Schudnij z Hyperrealem - metody zrzucenia wagi bez efektu jojo

Polepszanie samopoczucia i funkcjonowania za pomocą substancji nie będących narkotykami. Suplementy, witaminy, nootropy; regeneracja receptorów i neuronów; dieta i trening.

Moderator: Zdrowie

• 5212 / 723 / 0

18 sierpnia 2019TMq pisze:
17 sierpnia 2019GL HF pisze:
Suplementacja witamin jest trudną sztuką, najpierw musisz namierzyć źródło problemu (np. deficyt B1) - patrzysz po symptomach (brak B1 to depresja, zaburzenia lękowe)...
Tak tylko że dla połowy tego forum po odstawieniu dragów wystąpią depresje + zaburzenia lękowe i raczej nie będzie miało to większego związku z witaminą b1. Jeśli podejrzewa się niedobór czegokolwiek należy potwierdzić swoje przypuszczenia badaniami.
Niedobor tiaminy moze bys spowodowany przez spozycie kofeiny i alkoholu.
Nie wiem czy da się jakos przebadac deficyt ale jest to jedna z kluczowych witamin dla oddychania komorkowego.

TMq

• 449 / 69 / 0

@Stteetart Oczywiście, że się da przebadać https://www.alablaboratoria.pl/badanie/ ... b1_tiamina_

Na podstawie lęków i depresji nie można zdiagnozować niedoborów witaminy b1, ponieważ te objawy pasują również do miliona innych schorzeń.

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Transport ketaminy i kokainy o wartości 900 mln złotych w sklepach z telefonami

Po nalocie na sklep z telefonami przechwycono niemal pół tony narkotyków. Ale to nie był jeszcze koniec.
  • 5212 / 723 / 0

O kurwa 150zl.
Nie no jasne, ze przed zastosowaniem warto sprawdzic "czy warto?".
  • 305 / 13 / 0

@Stteetart Dzieki obejrzalem ten material .
Powiem Ci tak od jakiegos czasu jak mam badania krwi to wit.D jest w gornej granicy normy ..gdzie ja nie biore wit.D ale choruje juz od 5lat ponad i na poczatku choroby wit.D byla w normie ( nie tak wysoko jak teraz ) ale jutro bede juz na oddziale endokrynologii to zobaczymy co doktory wymysla

Wycięto niepotrzebny długi cytat. taurinnn
  • 440 / 46 / 0

Eh, organizm nie jest głupi i przy niedoborze minerałów i witamin drastycznie zmniejsza ich użycie, więc czujemy się chujowo, ale we krwi nie widać tragedii. Wątpię, czy komuś by wyszedł deficyt jodu, a ma go chyba każdy. Fluor, Chlor, Brom nie pomagają. Ja stosuję jedną kroplę Płynu Lugola tygodniowo, ale wam raczej zalecam jakiś suplement typu sea kelp.
  • 91 / 6 / 0

Wspaniale, tylko co to wszystko ma wspólnego z tematem tego wątku?
  • 4 / / 0

W diecie przede wszystkim, dużooooo białka, które zapewnia nasycenie, a żeby je strawić organizm musi się wysilić, co także wpływa na użycie większej ilości energii przez organizm.
No i wiadomo dużo zieleniny, węglowodanów złożonych i jak najwięcej ruchu, nie tylko tego na siłowni czy zajęć aktywnych, ale też zwykłej aktywności, do sklepu z buta, schodami zamiast windą itp.
  • 1 / / 0

Ja ograniczyłem kalorie z płynów (pije napoje 0kcal), mniej przetworzonego żarcia, 2g białka / 1g tłuszczu / reszta węgle na kg masy ciała i waga pięknie leci w dół
dodatkowo codziennie warzywa i owoce

Polecam powoli wprowadzać nawyki, nie chodzi o to by trzymać dietę przez określoną ilość czasu a potem wrócić do starych nawyków.

Powoli zmieniajmy nasze nawyki a to zapewni nam TRWAŁE efekty ;)
Wróć do „Dział prozdrowotny i doping mózgu”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata