Rozbudzenie zmysłów - medytacja

Dział służący dyskusji o pozostałych odmianach roślin, np. afrodyzjakach, ziołach snu, czy ziołach o właściwościach uspokajających i sedatywnych.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Magiczny Ogród

• 5 / / 0

Każdy co innego rozumie pod tym pojęciem. Dla mnie to chwila spokoju, wyciszenia, przemyślenia również. Nie mówię tu o siedzeniu po turecku i mruczenie mantr, tylko o hym... ogarnięciu wewnętrznego i zewnętrznego ja. Dla mnie to okazja do poznania samego siebie, jednakże nie dane mi ostatnio się uspokoić i w spokoju pomyśleć. Nie mam możliwości do wyczyszczenia umysłu i skupienia się na jednym, ważnym w danym momencie aspekcie, który chcę przemyśleć. No cóż, może za 2-3 tyg będzie mi dane. :D Najpierw trzeba zamówić.
Tak swoją drogą, nazwijmy to produkty sprzedawane na portalu magicznyogrod.pl są dobrej jakości? Wiele komentarzy jest pozytywnych, ale wolę się jednak upewnić.
Pozdrawiam. :)
  • 70 / / 0

Nie wiem.Nie zamawiam stamtad, ale wiem, ze w tym samym sklepie mozesz miec raz dobry razy zly towar. Zamawialem San Pedrosa wiele razy z tego samego sklepu i raz byl kiepski raz zgnily. Wlasciciel tlumaczyl sie, ze taka dostali dostawe z Peru. Zapewnial mnie, ze jest dobra a ja wiedzialem, ze kaktus, z ktorego to bylo robione byl zgnily. Mowie tu o sklepie z zagranicy wiec wydaje mi sie, ze jak siekna taka dostawe czegos egzotycznego z innego zakatka swiata to sprzedawaca bedzie sie bardziej kierowal zyskiem a nie twoim zadowoleniem. Po prostu zapytaj sie zanim zamowisz czy jest mozliwosc reklamacji. Poza tym co chcesz zamowic? Tzn. jakiej rosliny uzywasz do wspomagania medytacji?

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

Pinkas: Stawiamy na medycynę stylu życia

Z ministrem Jarosławem Pinkasem, głównym inspektorem sanitarnym, rozmawia Katarzyna Pinkosz
  • 5 / / 0

Póki co się nie wspomagałem. Po to właśnie odkopałem ten wątek. ;) Poza tym planuje szerszą kurację ziołami. Nie tylko umysł, ale i ciało. Póki co na mojej liście są te wcześniej wymienione roślinki (Guayusa, cytryniec chiński i brahmi). Do tego nie wiem co jeszcze - dopiero się rozglądam.Poza kuracją myślałem o damianie i do niej tytoniu afrykańskim. A tak to się jeszcze okaże. Będę zamawiał na żywioł. ;)
Użytkownik zbanowany
  • 1785 / 28 / 0

małe dawki ekstraktu gingko biloba. ale ekstraktu. pokrzywa i skrzyp.
  • 3070 / 1030 / 0

Gou teng nalewka + kakao criollo + olejek cynamonowy z tego prawdziwego cynamonu kory.
Jakby bylo malo komuś to dodać cytryniec chiński nalewka z zen szenia syberyjskiego nalewka i rhodiola a.k.a rozeniec górski, zloty korzen, arktyczny korzeń.
Tylko najpierw testujcie kazdy z osobna skladnik po jakims czasie i ostrożnie dodawajcie kolejny i nie przesadzajcie.
  • 1842 / 176 / 0

Po bardzo głębokiej analizie dochodzę do wniosku, że pierwsze wrażenie jest mylne, i autor jednak chyba wie o czym pisze. Medytując pod wpływem rzeczywiście można osiągnąć otworzenie umysłu porównywalne do odmulającego efektu działania kodeiny. Koleś chyba jest oświecony, bo jego wypowiedź brzmi jak buddyjski koan.
  • 284 / 47 / 0

wczoraj pierwszy raz od roku się zjaralem lekko i postanowilem pomedytować , Masakra jakie to bylo zajebiste doswiadczenie , takie latwe , budujące i w ogole , nie sądzilem , ale polecam, mysklalo a raczej sie nie myslalo tak latwo , po prostu sie czulo ze podswiadomsoc jest otwarta
Wróć do „Inne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata