Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 1128 • Strona 111 z 113
  • 245 / 13 / 0
Czy selegilina brana doraźnie ma takie same efekty jak regularnie? Jutro zaczynam pracować w systemie 4 brygadowym i zastanawiam się na braniem sele tylko w dni pracujące z armodafinilem. Czyli połączenie iMAO z DRI
  • 61 / 8 / 0
@pospolitypijak u mnie załączyła się po ok. 10 dniach, więc raczej odpada na doraźne zabawy
  • 245 / 13 / 0
@rhodiola1200
Możesz coś więcej napisać tych efektach? Rozstałem się z partnerką. Tu się okazało, że jestem kruchy jak chrust. Gdyby nie roczny zapas antikolu już walilłbym wódę. Aktualnie biorę sobie 2,5 mg z samego rana. Dobre samopoczucie, wszystko kolorowe, chce się pracować. Niestety dokuczają stany zapalne pod językiem. Skutecznie eliminuje rozcieńczonym roztworem wody utlenionej... Jest ok. Pozostanę przy tym iMAO. Ale jakie są skutki uboczne przy długo trwałym stosowaniu. Rozregulowanie całego układu dopaminergicznego? Chcę na razie do końca roku polecieć o ile język wytrzyma. Podnosi Ci libido?
  • 279 / 77 / 3
@pospolitypijak
Selegilina sama w sobie ma lekko słodki smak i w żaden sposób nie szkodzi śluzówce. To substancje pomocnicze szkodzą śluzówce. W takim wypadku są dwa sensowne rozwiązania. Albo zamów sobie z Indii taką selegilinę:
selegiline-india.jpg
Jest łatwo rozpuszczalna w ustach. Wchłania się w ciągu kilku minut, nie trzeba jej kruszyc.

Albo kupuj w proszku. Czasem mona gdzieś kupic, chociaz rzadko.

Skutki uboczne na ogół są małe i rzadkie (wbrew temu, co piszą w ulotkach). Na ogół u starszych osób leczonych na Parkinsona i Alzheimera. Mona ją brac latami. Tolerancja rośnie bardzo powoli.

Tutaj: https://www.drugs.com/mtm/selegiline.html są podstawowe informacje na temat tego leku.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 245 / 13 / 0
Ok. Zamówiłem sobie Selgin 5 mg. Wziąłem 180 tabletek, czyli mam zapas na pół roku. Jakie są długotrwałe skutki uboczne stosowania selegiliny?
  • 3427 / 1077 / 0
20 lutego 2022simer44 pisze:
Piszę się żeby łączyć selegiline 5-10mg z PEA albo baclofenem, dlaczego w tak niskich dawkach?
W wyższych dawkach sele robi się MAO-A, to wtedy robi się ten mix niebezpieczne czy mało wydajny?
Niebezpieczny.
https://misspillz.blogspot.com/2020/03/ ... den-z.html
Guide do nikotyny w Stymulantach Roślinnych.
W Modulatorach GABA Pregabalin Guide z redakcją Matiego.
_____________________________________
Low Functioning Addicts' Lodge:

misspillz.blogspot.com
  • 245 / 13 / 0
Jakie zauważyliście różnice pomiędzy 5 a 10 mg sele? Jest sens w ogóle przekraczać 5 mg bez wyraźnego powodu? Biorę oczywiście podjezykowo...
  • 81 / 13 / 0
Ponieważ przez ponad dekadę zażywałem astronomiczne ilości neuroleptyków (nie tylko), i nabawiłem się niemożliwych nacisków-napięć-mięśni. Przymierzam się do zamówienia omawianych (10x10 SELEGIN HYDROHCHLORIDE 5mg, niebieskie pudełko) leków na parkinsona i sztywność mięśni, celowo omijając nakładanie odpowiedzialności na psychiatrę, czyli przez market w Indiach. Potrafi ktoś udzielić informacji o przebiegu zamówienia?

Pewnie będę łączył z PEA, tyrozyną, czy bombo-witaminami, ponieważ sezonowo przyrządzam kiepskie posiłki, typu parówki-frytki, klopsy-makaron..
M16 F19 F20 Z72 K76
  • 245 / 13 / 0
Biorę około 9 dni 10mg rano podjezykowo. Dla mnie idealna dawka. Wszystko jest kolorowe, mniejsze poczucie zmęczenia, wigor, i dobre samopoczucie. W przeciwieństwie do modafinilu nie tłumi apetytu, nie mam zgagi i refluksu. Nie obniża Libido a wręcz odwrotnie. Działo non stop gotowe. Jedynie co zauważyłem to poruszam się tak zwanym "amfetaminowym chodem" i przy wypiciu kawy potrafi zaszumic w uszach... Ale cenowo do modafinilu wychodzi o wiele lepiej.
  • 10 / / 0
W jaki sposób można by było załatwić Selegiline? Chcę spróbować w celach leczniczych, bupropiony itd. za słabo działają na dopaminę. Moklobemid daje dziwne robotyczne uczucie w głowie i lekki szczękościsk, nie działa specjalnie na motywację a czas najwyższy ogarnąć swoje życie.. Jest naprawdę kiepsko, spowolnione ruchy, zero przyjemności z czegokolwiek, siedzę tylko na YouTube i oglądam filmiki na prędkości 2 i mam do siebie w chuj żalu, że nic "nie jestem w stanie" zrobić w takim stanie..
ODPOWIEDZ
Posty: 1128 • Strona 111 z 113
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.