SIN Lab - Redukcja Szkód, Analizy RC, Crowdfunding, Odczynniki

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

SIN

• 335 / 135 / 0

Ogromne dzięki za cierpliwość. Gdyby to tylko ode mnie zależało, to każdy by miał analizy od ręki :blush:

@Kompozycja

Analizy wykazały miks naturalnych roślin (w tym Dziewannę) oraz ślady 4F-MPH, w ilości raczej wskazującej na brudne ręce niż domieszkę. Tylko proszę pamiętajcie, wg badań prowadzonych w Polsce co druga paczka z legalnymi substancjami psychoaktywnymi zawiera coś innego, niż poprzednia - czy to ze względu na stężenie czy składniki. Kiedyś innemu użytkownikowi wyszlo syntetyczne kanna, teraz wyszło bez. Ciekawe co wyjdzie w przyszłości.

Oficjalnie zakończyliśmy analizy zebranych próbek
https://sin.org.pl/dopalamy-wiedze-wyniki-analiz/

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]

UWAGA! DLA DOBRA BADANIA, UŻYTKOWNIKÓW JESZCZE NIE BIORĄCYCH UDZIAŁU W PROJEKCIE PROSIMY O NADSYŁANIE ANKIET, MIMO ZAKOŃCZENIA ZBIERANIA PRÓBEK.
https://sin.org.pl/dopalamy-wiedze/

Na czym stoimy? W dużym skrócie, po zebraniu 1/5 przewidzianych próbek pod wpływem wielu instytucjonalnych nacisków zostaliśmy zmuszeni zakończyć zbieranie dopalaczy :wall: . Prosimy Was o nadsyłanie samych ankiet (można elektronicznie). Kiedy kiedyś przyjdzie odwilż, może będzie miało znaczenie że nawet w tej 1/5 badania wykryliśmy zupełnie nowy analog fentanylu a większość substancji nie pokrywało się z oczekiwaniami...

Jurek
  • 3309 / 312 / 0

O kurnia. Patrże w te ostatnie wyniki i prawie wszystko jest czyms innym niż miało być :D
alfa pvp i fiofentanyl w Fufie :D - tak na wszelki przypadek by nikt nie umarł speedball:D

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Poznań: 30 kilogramów narkotyków na terenie szpitala

Poznańscy policjanci przechwycili narkotyki warte blisko 1,5 miliona złotych. Podejrzani ukrywali je na terenie jednego z poznańskich szpitali. Dwóch zatrzymanych decyzją sądu trafiło do aresztu.
  • 676 / 143 / 0

Są też inne "smaczki", od których jeży się włos na głowie, np. kannabinoid sprzedawany jako 2-FA, albo "fake 3-FA" w postaci efylonu i pochodnych alfy. Zgroza.
  • 204 / 10 / 0

@ Sin
wow, można się było tego spodziewać, ale i tak jestem w szoku ze względu na skalę. to swoją drogą kolejny argument za tym, że dragi powinny być zdepenalizowane, bo przynajmniej wiadomo by było co się ćpa. a tak to mamy loterię, bo że kolejne zaostrzenia zlikwidują problem, to chyba nikt obeznany w temacie nie wierzy,
  • 52 / 5 / 0

Dlatego stronię od RC'ków, mam za dużo do stracenia, aby zostać królikiem doświadczalnym, a poza tym jestem raczej za stwierdzeniem:

"Jak już ćpać... to odpowiedzialnie"

Wyniki są strasznie przykre, tym bardziej że rynek RC'ków prężnie działa, a tak niewiele próbek zostało wysłanych, ile tysięcy osób to bierze, a nie widzę co biorą (a potem nawet nie ma jak im pomóc).
  • 40 / 1 / 0

Zatrważające są te wyniki, mimo jakiegoś tam stażu i bytności w kegach zajrzałem do tego tematu 1szy raz..
Kiedy będzie mmozna znowu przebadać substancje?
  • 838 / 71 / 0

Wynik tego 3-FA notebane już dawno nielegalnego to jakaś paranoja.
I jakieś pojebane kanna jako dyso ?
  • 1034 / 251 / 0

Wyniki 2FA i 3FA w ogóle mnie nie dziwią, jak w jakimś sklepie pojawiało się coś nielegalnego, to od razu wiadomo, że albo scam, albo sprzedają coś innego.

[mention]sin[/mention] jakim sprzętem należałoby wykonać analizę 1P-LSD i innych pochodnych LSD?
  • 52 / 5 / 0

Wydaje mi się, że wystarczą odczynniki:
https://shop.sin.org.pl/jak-sprawdzic-lsd/

Wg. instrukcji 1P-LSD powinno zachować się tak:

Ehrlich: Brak reakcji
Hofmann: Brak reakcji
Marquis: Powolny fiolet

Natomiast z resztą, typu: ALD-52, AL-LAD, ETH-LAD - nie jest już tak jednoznacznie.
  • 838 / 71 / 0

Eh te analizy to była świetna sprawa. Niestety nasz kochany tfu rząd zawsze musi robić nam pod górkę.
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata