Sklepy z poszczególnymi markami Maku

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

• 1766 / 219 / 0

[mention]psst[/mention]

Lista sklepów z poszczególnymi makami wg mojej wiedzy/z jakimi się spotkałem - niech inni też dopiszą w jakich sklepach jakie maki widzieli -> do podstrony dla MakFindera i dla naszej informacji. Tak, żeby w prosty sposób móc znaleźć miejsca w których można znaleźć poszczególne marki maków.

*Piotr i Paweł
BakMit, Kresto, Bakalland

*Carrefour
Carrefour (250g - bakaland; 500g - helio), helio, helcom, bakmit, kresto, makar

*Carrefour Market
Carrefour (250g - bakaland; 500g - helio), helio, helcom, kresto

*Biedronka
Bakallino

*Auchan
Helio, Bakaland (tylko 500g), Bakmit, Kresto

*Netto
Bakalland (tylko 500g - w listopadzie/grudniu po 4.99-5.99!)

*Społem
Aga Holtex

*Chata Polska
Bakalland (250g i 500g - drogo, po 12.99), Kresto, Helio, Helcom

*Kaufland
Kresto

*InterMarche
Kresto, BakMit, Makar, intermarche (na wagę)

niech ktoś doda co można znaleźć w super-/hiper-/marketach/marketach: Tesco, Tesco Extra, E.Leclerc, Stokrotka, Simply, ASDA, Lidl, Aldi, Polo market, Dino, Delikatesy centrum, Groszek, Lewiatan, Alma + inne. + jeśli widzieliście też inne marki w powyższych sklepach też uzupełnijcie liste.

Posty niezwiązane z wątkiem będą usuwane - proszę wypowiadać się na temat, dając swoje obserwacje gdzie co znaleźliście lub gdzie znaleźć można.
  • 68 / 42 / 0

Jutro to wrzucę na MakFindera.

Stokrotka - Bakalnuss
Carrefour Express - bywają Helcomy lub Zielone Carrefoury 250g

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Steward skazany za przemyt narkotyków

Steward linii Air Asia, który w grudniu 2018 r. na lotnisku w Perth w Australii został przyłapany podczas przemytu narkotyków o wartości 60 tys. dolarów, został skazany przez miejscowy sąd na karę trzech lat pozbawienia wolności.
Użytkownik nieaktywny
  • 657 / 86 / 0

podkarpacie:
-kaufland: bakaland, poex
-delikatesy centrum: kresto
-stokrotka: kresto
-delikatesy FRAC: kresto
w lidlu maja chyba tylko mase makową, ew.mielony, ziaren nigdy tam nie widziałem
  • 43 / 4 / 0

Społemach u mnie są jeszcze: nusslandy i siesta,
delikatesy centrum(dawne eko): bakallnuss,
lewiatan: nux,
Alma(taka siecówka na podlasiu):fresco, bakalland.
  • 632 / 64 / 0

Nawet daliście stokrotkę?! Pracuje w stokrotce i zawsze zamawiam klepiąca serie bakalland. Chociaż sam nie ćpam maku to zapraszam na Warszawa zacisze Wilno do stokrotki. Obok jest groszek który zamawia to samo co my. Zawsze przychodzi taki rastafarianin to widziałem ze kupuje, ale ja tam robię tylko zamówienia wiec nie specjalnie wiem kto tam przychodzi. Tylko od poczatkun sierpnia nie było maku wiec chwilowo pustka i szefowa zamówiła coś nieklepiacego. Jak ludzie wykupią to znów zamówię.
  • 135 / 1 / 0

W Selgrosie jest bakaland 500g, bakal i do niedawna działający fresco.

W Kauflandach zawsze widziałem bakaland 500g, a byłem chyba w dwudziestu różnych, w promieniu 100km od miejsca zamieszkania, nie wiem czemu nie ma go zaznaczone go w twoim spisie.

an1

• 22 / / 0

U mnie straszna bieda z makami ostatnio.
Carrefour:
- helcom oraz zielone i brązowe kerfy (od jakiegoś czasu wszystkie czeskie)
Auchan:
- kiedys źródło francuskich bakallandów obecnie tylko czeskie kresto i auchanowy mak z kciukiem(również czech)
Simply:
- to samo co w auchan
Kaufland:
- bakallandy na przemian francuskie i czeskie.
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata