Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 1195 • Strona 108 z 120
  • 914 / 203 / 1
18 września 2022pospolitypijak pisze:
Jak u Was z erekcją po trazodonie? Biorę 5 dzień z rzędu 75 mg na noc. Idąc w nocy odlać się- pomijam to, że czuję się wtedy jak najebany- to wzwód mam tak silny, że mam problem, aby trafić do muszli klozetowej. Zmieniam pozycję na siedzącą. Za dnia też mnie nosi z fujarą. Tylko pytanie. Czy takie efekty mają prawo bytu po takiej dawce i okresie brania?
Taki wzwód to jeszcze nie priapizm, to po prostu częstsze i przedłużone wzwody. Spodziewane działanie niepożądane. Ryzyko priapizmu jednak jest w takim przypadku zwiększone, ostrożnie ze zwiększaniem dawki.
Priapizm rozpoznajemy, kiedy dochodzi do długotrwałych zaburzeń hemodynamicznych przepływu krwi w prąciu, co skutkuje m. in. bólem, zaburzeniami czucia, martwicą prącia.
Zażółć Gęślą Jaźń
:grzybki: :fuj: :rzyg:
  • 7 / / 0
Dostałem od magika Trittico CR 150mg i mam odstawić Escitil 20mg. Mam brać docelowo po 2 tyg. dawkę 150mg. Jak Trazodon reaguje z alkoholem? Lubię wieczorem wypić kilka piwek czasami + w przyszłym tygodniu mam wyjazd integracyjny z roboty gdzie pewnie wóda będzie się lać litrami. Mogę łączyć Trazodon z alkoholem? Jak z innymi używkami jak koks, amfetamina, 3cmc?
  • 714 / 130 / 0
@sacret możesz łączyć tylko jaki jest wtedy sens brania leku?efekt terapeutyczny żaden
  • 320 / 71 / 0
14 października 2022sacret pisze:
Dostałem od magika Trittico CR 150mg i mam odstawić Escitil 20mg. Mam brać docelowo po 2 tyg. dawkę 150mg. Jak Trazodon reaguje z alkoholem? W przyszłym tygodniu mam wyjazd integracyjny z roboty gdzie pewnie wóda będzie się lać litrami. Mogę łączyć Trazodon z alkoholem? Jak z innymi używkami jak koks, amfetamina, 3cmc?
Po takich lotach na wyjeździe integracyjnym odpuść sobie jakiekolwiek leki na dzień, lub dwa bo na pewno ci nie pomogą, a jak już nie bierzesz escitalopramu, to wpływ na przekaźnictwo serotoniny trazodonu może mieć jakieś znaczenie, choć pewnie nieodczuwalne. Jednak o jakimkolwiek działaniu nasennym czy terapeutycznym leku możesz zapomnieć.
14 października 2022sacret pisze:
Lubię wieczorem wypić kilka piwek czasami
Przestań pić, bo ten trazodon jest łagodnym antydepresantem w porównaniu do escitalopramu, z dodatkową komponentą nasenną. Albo się leczysz, albo pijesz bo wtedy leki nie zaskoczą ani działaniem doraźnym, ani długofalowym. Dwa piwka raz w tygodniu, to bezpieczna granica.
  • 81 / 4 / 0
Czy przy odstawianiu trazadonu może wystąpić spadek ciśnienia? Brałem trittico w dawce docelowej 150 mg przez ponad 2 msc. Odstawiałem prawidłowo, schodząc stopniowo z dawek i teraz po kilku dniach od calkowitego odstawienia występuje u mnie taki objaw
  • 7 / / 0
Tak jak koledzy wyżej napisali odstawiłem alko jestem już na docelowych 150mg i jestem zadowolony jak narazie. Śpię jak dziecko, dużo mi się chce i mam sporo motywacji do działania i jestem jakiś taki szczęśliwszy. Z negatywnych efektów to czasami w niektórych dniach zamiast smutku odczuwam wkurwienie i chodzę sobie taki wkurwiony cały dzień ale w sumie to zadowolony. No i bóle głowy, bardzo rzadko mnie głowa bolała a teraz nie ma dnia beż bólu głowy.

Mam pytanie bo docelowo w któryś weekend chciałbym zabalowac. Jak trittico w połączeniu z 3cmc i np. tryptofanem żeby wzmocnić efekt? Albo że stymulantami jak feta czy koks? Odstawić na jakiś czas przed czy w rozsądnych ilościach nie powinno się nic stać?
  • 3 / / 0
Bez wątpienia, najgorszy lek jaki kiedykolwiek brałem. Dla kontekstu, dostałem go na bezsenność, lęki i agresję, byłem głupi i nie chciałem brać SSRI. Na mnie trazodon działa po 1-2 godzinie, brałem od 150 do 300. Dało się na nim zasnąć jak nie miałem lęków i nie byłem pobudzony. Parę razy pod wpływem stresu walnąłem koktajl z alpry, kwetiapiny i tego świństwa, trazodonu, dopiero to jakoś pomagało. Po trazodonie miałem masę uboków: uczucie zatkanego nosa, które często nie dawało mi spać, brak apetytu, ospałość, problemy trawienne. Poza tym, te ścierwo w ogóle mi nie pomagało z lękami i napadami agresji. Miałem od chuja tych opakowań to sobie zachowałem na ewentualnego samobója, ale jakoś mi zginęły. Okropnie wspominam ten chłam, a zamulacze uwielbiam. A i jeszcze dodam, beznadziejnie łączy się z alko, raz zachlałem na nim, zamuliło mnie, prawie zasnąłem u ziomka na fotelu, zero przyjemnych odczuć alkoholowych i na drugi dzień kac taki, że miałem cały dzień wyjęty z życia.
Ostatnio zmieniony 02 listopada 2022 przez Lekomaniusz, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 8 / / 0
Hej, od dziś zaczynam leczenie trittico (na sen, 75). Okazjonalnie lubię sobie zajebać krajówy/matiego/pigułę, czy da się to jakoś pogodzić? Czy jeżeli wieczorem, przed planowanym ćpaniem na drugi dzień wieczorem, pominę dawkę to loty będą takie same jak zwykle?

Wiem że "jak się leczysz nie ćpaj", ale to trittico na razie jest bardziej na bezsenność niż na cokolwiek innego, dopóki psychiatra nie ustali co mi się dzieje z banią :D Skoro i tak planuję nie spać przez jakiś czas to nie martwię się o efekty lecznicze, tylko o to żeby mi nie popsuło ćpania
  • 4491 / 704 / 0
To Cię zmartwię bo mefedron i piguły mogą nie działać lub być znacząco oslabione i ogólnie to niebezpieczne połączenie bo może wystąpić ZS. feta normalnie powinna działać. Pominięcie jednej tabletki nic nie da jak już zaczniesz suplementowac codziennie przez dłuższy czas.
"Czuje w ustach stres, miało nam się udać ale Bóg tam wie... czułem głód jak pies prawie z Lucyferem byłem już na cześć"
  • 8 / / 0
Rozumiem, jaki odstęp musiałby nastąpić między ostatnią dawką trittico żeby było bezpiecznie, i żeby mef lub piguły zadziałały?
ODPOWIEDZ
Posty: 1195 • Strona 108 z 120
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.