Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
Czy preparaty z Sertralina pomogly Ci w leczeniu twoich zaburzen?
Tak, bardzo pozytywnie
341
36%
Tak, ale mialem przy niej problemy
310
32%
Nie, to straszny syf, opoznia orgazm!
120
13%
Nie, nie dziala.
186
19%

Liczba głosów: 957

ODPOWIEDZ
Posty: 5058 • Strona 506 z 506
  • 1450 / 160 / 0
mogę mieć dostęp do tego około 100 tabletek , tylko bez konsultacji lekarskiej czy mogę na własną rękę włączyć ten lek jako pomoc w ustabilizowaniu nastroju i pomocy przy odstawce benzo ?

a jeśli tak to jak to dawkować
Uwaga! Użytkownik no1special nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1465 / 920 / 7
Zacząć od 50mg, jeśli zajdzie potrzeba to zwiększać o 25. sertralina była moim pierwszym antydepresantem prawie 15 lat temu i mnie z gniazda depresji wypchnęła epicko, z tym że miała też dużo uboków: ani jeść, ani spać, ani dojść. Taka byłam wystrzelona... 😉 Pomogło na fobię społeczną najbardziej. Na złagodzenie tego wszystkiego bym dodała z 75mg pregabaliny (może później przy ewentualnym zwiększeniu sertraliny 150mg) i miks idealny, zwłaszcza na początku kiedy zaczyna się przyjmować ssri, to objawy które mieliśmy się pogłębiają. To minie, ale odrobina pregaby LECZNICZO jest jak najbardziej wskazana i człowiek zaczyna jako tako funkcjonować.

Na odstawkę benzo ze względu na to, że na początku będzie katorga odstawienna + katorga z ubokami, to nie wiem... Średnio.
Już prędzej ta pregaba, o ile potrafisz ją brać leczniczo, a nie dorzucasz do kilku gramów...
Uwaga! Użytkownik CATCHaFALL nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1450 / 160 / 0
mam alpre i diazepam , triticco i wlasnie sertraline i hydro,

chce do minimum ograniczyć alpre bo wiem ze to najwiekszy problem , a na diazepamie juz mogę lecieć dłużej w sensie ze łagodniej zejdzie , na moje nieszczęście jutro mam rozmowe o nową prace i się martwie , że będe musiał wrzucić znowu 1mg alprazolamu a nie mogę siedzieć w domu jak kaleka i musze zarabiać i nie wiem jak sobie poradzę.

pregaba poowodowała u mnie drgawki i złe samopoczucie .. coś jak tramadol
Uwaga! Użytkownik no1special nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 681 / 96 / 0
Niedawno wjechałem na 250 mg sertraliny i jedno co się od razu zmieniło, to jestem ciągle wkurwiony, może też trochę mniej niż wcześniej nic mi się nie chce. Ale tylko 3 dni biorę te 250 to na cuda nie liczę. Generalnie nie brał bym aż tyle skoro max to niby 200, ale wyczytałem że przy ZOK stosuje się dawki nawet 2x max zalecane przy depresji, czyli sertraliny 400 mg. Tyle nie będę brał, ale na 300 może wejdę, w takiej dawce teoretycznie coś tam robi z dopaminą.
  • 7 / 1 / 0
Witam, aktualizuje mój stan
Jestem od ponad miesiąca na 150 mg sertraliny i 300-450 mg pregabaliny no i nasennie 100 mg trazadonu. Ogólnie efekt jest dobry, emocja nie są w pełni wyłączone co mnie cieszy bo na innych ssri po jakimś czasie robiłem się ziemniakiem bez emocji.
Sertra daje większa pewność siebie, wyciszenie natręctw i wyjebke na zdanie innych na mój temat i nie likwiduje mojej kreatywności co mnie bardzo cieszy. Ale jest pewien problem ponieważ czuje się przestymulowany przez tą dopamine i nie wiem czy zmniejszyć dawkę. Czy to nie zlikwiduje tego luzu jaki mi ona daje. Oprócz tego mam bóle głowy po niej. Co radzicie?
  • 124 / 10 / 0
Do rzeczy !

Znam słynne hasło :albo się leczysz albo ćpasz …

Sertraline biorę już lekko ponad miesiąc . Pierwszy tydzień 50 a do dziś setka.

Zacząłem ja brać jak trafiłem na detox 10.01 br.
Przez okres detoksu dostawałem rolki.
Po wyjściu załatwiłem se :klona , baklofen i miałem coś jeszcze rolek . Do dziś od wyjścia z DTX jestem w ciągu z różnymi substancjami na przemian .

Szło : koda , metkat , kryształ , baklo , prega wyższe dawki , benzo i sporadycznie piwa się napisem .

Tak naprawdę najlepiej to na detox by trzeba było jechać …

Moje pytanie odnosi się do zażywania sertraliny . Biorę ja do dziś .Czy strasznie najebalem z tym wszystkim i zjebalem kuracje .

Czy jak przystopuje z ćpaniem sertra dalej będzie w pełni rozkręcona . Czy może od nowa leczenie się zacznie , przez to ,że namieszałem w neuroprzekaźnikach ???

Nawet nie wiem czy ta sertra wogóle się rozkręciła , bo przyćmilem ja tymi substancjami .
  • 94 / 47 / 0
Ile czekaliście na zaskoczenie tego specyfiku ? Zmieniam z paroksetyny na razie 2 tygodnie biorę jednocześnie na zakładkę. Obecnie same skutki uboczne: bezsenność i jednocześnie zamulenie, lęki zwiększone, odrealnienie. Jak to jeszcze potrwa z miesiąc to skończę w kaftanie. Dzięks, pozdro 🙃
  • 177 / 26 / 0
Mi dziś Pani Doktor z Indii przepisała sertraline w Anglii. Pierwsze 7 dni mam brać 25mg później 50mg. Jest to na traume sprzed lat przez którą teraz nie mogę spać (pewnie insomnia jakaś)a jak zasne to na chwile z mega koszmarami, odbija się to stanami lękowymi za dnia. Biorę od miesiąca pregabaline 300mg raz dziennie, jutro zaczynam brać sertraline, schodzić już od jutra przez redukcje z pregi czy przeczekać aż sertra się wczyta i wtedy odstawiać?

A prege brałem rano raz, żeby przetrwać dzień jakoś normalnie i produktywnie, na sen działało sporadycznie więc odpuściłem dawke na noc


EDIT: albo to stany lękowe za dnia powodowały bezsenność, chuj to wie, ogólnie system od leków mam zdeka rozjebany, pora się naprawić a przynajmniej powalczyć o swoje życie :)
czas zwolnić
ODPOWIEDZ
Posty: 5058 • Strona 506 z 506
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.