Dział służący dyskusji o pozostałych odmianach roślin, np. afrodyzjakach, ziołach snu, czy ziołach o właściwościach uspokajających i sedatywnych a także o substancjach pochodzących z organizmów zwierząt.
Czy uważasz ,że Kanna działa?
1.TAK
21
66%
2.NIE
6
19%
3.W miksach
5
16%

Liczba głosów: 32

ODPOWIEDZ
Posty: 385 • Strona 39 z 39
  • 2406 / 351 / 0
też tak myślę, u nas w mieście jest zielarski bardzo bogaty w zaopatrzenie z wiedzminką która ma ogromną zajawkę, i pytałem się i nie było i nie sprowadziła, może dlatego że kanna posiada znamiona używki, tym bardziej że najczęściej jest sniffowana, a nie wyobrażam sobie żeby babka zalecała dziadkom dawania ziół po nosie.
JEŚLI 1000 RAZY COŚ CI NIE WYSZŁO,
NAUCZYŁEŚ SIĘ 1000 SPOSOBÓW JAK TEGO NIE ROBIĆ
  • 1229 / 118 / 8
wciągałem kanna pro (1g za ok 90zl) działka malutka, była taka łopatka co odmierzała chyba 25mg. działanie uspokajające ale i lekko spidujące, subtelne, coś jak alpra i koks w mikro dawkach, wciąganie piecze bo to zmielona roślina, zostaje w nosie, utrzymuje się do ok 2h, polecam od razu 50mg, lecz to jest na poziomie cholernego placebo, może jakby tego huknął z 0.5g w wywarze to by było lepiej.
Używaj @cbsz jeżeli chcesz bym odpisał

"This body holding me, reminds me of my own mortality
Embrace this moment, remember
We are eternal
All this pain is an illusion"
  • 731 / 178 / 0
Bo ekstrakt trzeba, chociaż też nie robi fajerwerków.
23 października 2020Dualizm22 pisze:
CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ ? DOPAL TO CO ZOSTAŁO W BUTELCE.
:halu:
  • 2406 / 351 / 0
Ja też pierwsze opakowanie kupionej kanny mielonej fermentowanej chyba, potraktowałem jako dar z niebios dla ludzkości, fazowanie było na poziomie euforii że wow ale petarda samopoczucie. Pózniej entuzjazm opadał i efekt był coraz słabszy i to była loteria czy uda się wywołać efekt fazy.
JEŚLI 1000 RAZY COŚ CI NIE WYSZŁO,
NAUCZYŁEŚ SIĘ 1000 SPOSOBÓW JAK TEGO NIE ROBIĆ
  • 48 / / 0
Ktoś testował obecne ekstrakty 100x z alledrogo?
Ponoć słyszałem, że ekstrakty typu 100x to w rzeczywistości 10x, ponieważ odnosi się do mokrej roślinki a nie suszu
Dawka oral 200mg na start to dobry pomysł czy przestrzelenie?
ODPOWIEDZ
Posty: 385 • Strona 39 z 39
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.