Sentymentalność po GBLu?

Kwas gamma-hydroksymasłowy i jego pro-drugs (w tym GBL i 1,4-butanodiol).
Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

Posty: 39 Strona 4 z 4
Rejestracja: 2010
Użytkownik nieaktywny
  • 263 / 9 / 0

Powiem ci ja zmixowałem z jakims dupiatym kryształem z dopów który strasznie schizował - GBL pomógl tylko znieść schizy. A próba dzien wcześniej tj w piątek na samym GBL plus 3 piwka i bez baku byla o wiele lepsza niz z tym krstl.A i sentymentalność mi się załączyła po lasi i polewce - myślenie o tym czemu ja tu czemu ja teraz czemu mam takich znajomych , co ja mógłbym mieć . Bez sensu troche nie lubię takiego czegoś bo i tak wiem, że to huja się zmieni wszystko :D ale po samym GBL jak najabardziej jest sie milutkim.
Rejestracja: 2015
  • 1353 / 191 / 0

O tak, sam zauważyłem jakiś czas temu, że GBL włącza dobrą rozkminke. Ale taką inną. Taką emocjonalną. Coś czego nie mam np. po trawie, która potrafiła zabić większość głębszych uczuć i nawet oduroczyć mnie od jednej świetnej dziewczyny.
A rozkmina najlepsza jest odrazu po wejściu, tylko trzeba o to zadbać. Nastrojowa muzyka, spokój, a najlepiej podczas podróży.... *.*
W ogóle w ciągu ja się i tak i tak robię taki spokojniejszy, pokorniejszy, bardziej czuję do ludzi jakąś więź i mam ochote przytulić każdego kto wykazuję wobec mnie jakieś pozytywne nastawienie tak sam od siebie. Takie jaja :D Myślę, że to zależy od jednostki, nie każdy jest na tyle emocjonalny by się u niego takie coś uwydatniło. Mnie to np. czyni lepszym, bo z reguły jestem zimny i próżny, ale to wynik codziennego stresu i zachłanności.
Nie jestem jeszcze obcykany, ale mam nadzieję, że przy dłuższej przygodzie, nie uczyni to mnie gorszym w tej kwestii na trzeźwo bo to by się mocno odbiło :'(

Pozdrawiam.

COVID19 - Redukcja szkód dla osób zażywających narkotyki

Poniższe wskazówki zostały opracowane w celu poinformowania globalnej społeczności osób zażywających narkotyki o ważnych wskazówkach dotyczących redukcji szkód, które należy stosować w trakcie obecnej pandemii COVID-19 ("koronawirus"). Podziel się nimi, rozpowszechnij je i edytuj w miarę potrzeb, aby dopasować je do potrzeb swojej społeczności. A przede wszystkim, dbaj o swoje bezpieczeństwo i o twoich bliskich.

Odcisk palca powie, czy ktoś tylko dotykał kokainy, czy też ją zażywał

Pojedynczy odcisk palca pozwoli ustalić, czy ktoś ostatnio tylko dotykał kokainy, czy też faktycznie ją zażył. Test można przeprowadzić w czasie krótszym niż 2 minuty, czyli szybciej niż w wypadku badania krwi i można go wykorzystać do badań kryminalistycznych lub testów narkotykowych.
Rejestracja: 2010
  • 3564 / 413 / 0

Jak wyzej.
Na trzezwo zimny, wytarty z emocji, nie potrafiacy stworzyc blizszych wiezi z plcia przeciwna.
Po gieblu (aczkolwiek zalezy od dnia) sentymentalny, muzyka piekna, mysli typu jak dobrze ze mam rodzicow, zjadlem teraz z nimi obiad i mnie to cieszylo , piekna chwila ze mozemy razem zjesc posilek, teraz jeszcze sie zakochalem w lasce o ktorej jak mnie GBL puszcza tez troche mysle. Mimo ze bylem na GBL jak ja poznalem to nie pchalem łap w jej majtki a zazwyczaj tak i na GBL robie bo wlacza sie ta zwierzecosc, troche zaluje bo byc moze zblizylbym sie bardziej a tak to wsiaknalem w jej osobowsc i poznawanie i tylko platoniczne caluski. Tak wiec wlacza sie sentymentalnosc, jak dziewczyna przypasuje Ci z charakteru to przebija nawet to libido.
Rejestracja: 2015
  • 989 / 40 / 0

Wszystko zależy od s&s. Mi od totalnej euforii faza potrafi przejść w totalnego doła, jeżeli coś złego wydarzy się w międzyczasie.
Rejestracja: 2016
  • 156 / 2 / 0

Jak czytam na GBL to ogromnie przejmuje się treścią w książce. Przy czytaniu "Nowego wspaniałego świata" beczałam jak nigdy i nie mogłam się opanować. Przy "Syntetycznym Bogu" było mi strasznie smutno z powodu de Birana ( który okazał się być do mnie bardzo podobny charakterem).

PEA

Rejestracja: 2014
  • 2279 / 250 / 3

GBL/GHB to IMO najlepsze katalizatory emocji.
Rejestracja: 2009
  • 1650 / 321 / 0

Chyba większość substancji działających na gaba ma takie właściwości bo często się widzi jak po alkoholu żule wzdychają nad dawnymi czasami, rzewnie płaczą z powodu jakiejś zniewagi albo wyznają sobie wyrazy szacunku. Po benzodiazepinach tego typu motywy też wydają się mieć miejsce. Więc stawiałbym, że to właśnie chodzi o działanie na receptory gaba.

PEA

Rejestracja: 2014
  • 2279 / 250 / 3

alkohol i benzoski to GABA-a, ale to, co się robi po braniu agonistów GABA-b (GHB, GBL czy nawet głupi baklofen) to IMO ogromna różnica. Co my jeszcze tam mamy z tych agonistów GABA...
Rejestracja: 2010
  • 673 / 60 / 0

Po phenibucie (gaba-b tak jak GBL) jest to samo. Wszystkie emocje są wyolbrzymione. Niestety tak jak ktoś wyżej pisał, nie tylko te pozytywne, ale również negatywne.

Jak chodziłem z jedną laską w moich początkach brania phenibutu to były to piękne chwile, zakochałem się jak pojeb, mimo, że nie byłem już nastolatkiem. Niestety jak mnie rzuciła to była to czarna rozpacz :-D

Ech, Ci agoniści gaba-b potrafią zrobić niezłą telenowelę z życia. A może po nich odbieramy świat jak kobiety? bardziej emocjonalnie, a mniej logicznie:)?
Posty: 39 Strona 4 z 4
Wróć do „GBL, GHB”
Na czacie siedzi 803 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości