Rozbudzenie zmysłów - medytacja

Dział służący dyskusji o pozostałych odmianach roślin, np. afrodyzjakach, ziołach snu, czy ziołach o właściwościach uspokajających i sedatywnych.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Magiczny Ogród

• 97 / / 0

yerba pomaga (przynajmniej mi) w medytacji, mam po niej taki czyściutki umysł, pełne skupienie na jednym punkcie.
Spróbuj ilex guayusa znacznie lepiej od mate oczyszcza umysł i zwiększa świadomość :-) Oprócz ilexa warto dodać Ubulawu, a przynajmniej jego skromniejszą wersję-korzeń snu i Synaptolepis kirkii-Uvuma-omhlope.
Zwiększenie świadomości w realu spowoduje zwiększenie świadomości pdoczas snu i na odwrót-koncentrując się na eksplorowaniu astrala będziemy bardziej podatni na bodźce, zmysły się rozbudzą życie nabierze sensu:) Takie moje zdanie. Medytacja zawsze i wszędzie, nie tylko rano ale i w szkole, na uczelni czy podczas treningów.

sem

• 809 / 21 / 0

To nie ma sensu. Nie medytuje się za pomocą chemii.

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

Tajemnicza choroba i kolejne zgony wśród użytkowników e-papierosów

Jak informuje CDC (Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom) dotychczas na terenie 46 stanów i Amerykańskich Wysp Dziewiczych potwierdzono 805 przypadków uszkodzenia płuc u palących e-papierosy. J
  • 1387 / 1 / 0

Opierać się na pewno nie warto, ale co złego jest w eksperymentowaniu?
  • 5 / / 0

Coś ze mną nie tak... Zacytowałem post z dokładnym przepisem i zapytałem o proporcje i przygotowanie. Matko...
Ale mimo wszystko ponawiam drugie pytanie: ta mieszanka nie otumania? wiem, że Brahmi pobudza umysł ale nie wiem jak Guayusa.
Pozdrawiam.
  • 1387 / 1 / 0

Ilex gyuausa nie otumania.
  • 1239 / 20 / 0

Wypij i się przekonaj. Te dawki które podałem i tak są małe, ja stosowałem nawet 3x większe, z lepszym skutkiem, ale proponuję byś zaczął testować od mniejszych.
pzdr
  • 5 / / 0

Dzięki wielkie za rady. Co do medytacji w szkole to nie ma kiedy i gdzie - do tego potrzeba spokoju.

Piszecie żeby nie opierać się na chemii - mam tak zmęczony mózg i zawalony myślami i sprawami, że nie potrafię się wyciszyć i nie myśleć o niczym. Do medytacji muszę być uspokojony, a nic mi nie pomaga - ani muzyka, ani ćwiczenia. ;)
  • 1387 / 1 / 0

STDMT pisze:
Dzięki wielkie za rady. Co do medytacji w szkole to nie ma kiedy i gdzie - do tego potrzeba spokoju.
Zależy od rozumienia słowa "medytacja"
Piszecie żeby nie opierać się na chemii - mam tak zmęczony mózg i zawalony myślami i sprawami, że nie potrafię się wyciszyć i nie myśleć o niczym. Do medytacji muszę być uspokojony, a nic mi nie pomaga - ani muzyka, ani ćwiczenia. ;)
Medytacja jest drogą, nie celem.
  • 204 / 2 / 0

STDMT pisze:
Wcale nie potrzeba spokoju, ja medytuje nawet stojac w kolejce po zakupy.
  • 70 / / 0

jamstirling pisze:
STDMT pisze:
Wcale nie potrzeba spokoju, ja medytuje nawet stojac w kolejce po zakupy.
No nie wiem jamstirling :huh: Jak tak sobie Ciebie wyobrazilem w tej kolejce to raczej wygladasz na zamyslonego a nie medytujacego ;-)
Wróć do „Inne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata