Dział służący dyskusji o pozostałych odmianach roślin, np. afrodyzjakach, ziołach snu, czy ziołach o właściwościach uspokajających i sedatywnych a także o substancjach pochodzących z organizmów zwierząt.
Czy uważasz ,że Kanna działa?
1.TAK
21
66%
2.NIE
6
19%
3.W miksach
5
16%

Liczba głosów: 32

ODPOWIEDZ
Posty: 385 • Strona 38 z 39
  • 5 / / 0
Nie mam co prawda porównania,ale testowałem ekstrakt 100:1 i jest git.
[cut] wycięto nieregulaminową treść - delicsajko
  • 2 / / 0
Cześć Testerr mógłbyś powiedzieć jak działa na Ciebie ten Zembrin,jak go dawkujesz i czy może zastąpić SSRI?Chodzi mi głównie o fobię społeczną i depresję.
  • 15 / 4 / 0
Ten ekstrakt 100:1 w rzeczywistości jest słabszy.
Przetestowałem 3 dawki per oral trzymając każdą pare min w jamie ustnej:
200mg - Sedacja, pustka w głowie, lekkie problemy z koordynacją, mogłem panować nad zaśnięciem, brak możliwości wykonywania jakichkolwiek zadań umysłowych w zasadzie wszystkiego sięgającego powyżej zwykłego egzystowania, skorzystanie z prysznica wymaga dodatkowego skupienia
100mg - Sedacja, pustka w głowie, sen (normalnie nic mi się nie śni)
50mg - delikatne wyciszenie, ułatwienie w zaśnięciu
Wszystkie dawki dają dodatkowo odprężenie i dobry nastrój w dniu następnym
Teraz zaczynam fazę próbowania w miksach.
Może jakieś pomysły?
Jak nadaje się pod popularne stymulanty? (Wiem że to Sri ale może ma jakieś nie specyficzne działanie)
Uwaga! Użytkownik Dlf89 nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 136 / 16 / 0
17 marca 2021okoszwagra pisze:
Cześć Testerr mógłbyś powiedzieć jak działa na Ciebie ten Zembrin,jak go dawkujesz i czy może zastąpić SSRI?Chodzi mi głównie o fobię społeczną i depresję.
Nie jestem tym kogo wołasz ale pozwól że się wtrącę. Mam fobię społeczną i nigdy nie leczyłem się SSRI, ale kanna działało na mnie świetnie. Kiedyś to miałem i zażyte dawało mi przyjemną sedacje, a przez następny tydzień miałem wyraźnie zmniejszone lęki społeczne i lepsze samopoczucie. Polecam. Brałem to raz na 2-3 tygodnie.
  • 471 / 14 / 0
17 marca 2021okoszwagra pisze:
Cześć Testerr mógłbyś powiedzieć jak działa na Ciebie ten Zembrin,jak go dawkujesz i czy może zastąpić SSRI?Chodzi mi głównie o fobię społeczną i depresję.
Sorki, rzadko tutaj wchodzę, więc dopiero teraz odpowiem.
Generalnie w ekstraktach są 2 główne związki (mesembryna oraz mesembrenon; i pewnie też inne mniej aktywne), które w zależności od proporcji w ekstrakcie różnie działają. Dlatego różne ekstrakty różnie działają. I dodatkowo na niektórych kanna działa sedacyjnie na innych działa stymulująco.
Są też badania (do wyszukania na pubmedzie), które mówią, że jest pewna specyficzna grupa ludzi tzw. "positive responders".

Więc po pierwsze ja należę ewidentnie do tej grupy, a dwa na mnie kanna w wersji Zembrin działa wybitnie stymulująco. Brałem 1x dziennie kanne Doctor's Best Calm with Zembrin. Wysypywałem zawartość kapsułki pod język i trzymałem 10-15 minut.
Efekty: chęć do działania, unormowany nastrój, itp.
Ale niestety w moim odczuciu po pewnym czasie (2-3 tygodnie) efekty zaczęły słabnąć. Nie wiem czy w wyniku tolerancji, czy po prostu przyzwyczajenia do nich.

Inny ekstrakt z Azariusa (ET2 chyba) po 20 mg sniffem działał totalnie sedacyjnie, że składał mnie na kanapę jak po MDAI i nie było innej opcji niż pozycja horyzontalna i leżenie w hipnagogach. Jedyna różnica z MDAI to była taka, że MDAI mnie "wygrzewał" - robiło mi się bardziej ciepło i pluszowo. Działanie ewidentnie ćpuńsko-rekreacyjne.

Mam też inny ekstrakt, który dostałem do sniffa. Chyba 10:1 albo 15:1, ale mogę go walić nosem w dawkach typu 200-300 mg i jedyne co to lekka sedacja i zamuła. Takie 10-20% działanie ekstraktu ET2. W sumie mam 2-3 gramy od chyba roku i cały czas leży nie zużyty, bo nawet mi się nie chce po niego sięgać.
Jego działanie tak mnie rozczarowało, że go nawet waporyzowałem przez jakiś czas - efekty trochę bardziej intensywne, ale krócej dziłające. Tak jakby wziąć pół bucha trawy - niby coś czujesz, ale głównie to takie niedojebanie i bardziej wkurw, że coś się dzieje, ale nic nie czuć wyraźnie. Pamiętam, że wapowałem to z foli co 10 minut przez 2-3 godziny i tylko się irytowałem.
Natomiast Zembrin zeżarłem już chyba ze 3 buteleczki i polecam.

Tak więc różne ekstrakty, różne działanie.

Więc w moim odczuciu Zembrin na depresję doraźnie - jak najbardziej. Ekstrakty "ćpuńskie" w proszku - średnio.
Czy moga zastąpić SSRI w długoterminowej perspektywie - nie sądzę, ale można spróbować. Pewnie zależy od nasilenia depresji.

Co do działania na fobię społeczną to się nie wypowiem, bo cięzko mi się tutaj wczuć w tą sytuację.
Król Jest Tylko Jeden
  • 1 / / 0
Kanna x40 jest i działa jak należy.
Tylko że ją się gotuje z herbatą na przykład guyausa, a nie wciąga nosem, panowie...
Idealna do wyciszenia, do medytacji.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 1 / / 0
witam, a ma ktoś doświadczenia z waporyzacją kanny? cieta, fermentowana.
  • 35 / 6 / 0
Witam testował ktos z was kanne z alledrogo(sprzedawana jest po 1,2g) ? 200:1 daje to jakis pozytywny efekt ?
  • 1251 / 70 / 1
Dostępne to jest w sklepach zielarskich?

scalono / 909

Można całą pakę walnąć na raz sniffem?
action movie:gun:
  • 35 / 6 / 0
30 listopada 2022stuk pisze:
Dostępne to jest w sklepach zielarskich?
Raczej wątpię jedynie internet
ODPOWIEDZ
Posty: 385 • Strona 38 z 39
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.