Moderacja Forum – dyskusja, odwołania, zastrzeżenia

Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://hyperreal.info/kuchnia/FAQ:Hyperreal

Moderator: Admin minor

• 2592 / 917 / 1

Synku. Uspokój się, nie cwaniakuj i rób, to o co się Ciebie spokojnie prosi. Alternatywnie możesz przykozaczyć i pokazać wszem i wobec jaki to jesteś mega kozak, powalczyć na poszczególne punkty regulaminu itd. Tylko gwarantuję Ci, że nie wygrasz w ten sposób. To jak będzie?
  • 2571 / 375 / 3

Stary, ale o co chodzi? Wyjaśnij sprawę tak, żeby ludzie, którzy nie brali w tym udziału, mogli się jakoś odnieść.

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

Zaczął się sezon na grzybki… halucynogenne. Dolny Śląsk to dla zbieraczy eldorado

Polecamy szczególnie wynurzenia "terapeuty", który nie ma zielonego pojęcia o czym mówi :)

• 1129 / 322 / 0

No pytam bo jak się domyślam ktoś zobaczył słowo z linkiem automatycznie dodawanym przez forum i myślał że to coś podejrzanego. Tyle wywnioskowałem z wiadomości od moderatorki która mi podpis usunęła. Wiem że to jest pierdoła ale tu chodzi o jakieś zasady, bo serio jak forum kontrolują ludzie z jakimiś paranojami i ciągle na bombie to średnio to widzę, wiadomo że mało kto tu trzeźwy wchodzi ale bez przesady.
  • 2592 / 917 / 1

@Wrak czlowieka Czy rozumiesz co się do Ciebie pisze? Nie usuwaj treści tytułu tematu w którym odpowiadasz...Wprowadzasz w ten sposób zamieszanie w drzewie i przeszkadzasz w obserwacji oraz moderowaniu. Nie rób tego więcej prosze. To ostatnie ostrzeżenie.
  • 1129 / 322 / 0

Niech cię o to głowa nie boli - rozumiem, podałeś jakiś logiczny powód dlaczego tak nie robić więc nie ma problemu.

@unknown niech mi wyjaśni czemu słowo heroina nie może być w podpisie, co w nim podejrzanego i kto się o to niepokoi.
  • 1034 / 251 / 0

@WrakCzlowieka
Chodziło prawdopodobnie o to post3155826.html#p3155826 nie nażarłem się stimów, tylko zaciekawiło mnie skąd zmiana znaczka w przeglądarce
  • 1129 / 322 / 0

Aha to ciekawe bo serio był to link który powstaje automatycznie jako hiperłącze do kuchni hajpa. Nawet kombinowałem jak to usunąć żeby nie wyglądało tak głupio z małej litery. Macie buga z tymi hiperłączami widocznie.
  • 806 / 7 / 112

Co ma wspólnego heroina z odnośnikiem do jakiegos http://www.forkosh. dreamhost.com/mimetex.cgi ktory miales w podpisie?

OK, sprawa się wyjaśniła :) Uzyłeś BBcode TEX, które linkowało to strony niezabezpieczonej - usunęliśmy to BBcode i nie powinno już być problemów. Sorki za zamieszanie, ale do tej pory nikt poza tobą tego BBCode nie użył w podpisie i wyglądało to na jakiś hak.
  • 1129 / 322 / 0

No to też przepraszam i dzięki za znalezienie przyczyny, ja tylko kombinowałem żeby tego linku nie było i ładniej wyglądało.
  • 2941 / 281 / 0

Propsuje odebranie moda londonowi. Fajna sprawa

Nieco ubolewam nad tym ze misspill nie moderuje. Nie siedzialem typowo w jej dzialach i nie wiem czemu ich juz nie sprzata ale IMO jej miotla byla w porzadku.
Wróć do „Dział pomocy technicznej Hyperreala”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata