 1 z 3
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.