Ośrodki detoksykacyjne

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Posty: 1099 Strona 110 z 110
Rejestracja: 2019
  • 7 / 2 / 0


@ivival, po co ten multiest przy przyjęciu? Mowisz, ze ośrodek zszedł na psy? Zmartwilas mnie, oprócz opio będę odstawial tam również benzo. @DexPL, dzwonilem i nie pomylili, jestem zapisany na detoks. Z tego co się dowiedziałem podaja jedynie buprenorfine, metadonu nie.

@Ivival, jak to wlasnie wyglada? Jak przyjmuje duże dawki opio to ile tej bupry mi dadza? I jak oni to robia? Przeciez bedac pod wpływem opio podanie bupry oznacza mega skreta. Przekonalem się o tym 2 razy, kie600-dy już można powiedzieć następnego dnia lapal mnie lekki skret i wlozylem pod jezyk jakies 2mg bupry z plastra Transtec. Dostalem skreta trwającego do następnego dnia. Znaczy następnego dnia tez był, ale wzialem opio i minal.Jak to z tym jest i jakie dawki daja osobom biorącym 600-800mg majki dziennie i 600mg oksykodonu? I po jakim czasie? Może ostatnie 2 dni polecieć na tramadolu samym w dużych dawkach? Co do benzo możesz cos napisac? Maja pojecie o odtruciu? Wiadomo, ze schodząc z 8-10mg klona dziennie będę się z tego zerowal minimum 4 tygodnie. Od razu na rolki przechodzą lub klorazepat?

Rozumiem, ze wyszlas na własne zadanie, bo dawki bupry i innych lekow były tak male, ze mialas niemal full skreta? W 2016 detoksod majki skonczylas, bo jeszcze nie było tak zle z tym ośrodkiem? Bo w 2019 wyszlas piszesz po 6 dniach, dokładnie z tego samego schodzę co Ty, czyli opio i benzo- tez klon. Dlaczego? Dziekuje Ci za odpowiedzi na moje pytania, może innym tez się przydadzą.

Aha, jak nazywa się ten lekarz "szef wszystkich szefow" %-D ?
Rejestracja: 2018
  • 2594 / 920 / 1


Nie zmieniaj na tramadolu. buprę podaje się po 24h od zakończenia działania ostatniej dawki innych opioidów., Więc nie ma szans na skręt. bupry nie trzeba podawać bardzo dużo. Pomoże na pewno, ale licz się z tym, że detoks to detoks. Tyle lat ćpania ma swoje skutki. Ja dobra będzie obstawa to prześpisz najgorsze dni i wyzerują szybciej niż myślisz. Jeżeli natomiast nie będzie dobrej obstawy, będziesz zdychał... Takie realia. Wszystko zależy co lekarz wypisze w zleceniu. Bądź miły i nie cwaniakuj. Zaproponuj, że jak się lepiej poczujesz, to Pani doktor zrobisz masaż leczniczy na obolałe plecy i stopy... ;) Poleci na Ciebie na bank...

A ta serio, to zdrowia i wytrwania. Podejmujesz jedną z najlepszych decyzji w życiu. Najdotkliwszą, ale bez wątpienia najlepszą. Obyś za 9 miesięcy był innym człowiekiem. Pozdro.

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

„Zające” wpadły z heroiną. Nowy szlak niepokoi służby

Obie przyleciały z Johannesburga w odstępie 3 dni. Każda przewoziła narkotyki ukryte w podwójnych ściankach walizek. To już czwarta od lipca udaremniona próba przemytu heroiny tzw. afrykańskim szlakiem.
Rejestracja: 2018
  • 2 / / 0


Warszawa - Nowowiejska. Chcę odstawić po niedługim ciągu (głównie majka iv, czasem oksy i kilka razy hel), ale boję się strasznie, że zostanę wyśmiana. Mam krótki staż (stimy od około roku, opio jakieś 1,5 msc), ale naprawdę cholernie chcę to odstawić, próbowałam na własną rękę, ale objawy mnie przerastają i za każdym razem kończę biorąc. Mam wyobrażenie, że tam są sami doświadczeni użytkownicy po kilkuletnich ciągach, a ja młoda i głupia boję się lekkiego skręta. Ma to sens w ogóle? + jeśli ktoś był to jak ogólnie to wygląda? Na ogólnopsychiatrycznym byłam, ale na detoksie nigdy. Jak z odwiedzinami, telefonem, papierosami?
Rejestracja: 2014
  • 7385 / 876 / 0


Detoks jest właśnie dla takich ludzi, którzy nie potrafią przejść odstawienia sami.
Nikt Cię tam nie będzie wyśmiewał z powodu krótkiego ciągu...
Jedna mała rada - spotkasz tam śmietankę opio towarzystwa, z której większość przyszła na detoks aby zbić tolerancję, doprowadzić się do jakiego takiego stanu i już po kilku dniach kombinują, jak tu znowu zacząć ćpać (najlepiej jeszcze przed wypisem). Nie wchodź w żadne bliższe znajomości, nie bierz numerów telefonów, nie kombinuj z nimi. Pamiętaj, po co tam idziesz.
Powodzenia.
Rejestracja: 2019
  • 13 / 2 / 0


Czy jest ośrodek dedoksacyjny koło Poznania?
Rejestracja: 2019
  • 1 / / 0


są dwa detoksy w samym poznaniu
Rejestracja: 2019
  • 7 / 1 / 0


hej!Nie wiem gdzie się udać na detoks w końcu....pomożecie?Czytałam sporo wpisów tu i Śrem chwalony jest.No własnie ale nie mogę znaleźć num.tam.Ogólnie szukam do 200/250km od Zielonej Góry dlat.Suchy Jar odpada.Odpada też:Cibórz-obstawa lekowa tragedia kiedyś i teraz ponoć jesz.gorsza,Złotoryja-nie przyjmą mnie nigdy dzwoniłam.Prywatne detoksy tez odpadają już.
Rejestracja: 2014
  • 2719 / 325 / 0


Na detoksach od razu proście o aktywizujace antydepresanty z rana, przez detoks się załadują i później recepta i ciągnąć/leczyć się dalej, bo tak helupiarz zejdzie bupra i masa neuroleptyków i wyjdzie w zasadzie z niższą toaletka i niczym innym.

Bo tak każdy pyta czym schodzą czym schodzą... Myślcie od samego początku aby wyjść z detoksu i czystym i w miarę zregenerowanym.
Rejestracja: 2019
  • 7 / 1 / 0


Do poprzedniego Mojego posta-Śrem pomylił mi się ze Świeciem a te Świecie za daleko to odpada.
Czy ktoś wie jak jest teraz w Ciborzu po zmianie ordynatora?
Posty: 1099 Strona 110 z 110
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość