Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 1096 • Strona 106 z 110
  • 24 / 2 / 0
Od stycznia zaczynam detex od substancji (szczególnie ketonów), aby zregenerować serotoninę. Do stacka chciałbym dołożyć inhibitor MAO.
Dwa pytania. Czy selegilina się do tego nada oraz czy psychiatrzy od ręki mi to wypiszą. Ewentualnie ogarnę przez e-receptę. Dodam ze nie mam żadnej depresji, tylko mnie po prostu już nic oprócz kratomu czy pregaby nie robi (i dobrej fety)
Może czas giebla zacząć sączyć?

P.S: także muszę wiedzieć czy na iMAO można wrzucać kwasa, łysiczki lub 2C-B?
  • 155 / 17 / 1
02 lipca 2022XDominik pisze:
A słyszeliście o rasagilinie? Ponoć jest 5razy mocniejsza od sele i nie ma po niej żadnych skutków ubocznych. Lepiej i na dłużej hamuje mao b. I bierze się ją w ilości 1mg a nie 5-10.
Ja brałem. Rasagilina działa tylko w bodajże jednym obszarze mózgu. U mnie nie było żadnych efektów.
  • 1187 / 206 / 23
@mondrynarkus337
Niekoniecznie dostaniesz od ręki. Czasami robią problemy, bo ten lek ma dużo interakcji. Mi się udaje przez e-konsultacje zdobyć z czego często (pomimo, że to nie jest benzo czy opio) to nawet z historią recept i z historią leczenia ADD nie chcą mi wypisać (na ADD idzie też dostać) i żądają papierów.

Tobie się przydałyby wtedy wyższe dawki selegiliny to już w ogóle na jednej paczce się nie skończy. Bierzesz też podjęzykowo to dawki przyswajają się 3-4x lepiej. Jednak jak mówisz głównie o serotoninie to w ogóle celowałbym w jakiś moklobemid czy coś, bo łatwiej będzie wysępić z normalnymi dawkami, bo selegiline większość lekarzy chce tylko wrzucać na leczenie parkinsona. Jak ci się nie uda to możesz zainteresować się takim różeńcem.

Selegilina w małych dawkach nie powinna być niebezpieczna z psychodelikami, jednak to nadal hardcorowy miks, ale ciebie małe dawki nie interesują, bo chcesz działanie na MAO-A oraz MAO-B dlatego przy twoich dawkach +10mg już robi się niebezpiecznie. Nie warto wkurwiać lekarzy lub śmieciarki przyjeżdżającej po zwłoki
  • 197 / 15 / 0
Biorę segan 13 dni 10 mg 2x5 nie pod język tylko łykam bo pod język mi tez nic nie daje od 6 dni biorę tez l-dope z egcg biorę minimalną dawkę setalaloftu 25 bo chcę odstawić całkowicie mirtor 45 na sen, czekać dalej czy zmienić dawkę seli na np 2x2.5 i l-dopa czy już próbować miksować z moklobemidem i sulpirydem w małych dawkach ? . Biorę tez 3 mg lorazepamu i dodatkowo mam anginę sen już sobie naprawiłem lorkiem czas go odstawić może lorku nie chce działać bo benzo uwala serotonine i dopaminę i leki nie chcą działać albo sama angina w jakiś sposób mnie blokuje ?, mirta 45 mg przypadkiem w jakiś sposób nie niszczy działania seganu ? Mam wrażenie że przez ten setaloft i mirtor zablokowała mi się dopamina w sumie nie czuje anhedoni mocnej jak przy wysokich dawkach ssri ale może tu problem leży ? Ktoś poradzi ?
  • 24 / 2 / 0
@Morfeo
Mordko mógłbyś na pw doradzić jak się za to zabrać na receptomacie? Ewentualnie tez można cos z tym parkinsonem pokminic jak konto na babkę założę.
  • 1187 / 206 / 23
@mondrynarkus337
Jeżeli lekarz zapyta po formularzu to mówisz, że twój psychiatra nie odpowiada, skończył się lek, a nie stać cię jednorazowo na wizytę, bo wypłaty nie miałeś, a 200zł chcą. Szukasz strony, która w regulaminie ma, że zwraca kwote jak trafi się lekarz z idei co chce papiery. Mówisz, że:
a) Bierzesz dawki 10mg na depresje
b) Bierzesz 5mg na problemy z koncentracją i uwagą (na ADHD często chcą papiery, mi robią problemy czasami)

Ps. nie łącz z PEA, no chyba, że chcesz zostać ćpunem
  • 24 / 2 / 0
@Morfeo
Dobra cos tam napisałem na receptomacie zobaczymy rano. Btw. Mogę na sele krajówkę jeść czy tez nie bardzo. feta chyba nie aż tak hardcorowa jak np. MDMA
Zamiast zwiększyć dawkę do 20mg na dzień chyba właśnie ten moklobemid dorzuce, jakie dawki będą w miarę ok tego moklo do 10mg sele pod język?

P.S
Bez znaczenia bo już jestem narkomanem xddd, ketony i tak są gorsze niż ten mix pewnie
  • 1187 / 206 / 23
@mondrynarkus337
To powiem tak. Ogólnie jest zasada, że MAOi za chuja masz nie jeść ze speedem. W dawce podjęzykowej wchłania się czterokrotnie mocniej, więc będziesz jak po około 40mg sele co już daje ci inhibicje MAO-A. feta działa także na serotonine i faktycznie może być lipa. Jednak mogę ci powiedzieć z doświadczenia, że na 2.5mg podjęzykowo nie powinieneś umrzeć po fecie. Jak coś to nie próbuj KURWA NA PEWNO z ketonami, bo tam to faktycznie może po ciebie śmieciarka przyjechać. Jeden znajomy upadł z pianą w mordzie

Moklo nie mieszałem, dodawałem tylko słabe iMAO-A jak kurkuma czy iMAO-A i B jak różeniec
  • 228 / 12 / 0
A jakie są skutki długotrwałego stosowania sele?
  • 1187 / 206 / 23
@pospolitypijak
Ja nie mam żadnych ubocznych. Może być downregulacja dopaminy, bo jednak bardziej latamy na co dzień. Z pozytywnych to jednak poprawa jakości życia u mnie, ale np. większa szansa na depresję spowodowaną niskimi dawkami serotoniny (przy dawkach np. 5mg dziennie p.o) dlatego teraz dodaję trochę kurkuminy z piperyną i jest git.
ODPOWIEDZ
Posty: 1096 • Strona 106 z 110
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.