Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
Czy preparaty z Sertralina pomogly Ci w leczeniu twoich zaburzen?
Tak, bardzo pozytywnie
340
36%
Tak, ale mialem przy niej problemy
310
32%
Nie, to straszny syf, opoznia orgazm!
120
13%
Nie, nie dziala.
185
19%

Liczba głosów: 955

ODPOWIEDZ
Posty: 5057 • Strona 502 z 506
  • 681 / 96 / 0
@Chester23 wspomniałeś o escitalopramie u góry, brałeś go wcześniej i faktycznie trochę pomagał na lęki/fobie?
  • 94 / 47 / 0
@zburzony On mocno na nastrój działał. Nie na napęd, ale nastrój. Przeciwlękowo gorzej od paro, lepiej od sertraliny. paroksetyna Ci nie pomaga?
  • 681 / 96 / 0
@Chester23 paro pomaga, krótko biorę ale już są zmniejszone objawy fobii społecznej i trochę więcej pewności siebie. Ale ciekaw jestem czy niewielka dawka escitalopramu (5-10 mg) nie dałaby mi jeszcze trochę działania przeciwlękowego i jednocześnie nie wpłynęła na nastrój. Wcześniej brałem escitalopram 20 mg solo i niespecjalnie mi pomagał ale a nuż z paro byłaby jakaś synergia. Lubię eksperymentować z lekami, od lat szukam combo idealnego;)
  • 181 / 25 / 0
Biore od 3-4tygodni jakoś 50mg sertraliny i jak narazie nie pomaga mi na ocd i depresje.
Raz wziąłem z 9mg bromazepamu i do tego po mniej więcej 6h 200ml wódki wypiłem, myślicie że zepsułem sobie działanie leku tym?
Oprócz tego biore pregabaline codziennie 150mg rano i wieczór
Warto wchodzić na 100mg sertraliny w mojej sytuacji? Czy lepiej zostać narazie na tych 50mg?
Biore też magnez, witaminy, uprawiam sport ale i tak te przygnębienie i wizja beznadziejnej przyszłości często wygrywa
  • 1224 / 459 / 0
@Zniszczony34 Nie zepsułeś sobie działania leku tą dwósetką, ale tego unikaj bo jak będziesz to powtarzał to zepsujesz, spróbój wejść na 100mg, mnie pomogło, ale przede wszystkim skonsultuj to ze swoim lekarzem, chyba nie kupiłeś tych tabletek na bazarze?
  • 396 / 27 / 0
Czy jest coś co mogę dodać do sertraliny, żeby zmniejszyć apatię? Nie jestem w stanie zmusić się do żadnych aktywności, które nie są wymagane do przeżycia. Jedyna substancja, która jest w stanie wywołać jakieś zainteresowanie, chęć socjalizacji to nawet marne 75-100mg kodeiny, ale wiadomo, że to nie nadaje się nawet do okazjonalnego brania przez ryzyko uzależnienia. Nie wiem czy to brak dopaminy, czy na SSRI po prostu tak jest. Zmniejszenie dawki sertry z 200 mg na 50 zredukowało poniekąd wieczne zmęczenie i senność, ale nadal brak tego zainteresowania rzeczami, które kiedyś uwielbiałem jak trening siłowy, czy granie w gierki. Po pracy najchętniej położyłbym się spać
  • 94 / 47 / 0
@Roade bupropion, niską dawkę amisulpirydu.
  • 381 / 16 / 0
Siema
Dostałem jakieś grudy do testowania. Kolega mówi że to mefedron ale śmiem wątpić. Dlatego żeby nie było żadnych zgrzytów ddstawiłem 2 tygodnie temu sertraline.

Czy 2 tygodnie to wystarczający okres? Wolałbym nie dostać ZS
  • 191 / 15 / 0
Możesz brać
  • 381 / 16 / 0
Wziałem wczoraj mini dawke ok 20mg wyżej wspomnianego "kryształu". Nic nie poczułem oprócz przyśpieszonego tętna. Nie było żadnego pierdolnięcia (wiadomo, dawka mała ziomek sypał linie po 100mg). Poczułem jedynie po 10min dziwne uczucie we łbie i stwierdziłem że chyba to nie był dobry dzień na bawienie się w chemika toteż zjadłem niewielką dawkę tj 7mg diazepamu. Po kilku minutach (nie wiem czy to były 2 czy 3minuty) od połknięcia benzo, serducho zaczęło udawać Maxa Verstappena i zaczęło zapierdalać jak oszalałe. Trochę się obsrałem. Taki stan trwał jakieś 10min a potem nagle się uspokoiło i wjechało lekkie benzo ujebanie.

Jestem ciekaw czy ten "cardio attack" był spowodowany:
1) przyjętym wcześniej kryształem
2) benzo
3) mixem powyższych

Pamietam że miałem kiedys po benzo napierdalanie serca przez chwile zanim się nie załadowało więc dlatego też umieśćiłem w tym zestawieniu.
Ma ktoś podobnie? Jakieś przemyślenia? Będzie ze 4 lata albo i więcej jak zaprzestałem zabaw. Jestem trochę zasmucony. Czy to znaczy że mój organizm już się nie nadaje do testowania? :D Fakt że byłem mega styrany po całym tygodniu zapierdolu w robocie i spaniu po 3-4h wiec to tez moglo miec znaczenie.
ODPOWIEDZ
Posty: 5057 • Strona 502 z 506
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.