Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 1109 • Strona 109 z 111
  • 1 / / 0
Opiszę moje obecne doświadczenia z segan,
Przed przystąpieniem do testu ww substancji sporo czytałem forum więc jakiś ogólny zarys co i jak był.
Główny powodem jakim było przystąpienie do testu to chęć poprawy samopoczucia wzrost Energi i poprawa kontaktów międzyludzkich.
1 dzień dawka 2.5mg pod język rano na czczo wjazd piękny po ok 10 15 min z porannej zamuly wjechał odrazu uśmiech i energia coś jak by bardzo delikatnie piko libido bardzo up
Wyśmienite samopoczucie i motywacja do działania towarzyszy cały dzien ubokow brak, brak konieczności dodatkowej stymulacji kofeina gdzie wcześniej bez tabletki 200mg kofeina po południu był straszny muł. Libido niesamowite. Stan taki utrzymywał się ok 2 do 3 tygodni i powoli wygasa coś czuć ciągle w tle ale to nie juz ten lever co na początku. Kilka razy na test dołożyłem mała dawkę modanafil 100mg efekt mocne spotęgowanie działania modanafilu jak dla mnie za mocne pojawiały się leki fobie i drażliwość
Segan solo w zupełności starcza na chwilę obecną akurat od dziś test dawkowania 1.25mg rano i 1.25mg po południu zobaczymy czy będzie Innaczej.
Pytanie propozycje zmian aby poprawić efektywność działania jak na początku, odstawić i po np 2 tyg wznosić, otwarty na sugestie😁
  • 58 / 13 / 0
Ogarnąłem sobie Segan na podbicie umiejętności kognitywnych.

Od 5-ciu lat wcinam 480mg kodeiny oraz 12.5mg tianeptyny (ta druga skutecznie blokuje zjawisko tolerancji w moim przypadku).
Osobiście nie znam się na MAOI, po za podstawową wiedzą.
Można sobie zrobić krzywdę, skoro biorę w/w substancje dopaminergiczne?

EDIT:
Poszło "For the science!" i wszystko OK.
W razie pytań nt. diagnozy oraz farmakoterapii, chętnie podejmę dyskusję na PW.
  • 1187 / 207 / 23
Ja już biorę selegilinę z 6 miesięcy, bardzo mi sie podoba jej działanie, chociaż potrafi być w małych dawkach (w szczególności w zimę przez obniżenie serotoniny przez brak słoneczka) trochę depresyjna (dlatego dbamy o witaminę D, dietę z tryptofanem i jest wtedy AUUU). Nie polecam zabawy z PEA no chyba, że jesteście na tyle pewni siebie, że nic nie odjebiecie.

PS: PEA z czystego ceremonialnego kakao czy po zjedzeniu dużej dawki DLPA nie jest jakoś odczuwalna, można szamać
  • 604 / 113 / 0
Dziwna sprawa, bo po miksie sele z baclo to się zajebiście spać chce. Kiedyś tak nie było, co może być przyczyną?
  • 58 / 13 / 0
Widzę, że z kolei z tramadolem nikt tutaj nie łączył sele?
W razie pytań nt. diagnozy oraz farmakoterapii, chętnie podejmę dyskusję na PW.
  • 604 / 113 / 0
@dramenbejs Łączyłem sele, z paro i benzo. Mocne pobudzenie było. Jak dodałem trampka to wyjebało mnie tak, aż się na SORze znalazłem. Opętanie i ZS dostałem.
  • 1187 / 207 / 23
@dramenbejs
Ja brałem na bóle 75mg tramadolu z około 10mg selegiliny i nie umarłem, jednak to dawka, która słabo blokuje MAO-A. Powyżej tej dawki pewnie może się robić niebezpiecznie. Za to miałem problemy już np. biorąc 2.5g tryptofanu na sen, to miałem wtedy CEVy, poty i sny o czarnych dziurach
  • 67 / 3 / 0
Czy mogę wziąć selegilinę przyjmując bardzo niewielką dawkę sulpirydu - 25mg dziennie? Lekarz chce żebym zamienił te leki, ale mam trudność z całkowitym odstawienien sulpirydu przez znaczne pogorszenie samopoczucia.
  • 28 / / 0
Czy do leku ssri lub snri można brać maks dawkę do 5mg sellegelinę?
  • 7 / / 0
A ja mam pytanie o przyjmowanie selegiliny podjęzykowe/przezpoliczkowe, bo wiadomo, że przy takim przyjęciu biodostępność jest większa około 4-krotnie, czy to znaczy, że np. dawka 5 mg podjęzykowo blokuje już MAO-A jak 20 mg doustnie? Czy może to są jakieś inne przeliczniki i tak to nie działa?
ODPOWIEDZ
Posty: 1109 • Strona 109 z 111
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.