Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 46 • Strona 5 z 5
  • 175 / 13 / 0
Miałem okazję testować taki wynalazek. Shot 10 ml gdzie oprócz olejku full spectrum są jeszcze inne dodatki jak ekstrakt z oregano które też działa psychoaktywnie ( nawet jest o tym wątek na forum ) jakąś dzika róża i coś jeszcze. Działanie dosyć ciekawe co prawda THC czuć mniej niż w innych shotach od znanych sprzedawców ale inne składniki robią dobrą robotę. Jest chill jest trochę psychodeli a filmy ogląda się po tym rewelacyjnie. Cena 25 zł więc jak na moje bardzo przystępna. https://toplanta.com/produkt/chill-shot ... jek-10-ml/
  • 456 / 62 / 6
Siema czy jest tu ktoś oprócz mnie co olejek CBD wypity w ilości pół buteleczki działa tak samo albo podobnie jak normalne palenie? Właśnie mam po nim tripa i to psychodelicznego haha
  • 13 / / 0
Siemka a jak taki shot strong może zadziałać na mnie ? ( wysoka tolerka na THC) I czy jest szansa że wgl jakos zadziała? Czy lepiej se odpuścić i kupić sztukę palta bo w sumie te shoty najtańsze nie są :D
  • 175 / 13 / 0
Jak chcesz się legalnie pokarać THC to makumbę zrób z siewnej, wyjdzie taniej i się dowiesz jak na ciebie zadziała. Jednemu z wysoką tolerancją kupiłem green out strong i dopiero połowa go poklepała a koszt ponad 70 zł.
  • 364 / 194 / 0
@GalaktycznyBiznesmen

Ja tak mam. Szedłem jakiś czas temu po parku z psem i w zaspie śnieżnej znalazłem pięknego blanta (akurat jest to trasa do szkoły średniej). Myślę: dawno nie paliłem, przypomnę sobie jak to jest z dymem w płucach, bo ostatnio tylko olejki. Spaliłem, blant był konkretny, weszło szybko jak zwykle ale... Po czasie zatęskniłem za tym klarowniejszym doświadczeniem na olejku. Właśnie takim o zabarwieniu psychodelicznym. Nawet CEVy miewam, a myśli mogę kierować w jakąkolwiek stronę chcę, zagłębiać się w swoją psychikę. Short mają tylko jedną wadę - długo wchodzą (około 1h), jak każde edibles w sumie.

Mnie bardzo dobrze klepie każdy shot od Cannabis Boys w dawce 25 ml na raz, czyli 1/4 butelki, a butelka ~50 PLN. Całkiem przyzwoicie pod względem ekonomicznym.
Pokażę Wam to, czego nie ma.
  • 23 / 4 / 0
A próbował ktoś Green Bomb Pineapple Express? Na alledrogo 129zł za 1725mg, czyli najbardziej ekonomiczne.
ODPOWIEDZ
Posty: 46 • Strona 5 z 5
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.