Smaki papierów

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Posty: 153 Strona 12 z 16

 

Rejestracja: 2007
  • 1244 / 169 / 0


To gratuluję (skoro to do mnie). Ja od zawsze wiedziałem, że kartony z kwasem są bez smaku, a farba drukarska nie pachnie wodą kolońską. Mój karton z puli lubelskiej smakował gorzko, ale jak podkreślam - nie narzekam, że nie było na nim LSD :-) bo wizuale były dużo fajniejsze.
Ostatnio zmieniony 16 listopada 2009 przez trydzyk, łącznie zmieniany 1 raz.

 

Rejestracja: 2007
  • 1047 / 9 / 0


karton z fr smakował delikatnie gorzko, moc miał pierwszej klasy.

Europejski Raport Narkotykowy 2019 – najważniejsze wnioski

Europejskie Centrum Monitorowania Narkotyków i Narkomanii wypuściło coroczny raport na temat trendów narkotykowych w krajach Unii Europejskiej, Norwegii i Turcji. Oto najważniejsze wnioski.

Lepsze "sygnały dymne" dla inwestujących w marihuanę

Niewiele opcji inwestycyjnych zapowiada potencjalne wzloty i upadki oferowane przez branżę konopi indyjskich. Rynek trawki jest wyjątkowo atrakcyjny.

 

Rejestracja: 2007
  • 3938 / 211 / 887


trydzyk pisze:
To gratuluję (skoro to do mnie).
Dziękuję. Osobliwa sprawa, jak to historia się powtarza, prawdaż? Pamiętam, jak kiedyś rozmawialiśmy o kartonach z Shivą , na których Ty miałeś ponoć bDF a ja kwas. Teraz znowu - ten sam obrazek, nawet ta sama partia i jak widać znów mamy co innego :-)

 

Rejestracja: 2007
  • 1244 / 169 / 0


O, tak. Jeszcze parę takich kartonów, a zacznę wierzyć, że to co brałem u schyłku XX wieku, to był jakiś zajebisty sezonowy RC, nie LSD...

 

Rejestracja: 2007
  • 3938 / 211 / 887


Może po prostu spróbuj przy tym uwzględnić, że to co się zmieniło w Tobie, zarówno w sensie psychicznym jak neurochemicznym - kto wie jaki jest długotrwały wpływ zażywania rc na odbiór przyjmowanych innych związków - mogło nie pozostać bez wpływu na Twoje doświadczenia ?

Jeśli nie kwas, to swoją drogą bardzo ciekawy jestem co to mogło na ten przykład być.

 

Rejestracja: 2007
  • 1244 / 169 / 0


Oj, tak. Ja też chciałbym wiedzieć, cóż to była za substancja, która spowalniała czas, mieszała myśli, porywała na drugą stronę i transformowała świat, nie dając przy tym absolutnie żadnych geometrycznych wizuali... Dla mnie brzmi jak LSD :-)

 

Rejestracja: 2007
  • 3938 / 211 / 887


Zgubiłem się,tzn. nie wiem na temat którego papiera teraz się wypowiadasz, tego swojego sprzed lat, czy tego z ostatnio? Bo mi o tego drugiego chodziło, czymże by miał być, jeśli nie kwasem.

 

Rejestracja: 2007
  • 1244 / 169 / 0


Słuchaj - zamotanie i brak geometrycznych wizuali powodował papier sprzed lat. I mam 100% pewności, że było na nim coś innego, niż w puli lubelskiej. Dorzućmy do tego, że w tamtych latach na kartonach sprzedawało się tylko jedną substancję...

 

Rejestracja: 2007
  • 211 / 2 / 0


Wcześniej twierdziłeś odpowiadając na mój post o bodyloadzie przy DOCu, że raz u jednej osoby się pojawia a potem u tej samej osoby się nie pojawia. Czyli dana substancja może bardzo różnie oddziaływać. Trzymając się konsekwentnie twojej teorii na "papierze sprzed lat" mogła być ta sama substancja co na papierach z puli lubelskiej tylko w mniejszych ilościach i inaczej zadziałała. It is so logic!

 

Rejestracja: 2007
  • 1244 / 169 / 0


Ooooj, nie będę tu znów powtarzać argumentów. Tak się dziwnie składa, że przed laty "Bart Simpson", "Rolling Stone", "Panoramix" i spółka, karton w karton działały w sposób stanowczo do siebie podobny i charakterystyczny dla LSD. Aż tu nagle czary mary i "nowe" LSD działa zupełnie, ale to zupełnie inaczej. Kiedy po raz pierwszy zjadłem dragonflaja i czułem, że to żaden kwas, na forum była ta sama gadka - "nieeee, na pewno niee, był słaby, był lizany, nie wiesz o czym mówisz", etc. Więc ja nadal obstaję przy swoim, cokolwiek mi będziecie mówić :-)
Posty: 153 Strona 12 z 16
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość