Leki przeciwdepresyjne, tymoleptyki - SSRI, SNRI, iMAO, TLPD i inne
Zobacz też: Wikipedia
ODPOWIEDZ
Posty: 1243 • Strona 105 z 125
  • 336 / 67 / 0
Tarazon jest gownianym lekiem nasennym, solo to w ogole z dupy, ja stosowalem do mikos z mitrazepina i kwetiapina, taki mix uspi kazdego, ale z tarazonu szybko zrezygnowalem, przytykal mi nos.
Uwaga! Użytkownik HardCracks nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 856 / 138 / 0
Kolejny raz trazodon powoduje u mnie ciągłe wkurwienie, to już trzeci zestaw leków i znów to samo, no lek zagadka dla mnie.
  • 845 / 155 / 0
@zburzony może to nie wina trazadonu?Co jeszcze bierzesz?
  • 856 / 138 / 0
@tajemniczy25 to na pewno trazodon bo po dołożeniu go zawsze jest ta złość, niezależnie jakie i ile leków biorę. Ale jeszcze nie odstawię tylko zjadę do 75 mg. Biorę jeszcze wenlafaksynę, tianeptynę i arypiprazol.
  • 845 / 155 / 0
@zburzony a to nie przypadkiem wenla?ja też na niej latałem na wkurwie
  • 856 / 138 / 0
@tajemniczy25 nie ma szans, to najlepszy dla mnie lek, chyba 4 raz go biorę i zawsze jest dobrze, nerwy są dopiero jak wjedzie trazodon. Zobaczymy, zmniejszę dawkę może to coś da.
  • 175 / 21 / 0
Biorę 150 mg trazodonu przed snem, oprócz tego fluoksetynę rano. Teraz będę niestety pracował na nocki - powinienem wtedy odwrócić branie leków? Trazodon przed snem (rano), a fluoksetynę po obudzeniu się (ok. 16)?
Zważaj na swoje myśli, gdyż przemienią się w czyny; zważaj na swoje czyny, gdyż przemienią się w nawyki; zważaj na swoje nawyki, gdyż przemienią się w twój charakter; zważaj na swój charakter, gdyż on będzie twoim losem.
  • 4479 / 716 / 0
Myślę że tak, ja tak robilem jak pracowałem na nocki.
Uwaga! Użytkownik serotoninowy nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1 / / 0
hej hej. w ostatnim czasie musiałam zejść ze 150mg trazodonu przepisanego mi na stany lękowe i natrętne myśli, które pojawiły się po covidzie - lek działał, ale powodował objawy gastryczne. brałam to może ze trzy miesiące, natomiast zejście okazało się być straszne. I tutaj pytanie, czy ktoś jeszcze miał tak duży problem z odstawieniem tego leku? od psychiatry zero informacji na temat takiej możliwości, w ulotce coś tam żeby stopniowo odstawiać żeby uniknąć rozdrażnienia i bólu brzucha - tymczasem po zredukowaniu dawki o połowę natychmiast wpadłam w ciężki epizod depresyjny z myślami samobójczymi. pierwsze kilka dni na zmniejszonej dawce to było non stop wycie z jednoczesną fizyczną trzęsawką +bóle brzucha, ostry jadłowstręt, w miarę jak przez kolejne dwa tygodnie stopniowo schodziłam na mniejsze dawki, powrócił lęk napadowy. w tym momencie minął mi miesiąc bez trazodonu, a stany lękowe są w dalszym ciągu, opisałabym to jako lęk odczuwany na takim bardzo podstawowym fizycznym poziomie. wybudza mnie w środku nocy i rano - dosłownie budzę się ledwie łapiąc oddech, jakby ktoś mnie gonił, dopiero po chwili od przebudzenia odpalają się lękowe intruzywne myśli. z czasem jest mi coraz trudniej przesypiać całą noc, mimo że od 3 tygodni biorę pramolan i wspieram się hydroksyzyną (bez której swoją drogą chyba bym nie wytrzymała tej odstawieniowej trzęsawki).
przechodzil ktoś tutaj coś podobnego? po jakim czasie minęło zupełnie?
  • 856 / 138 / 0
Te 150 mg trazodonu naprawdę dobrze mi póki co wpływa na potencję, biorę inne leki i nie było po nich różowo z fiutem a teraz jest poprawa, oby z czasem to nie minęło ale wtedy wchodzę na 300.
ODPOWIEDZ
Posty: 1243 • Strona 105 z 125
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.