Moderacja Forum – dyskusja, odwołania, zastrzeżenia

Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://hyperreal.info/kuchnia/FAQ:Hyperreal

Moderator: Admin minor

• 2001 / 644 / 1

Synku. Uspokój się, nie cwaniakuj i rób, to o co się Ciebie spokojnie prosi. Alternatywnie możesz przykozaczyć i pokazać wszem i wobec jaki to jesteś mega kozak, powalczyć na poszczególne punkty regulaminu itd. Tylko gwarantuję Ci, że nie wygrasz w ten sposób. To jak będzie?
  • 2189 / 276 / 3

Stary, ale o co chodzi? Wyjaśnij sprawę tak, żeby ludzie, którzy nie brali w tym udziału, mogli się jakoś odnieść.

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Palił trawkę w Skaryszaku na oczach strażników

Siedział z fifką na ławce i wcale się z nią nie krył. Gdy podszedł do niego patrol straży miejskiej przyznał, że pali marihuanę.

• 423 / 84 / 0

No pytam bo jak się domyślam ktoś zobaczył słowo z linkiem automatycznie dodawanym przez forum i myślał że to coś podejrzanego. Tyle wywnioskowałem z wiadomości od moderatorki która mi podpis usunęła. Wiem że to jest pierdoła ale tu chodzi o jakieś zasady, bo serio jak forum kontrolują ludzie z jakimiś paranojami i ciągle na bombie to średnio to widzę, wiadomo że mało kto tu trzeźwy wchodzi ale bez przesady.
  • 2001 / 644 / 1

@Wrak czlowieka Czy rozumiesz co się do Ciebie pisze? Nie usuwaj treści tytułu tematu w którym odpowiadasz...Wprowadzasz w ten sposób zamieszanie w drzewie i przeszkadzasz w obserwacji oraz moderowaniu. Nie rób tego więcej prosze. To ostatnie ostrzeżenie.
  • 423 / 84 / 0

Niech cię o to głowa nie boli - rozumiem, podałeś jakiś logiczny powód dlaczego tak nie robić więc nie ma problemu.

@unknown niech mi wyjaśni czemu słowo heroina nie może być w podpisie, co w nim podejrzanego i kto się o to niepokoi.
  • 632 / 138 / 0

@WrakCzlowieka
Chodziło prawdopodobnie o to post3155826.html#p3155826 nie nażarłem się stimów, tylko zaciekawiło mnie skąd zmiana znaczka w przeglądarce
  • 423 / 84 / 0

Aha to ciekawe bo serio był to link który powstaje automatycznie jako hiperłącze do kuchni hajpa. Nawet kombinowałem jak to usunąć żeby nie wyglądało tak głupio z małej litery. Macie buga z tymi hiperłączami widocznie.
  • 783 / 6 / 104

Co ma wspólnego heroina z odnośnikiem do jakiegos http://www.forkosh. dreamhost.com/mimetex.cgi ktory miales w podpisie?

OK, sprawa się wyjaśniła :) Uzyłeś BBcode TEX, które linkowało to strony niezabezpieczonej - usunęliśmy to BBcode i nie powinno już być problemów. Sorki za zamieszanie, ale do tej pory nikt poza tobą tego BBCode nie użył w podpisie i wyglądało to na jakiś hak.
  • 423 / 84 / 0

No to też przepraszam i dzięki za znalezienie przyczyny, ja tylko kombinowałem żeby tego linku nie było i ładniej wyglądało.
  • 2531 / 203 / 0

Propsuje odebranie moda londonowi. Fajna sprawa

Nieco ubolewam nad tym ze misspill nie moderuje. Nie siedzialem typowo w jej dzialach i nie wiem czemu ich juz nie sprzata ale IMO jej miotla byla w porzadku.
Wróć do „Dział pomocy technicznej Hyperreala”
Na czacie siedzi 45 uczestników Wejdź na czata