Seks po kokainie - jak u was to wygląda ?

Półsyntetyczna pochodna alkaloidów krasnodrzewu pospolitego.
Więcej informacji: Kokaina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 35 / / 0

Nie wiem jak wy , ale ja po koko rucham jak łysy z brazzers . U mnie koks sporo kosztuje ale do dupcenia uwierzcie warto.
  • 76 / 1 / 0

Zupełnie tego nie rozumiem. U mnie po koksie jest gorzej niż normalnie. Nie czuję żadnego większego podniecenia! Spróbowałem kilka razy i dałem sobie spokuj.

Politycy i prezydenci przeciwni marihuanie, którzy nie mogli oprzeć się jej urokowi

Niesprawiedliwa delegalizacja konopi indyjskich to temat, który jednoczy użytkowników marihuany na całym świecie. Być może, najbardziej irytujące zachowanie przejawiają przywódcy polityczni, którzy utrzymują swój sprzeciw wobec marihuany, mimo że sami z niej korzystają.

Koniec produktów z CBD w UK? "Zawierają substancje psychoaktywne"

Oleje, przekąski i napoje zawierające ekstrakt z konopi indyjskich kanabidiol (CBD) mogą zostać w przyszłym roku całkowicie wycofane z brytyjskiego rynku - ostrzega BBC.
  • 72 / / 0

Bo chyba kiepski koks u kolegi wyżej macie, jeśli masz dostęp do oryginału to jest pierwsza liga podczas zabaw z Panienką. U mnie jest taki w okolicy, ale swoje kosztuje bo kupować dziadostwo po 150 to nawet nie ma sensu tylko orginal:)
  • 38 / 3 / 0

Ta euforia, na rushu pewnie wyrwałbym i Marylin Monroe, gdyby żyła. Czasami jak zaniucham to mam problemy bo flak, ale jeżeli gorąca kobieta i gorące ciało to i umarlakowi by obciągnęła. Jak już dojdzie do erekcji to dziki, ostry i namiętny seks.
  • 220 / 18 / 0

dodaj do koko 5mg..np levitry i oboziaazkowo GBL....
Oku...
mix mixow , nie do przebicia przez nic innego.
Użytkownik nieaktywny
  • 73 / 2 / 0

po kokainie z tzw. darknetu jesli trafi sie na dobra to nie ma szans eby nie stanal jesli motyw jest odpowiedni i dupeczka - cpam koke 7lat praktycznie codziennie ale max 40-80mg per day (jesli impreza to 1x-2x w miesiacu po max 0,6-0,7g wiecej dobrego materialu nie trzeba nawet dla wjebanych) - wiem co pisze. flak po kokainie (nie "koksie" nienawidze tej nazwy) bierze się z wypełniaczy... pomysl ktores logicznie jak pod wplywem czegos co daje poczucie zwyciestwa kutas nie moze stawac - bitch please :)))

ps. dobry material zaczyna rozmowe od prawidlowej klepliwosci 5-15mg gwoli scilosci. przy 30-40mg nie wyrywa lecz wypierdala z butow, ze kapcie gina z nog... jesli osoba bez tolerki przyjebie 75-80mg prawdopodobnie ALE NIE MUSI zakonczyc sie hospitalizacja choc zwykle konczy sie na wymiotach/biegunce czy wyziebieniu organizmu.

meph sie kryje przy kokainowym rushu drodzy hyperrealowiCZE/CZKI. ten sam motyw jest z helem ktory niektorych wjebanych klepie dopiero przy 2ch cwiarach heee (dla wjebanego dawka 200mg bylaby smiertelna- chyba ze cpasz kilka dobrych lat, wtedy tolerka na hel rosnie baaaardzo) szkoda mi niektorych ktorzy nie potrafia zrobic tak skoro chca cpac aby nie dorabiac tych pseudo-dilerow osiedlowcow-sezonowcow ktorzy czekaja zeby Cie wyjebac na chocb 1zl. nigdy do niczego nie dojda - po prostu zwykle niedojdy :)

szukajcie dobrego materialu, a bedziecie wiedziec o czym mowa ten tekst jest jak propaganda rzadowa :)
  • 69 / 1 / 0

Po zadnej używce nie jest aż tak dobrze się kochać jak po dobrej kokainie.
  • 43 / 2 / 0

magicznymuchomores pisze:
po kokainie z tzw. darknetu jesli trafi sie na dobra to nie ma szans eby nie stanal jesli motyw jest odpowiedni i dupeczka - cpam koke 7lat praktycznie codziennie ale max 40-80mg per day (jesli impreza to 1x-2x w miesiacu po max 0,6-0,7g wiecej dobrego materialu nie trzeba nawet dla wjebanych) - wiem co pisze. flak po kokainie (nie "koksie" nienawidze tej nazwy) bierze się z wypełniaczy... pomysl ktores logicznie jak pod wplywem czegos co daje poczucie zwyciestwa kutas nie moze stawac - bitch please :)))

ps. dobry material zaczyna rozmowe od prawidlowej klepliwosci 5-15mg gwoli scilosci. przy 30-40mg nie wyrywa lecz wypierdala z butow, ze kapcie gina z nog... jesli osoba bez tolerki przyjebie 75-80mg prawdopodobnie ALE NIE MUSI zakonczyc sie hospitalizacja choc zwykle konczy sie na wymiotach/biegunce czy wyziebieniu organizmu.

meph sie kryje przy kokainowym rushu drodzy hyperrealowiCZE/CZKI. ten sam motyw jest z Helem ktory niektorych wjebanych klepie dopiero przy 2ch cwiarach heee (dla wjebanego dawka 200mg bylaby smiertelna- chyba ze cpasz kilka dobrych lat, wtedy tolerka na hel rosnie baaaardzo) szkoda mi niektorych ktorzy nie potrafia zrobic tak skoro chca cpac aby nie dorabiac tych pseudo-dilerow osiedlowcow-sezonowcow ktorzy czekaja zeby Cie wyjebac na chocb 1zl. nigdy do niczego nie dojda - po prostu zwykle niedojdy :)

szukajcie dobrego materialu, a bedziecie wiedziec o czym mowa ten tekst jest jak propaganda rzadowa :)
Możesz powiedzieć coś więcej o darknetowej kokainie klepiącej po wciągnięciu 15mg ? Ile płacisz za takie cudeńko ? Może to jakaś syntetyczna kokaina bo widziałem ze istnieje coś takiego ?
  • 7 / / 0

A mojemu się właśnie nie chce po koce. Zazwyczaj jedyne co myśli na koniec to dojechać się trawa i usnąć :D
Użytkownik nieaktywny
  • 73 / 2 / 0

@up to nie kokaina..... (nie ma, ze sie nie chce chocby leniowi obok kobitki..... a przeciez mu sie podobasz) - wina zanieczyszczen,domieszek,niskiej zawartosci (niska mam na mysli <30% co nie oznacza u nas na ulicy NISKA!!).

hahaha "syntetyczna kokaina" jak to brzmi :D logika nie pozwala zeby slowo syntetyk i koka stalo obok siebie.

nie byl to syntetyk, byla to najzwyklejsza i najklasyczniejsza POL-syntetyczna kaina, jebiaca lisciami koki (wiem jak pachna), juz samo wachanie (powon) dawalo "inne" samopoczucie ;)

dawaj na pm. to udziele szczegolow, bo tutaj to lipa ;p
Wróć do „Kokaina”
Na czacie siedzi 629 uczestników Wejdź na czata