RTI-111; Dichloropane

Inne substancje wykazujące działanie na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Stymulanty w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 355 / 3 / 0

Testowałem z żonką i polecam.
  • 477 / 15 / 0

polurkowalem troszke i pewnie mialem tak mocno bo rti to jest mocny inhibitor wychwytu serotoniny :) około 50% słabszy od MDMA :)
w rozsądnych dawkach z mała iloscia 3-fea i 4m-MPH robi robote :)

Jak ochronić amerykański pejotl?

Mały, bulwiasty kaktus ma kluczowe znaczenie dla ceremonii religijnych Kościoła Tubylczoamerykańskiego, jednak kłusownictwo i niezrównoważone praktyki zbiorów powodują, że na terenie Stanów Zjednoczonych istnieje ryzyko jego wyginięcia.

Po 60-ciu latach WHO zmienia klasyfikację marihuany

WHO w końcu podało długo wyczekiwaną informacje o wyłączeniu marihuany z grupy IV czyli substancji niebezpiecznych. Jest to pierwsza taka zmiana w międzynarodowym prawie narkotykowym.
Użytkownik zbanowany
  • 2400 / 62 / 0

miał ktoś problem z plecami po tym skurwiałym RTI-111 ? wczoraj wpierdoliłem jakies 0,6 przez nocke i kurwa, nie moge wołgle wstac z łóżka bo mnie kurwa plecy napierdalajom że samo leżenie kurwa boli...
  • 1785 / 110 / 0

Bigos pewnie dlatego, że to znieczula trochę i pewnie byłeś w niewygodnej pozycji, ale tego nie czułeś (sam tak nieraz miałem po różnych substancjach).

Walił ktoś to IV? Jakieś przeciwwskazania?
  • 616 / 16 / 0

Moja recenzja tegoż odczynnika
No cóż w szczegóły się nie będę zagłębiał,może jutro
Na tą chwilę jest to najlepsza substancja jaką miałem w nosie
lekka,nie nachalna,idealna
Czas działania to godzina,ale mi pasuje
tysiąc pomysłów w głowie
clearhead
potężne libido(Nie potrzeba wspomagaczy :) )
dorzutki trzeba zwiększać regularnie co 3-4 krechy
Głupotę zrobiłem bo wymieszałem to razem z mdphp i hexenem
oczekiwałem ketonowego wyjebania
dopiero na drugi dzień poszło samo rti i całkiem inna faza niż ta ketonowa
Polecam
fani mewy i 3/4cmc nie będą zachwyceni
Sort był w postaci szarego prochu
łezka się zakręciła przy wciągnięciu,gorzej niż przy klefie
  • 1785 / 110 / 0

Vida pisze:
...
Dzięki, dzięki, dzięki :heart:! Przywróciłeś mi nadzieję! Tak długo czekałem na opinię kogoś ze względnie zerową (nie mówię o prawiczku, ale osobie, która dawna nie jebała) tolerką :hug: . Już się bałem, że to serio takie gówno, ale z drugiej strony koledzy wcześniej walą oporowo, więc brałem to pod uwagę ;).

No to kurwa czekam na paczkę. Bigosowi szła 7 dni, ósmego już była. U mnie już 14 minęło :/. Wogle dzisiaj prawie zawału dostałem. Wchodzę na pocztę i szukam maila z trackingiem. Zjeżdżam i zjeżdżam, w końcu na 2 stronę wchodzę (bo spamu w chuj, ale jakoś przyzwyczaiłem się do mojego adresu) i widzę nieodczytaną wiadomość od nich. Odpalam, a tam informacja, że jest opóźnienie, bo ich poczta jakiś strajk ma czy inne chujstwo. Ja już załamany, stan przedzawałowy, łzy w oczach, weltschmerz itd. Ale coś mnie tknęło, patrzę na datę - 30.10.16 !!! Czyli stara wiadomość, po prostu przeoczyłem tę z trackingiem, jednak na 1 stronie była :cool:. Ale w trackingu żadnej zmiany :

2016-10-31 00:00 Accepted
Użytkownik zbanowany
  • 2400 / 62 / 0

Chcialbym tyko dodac jedno , baltazar tui chyba chodzi dawke bo jak zem zombacyzl fote tego 20mg co n iby na dobrej wadze odmierzales to wychodzi na to ze ja kurwa wczesniej wciongalem po jakies 60-70mg bio nei chcialo mi sie odwazac to na oko to robilem , ale jak ostatnio jeblem oj grubo ze 200mg to kurwa szok jak mnie to wyjebalo tyko zem wtedy mial jakies 8 dni przerwy od wsyszstkiego a jeszcze 1 klonik 2mg polecial pare h wczesniej :D

probowalem to palic ale jak juz mialem resztke wfchuj szkoda ze wczenisej nie weszlem na hajpa w ten wontek bo ponad 4g tego zem kurwa wymienil za nieco ponad 1,5g a-pihp rotfl... no ale do sedna palilem ten HCl czy w jakiej to tam postaci jest no i cos tam mnie jednak pokleaplo ale delikatnie , z tym ze faktycznie robi sie czarny glut i nichuja wiecej niz tego nie wycion giesz, a gryzc dym nie gryzl i nawet nie jebal mocno.

Jak oprzetestujesz ponownie ten ala kraczek z rti to daj znac czy fajklczntie w koncu opjawilo sie cos zdatnego do vapo co mmoze konkurowac z\ alifczkoM ? :D
  • 1785 / 110 / 0

Bigosz nie wiem do kogo się zwracałeś z tym vapowaniem, ale jak do mnie, to ja przecież nie vapuję :). Tzn. z rodziną w tym roku mieszkam i odpada mi roztaczać takie aromaty (chociaż jakbym alfę palił i kutasówą by jebało, to mógłbym zrzucić winę na fap %-D).
Chociaż z drugiej mańki, to ostatnio przeczytałem ciekawy post (czy mi ktoś to mówił na gg już nie pamiętam, dziury mam :S), żeby wziąć starą skarpetę (jak najgrubszą), założyć na jedną stronę pustej rolki po papierze, po czym wydmuchiwać dym z drugiej strony. Stestuję tą metodę przy maczanie na THJ-2201, jak będzie OK, to może przemyślę zmontowanie żarówki ;).
Użytkownik zbanowany
  • 2400 / 62 / 0

do baltazaragombki pisalem

chuja ta metoda da bo jak to niby ma dzialac lol? jako filtr powietrza? noł łej takto by ludzie przy produkcji mety zakładali skarpetki na ryj a nie ze skurwiałom maskom przeciwgazowom lotali %-D
  • 1785 / 110 / 0

No maski działają na tej samej zasadzie, tylko mają gęstsze filtry. Mniej mikronów. A tu chodzi tylko o zapach. Poza tym ja zawsze wydmuchuję we wnękę z licznikiem wody, ona jest w ścianie zrobiona i idzie przez cały pion bloku. Więc w sumie mogę robić to samo plus stestować tą skarpetę %-D. Na pewno nie zaszkodzi.
Wróć do „Kokaina i inne stymulanty”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata