Wszystko, co dotyczy hodowli/uprawy grzybów psylocybinowych.
ODPOWIEDZ
Posty: 16 • Strona 2 z 2
  • 4385 / 668 / 0
@Stich3k A jakie jest Twoje doświadczenie z psychodelikami/grzybami jeśli chodzi o tripy? Bo nie zawsze mocniejsze=lepsze. A szczególnie w przypadku grzybów. Jak nie jesteś doświadczonym psychonauta to nie rzucaj się na głęboka wodę od razu tylko wez sobie jakąś normalna odmianę. Zresztą wszystko zależy też od dawki, zawsze można zwiększyć przy następnym tripie jeśli pierwszy Cię nie zadowoli.
"Bądź kim jesteś a nie kim nie jesteś, bo jeśli nie jesteś tym kim jesteś, stajesz się tym kim nie jesteś"
  • 35 / 23 / 3
@Stich3k
W sumie to Enigma jest mutacją strainu Penis envy, dlatego ją wyodrębniłem. Kształtem w ogóle nie są podbone do Cube'ów czy też Penis envy, zamiast typowej budowy grzyba trzon-kapelusz, wyglądają podobnie do koralowców. Dużo o nich nie wiem, wiem jedynie z relacji forumowiczów reddita, że są potężne. Oglądając je zastanawiam się jak powinno się z nich zdejmować odcisk.

@serotoninowy ma rację, nie raz nieodpowiednia (za wysoka) dawka kończyła się dla mnie utratą kontroli, a w konsekwencji utratą racjonalnego myślenia, wkrętki z umieraniem, że WSZYSCY wiedzą co odjebałem, odcięcie na >30min czy też pierdoły są zajebiście wyolbrzymione. Nieodpowiedzialne używanie psychodelików może nieść ze sobą negatywne skutki dla twojego zdrowia psychicznego.
  • 39 / 3 / 0
@Stich3k, Oj większość tych odmian to ściema, Jedi szczególnie toż to najzwyklejszy cubensis jaki może być.

Ta moc nie ma znaczenia, szczerze mówiąc, bo czasu to nie oszczędza (mocniejsze odmiany albo po prostu linie dłużej rosną), a wszystko i tak zależy od dawkowania. Tym bardziej że jak powiedzieli tu ludzie wcześniej, w grzybach za dużo to często nie fajnie. Jest taki przedział pomiędzy 4-5g cubensisów do 6-7g, gdzie ja to po prostu nazywam umieralnią i to nie jest ani breakthrough ani lekki trip dla zabawy lub przemyśleń. Miejsce dla masochistów i odkrywców. Albo mniej albo więcej niż to trzeba brać IMO, ale to dla mnie osobiście, normalnym ludziom mówię tylko mniej.

Najlepsze grzybki to takie które ci się podobają z wyglądu i które łatwo możesz sobie odmierzyć. Wielki grzyb o wielkim stężeniu to komu do czego potrzebny? Chyba tylko żeby móc powiedzieć że miałem trip taki jaki chciałem fajny po zjedzeniu tylko 1 grzybka. Innego zastosowania praktycznego nie widzę.
  • 1461 / 918 / 7
14 grudnia 2022Stich3k pisze:
@CATCHaFALL znajdę gdzieś na forum wątek jak zrobic własną hodowlę w worku krok po kroku? I jak z kojenymi zrzutami? Co robisz żeby zresetować grzybnie i przygotować ja na kolejny zrzut?

Pozdrawiam cieplutko
Chcecie?
Ja działam praktycznie cały czas, uwieczniam wszystkie metody, więc takie how to mogłoby zrobić furorę.
Zarówno szczepienie w workach (niezmiennie mój faworyt), jak i na ciastkach:
post3531850.html#p3531850 , którego nigdy nie dokończyłam i nie skleiłam w całość, a to zdecydowanie podbiłoby ilość mykologów-amatorów, jak ja.

Jak chcecie, to mogę tak na sztywno krok po kroku wszystko opisać i sfotografować, hm? 😊 Fotorelacje są mega, bo tak z suchej wiedzy ciężko sobie niektóre etapy wyobrazić. Nieskromnie przyznam, że zaskakująco dużo razy wszystko skończyło się ultra powodzeniem, czuję się poniekąd psylo-matką tego działu xD
𝕊𝕥𝕒𝕪 𝕨𝕚𝕝𝕕, 𝕄𝕠𝕠𝕟 𝕔𝕙𝕚𝕝𝕕... 🌙
  • 4 / 1 / 0
@CATCHaFALL Bardzo by się przydał taki poradnik. Ja od czterech miesięcy walczę z monotubami i shoebox już mam powoli dość, nic mi nie chce owocnikować. Wywaliłem już 6 monotub do śmieci cały czas coś jest nie tak, kombinuję już jak mogę. Teraz próbuję shoeboxy i wyrosło mi w jednym jakieś paskudztwo różowe które leci dzisiaj do śmieci. Próbuje różne mieszanki substratów i nic mi z tego nie wynika, a żeby było śmieszniej to zmieszałem garstkę perlitu z resztką ziarna z worka tak dla eksperymentu. Zostawiłem to w pudełku po margarynie przykrytym po prostu kawałkiem szyby i zaczęły rosnąć nawet nie wiem kiedy, rozwaliło mi to głowę. Teraz właśnie szukam info o hodowli w workach może to by było jakieś rozwiązanie mojej złej passy. HOSSA HOSSA życzę powodzenie wszystkim
  • 1461 / 918 / 7
Ojej. Mi też parę razy szlag trafił słoiki, wszystko do kosza zanim jeszcze stworzyłam substrat. Czasami całość się robi tak samo, a nagle wychodzi z tego lipa
Chodzi o ten trud, który się wklada w to wszystko, a tu jeb: na marne... 😄
Nie ma co się zniechęcać.

Postaram się to skleić już naprawdę konkretnie, z każdą metodą krok po kroku. Będę musiała wrzucać zdjęcia i filmiki na jakiś serwer, bo w poście jest limit na chyba 10 (?) zdjęć.

Obecnie w kolejce Thai Elephant, oraz po przeprowadzce (akurat wyjeżdżam niebawem) Red Boy'ie, także będzie okazja, żeby właśnie na nich ogarnąć tą foto-instrukcję. Torby są dostępne na allegro btw. A słyszeliście o takich odmianach w ogóle? 😉
𝕊𝕥𝕒𝕪 𝕨𝕚𝕝𝕕, 𝕄𝕠𝕠𝕟 𝕔𝕙𝕚𝕝𝕕... 🌙
ODPOWIEDZ
Posty: 16 • Strona 2 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.