Dział poświęcony najprostszym pochodnym amfetaminy, oraz niej samej. To grupa stymulantów - oddziałują na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Amfetaminy w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 16 • Strona 2 z 2
  • 2910 / 772 / 5
To pink cocaine, tudzież tucibi to miks dragów jakikolwiek sobie ktoś wymyślił. Zdecydowanie odradza się dotykanie tego świństwa.
KONKURS DLA HAJPOWICZÓW!!!!
https://hyperreal.info/talk/topic76147.html
KONKURS DLA HAJPOWICZÓW!!!!
  • 49 / 4 / 0
Ja kiedyś testowałem różową amfetaminę. Generalnie towar był jakiś dziwny z wyglądu i zapachu (nie pachniał jak amfetamina i był strasznie suchy). Po podaniu donosowym temat zaczął wchodzić po kilku minutach chociaż było to strasznie słabe, nawet myślałem żeby dorzucić, ale po około 15 minutach dopiero zaczęły efekty takie jakie powinny być po amfetaminie.
  • 33 / 2 / 0
Różowa fetka to często taka z nieudanej syntezy (zbyt dużo kwasu).
Żółta za to to taka niedoczyszczona.
Zalecam uważać z tematami innymi niż białe albo chociaż je przed konsumpcją przelecieć acetonem.Dbajcie o swoje zdrowie kompani.
  • 58 / 2 / 0
Sama różowa amfetamina występuje, co do 2C-B to nie wiem
  • 13 / 4 / 0
Istotnie istnieje coś takiego i według informacji jest to po prostu 2C-B które nie wiedzieć czemu ludzie nazywają różową kokainą i wciągają do nosa. Sam osobiście nie potrafię sobie wyobrazić by 2C-B było dla kogoś podobne w działaniu do koksu, dla mnie zawsze była to substancja podobna do kwasu z trochę innym profilem działania, mniejszym rozpierdolem i lekką mdmkową euforią, próbowałem nawet po raz kolejny tego nie dawno by sobie odświeżyć pamięć i zrozumieć o co tym ludziom chodzi. Dalej nie wiem.
  • 4368 / 667 / 0
To nie jest tylko 2C-B a połączenie wielu dragow, bardzo niebezpieczne. To jest mix 2C-B, ketaminy,MDMA,koksu i oksykodonu lub fentanylu. W zasadzie to zależy od producenta jaka będzie jego rozowa kokaina jakie będzie jego "tusibi".
"Bądź kim jesteś a nie kim nie jesteś, bo jeśli nie jesteś tym kim jesteś, stajesz się tym kim nie jesteś"
ODPOWIEDZ
Posty: 16 • Strona 2 z 2
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.