Ośrodki detoksykacyjne

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Posty: 1134 Strona 109 z 114
Rejestracja: 2019
  • 7 / 2 / 0

Mam pytanie dotyczące Suchego Jaru. Z tego co doczytałem to mimo, ze to detoks, nie leczenie nie można mieć ze sobą telefonu. Prawda to? Drugie pytanie dotyczy samego detoksu. Czy bez względu na srodki i dawki stosowanych srodkow odtruwają tam jedynie buprenorfina czy w cięższych przypadkach metadonem również? Co do telefonu (jeśli rzeczywiście nie można posiadac swojego)- jeśli musimy zadzwonić do jakiejś instytucji w ważnej dla nas sprawie to jest taka możliwość? Z góry dziekuje za wszelkie odpowiedzi.

@DexPL, nie moge nawet odpisac na Twoja wiadomość teraz, wiec pisze tu. Co do zmiany nicka to na stary nie mogę się zalogowac mimo próśb o zmiane hasla na konto. Po prostu żaden mail ze zmiana hasla nie przychodzil, w spamie i innych folderach tez go nie było.
Rejestracja: 2014
  • 8191 / 1078 / 0

Jest telefon w dyżurce i jeśli to naprawdę pilne, to pewnie pozwolą zadzwonić.

COVID19 - Redukcja szkód dla osób zażywających narkotyki

Poniższe wskazówki zostały opracowane w celu poinformowania globalnej społeczności osób zażywających narkotyki o ważnych wskazówkach dotyczących redukcji szkód, które należy stosować w trakcie obecnej pandemii COVID-19 ("koronawirus"). Podziel się nimi, rozpowszechnij je i edytuj w miarę potrzeb, aby dopasować je do potrzeb swojej społeczności. A przede wszystkim, dbaj o swoje bezpieczeństwo i o twoich bliskich.

Zdradziły ich nosy zabrudzone amfetaminą

Policjanci z ogniwa do spraw nieletnich i patologii postanowili sprawdzić mieszkanie w Otwocku, gdzie mógł ukrywać się nieletni, który w wyznaczonym terminie nie stawił się w zasądzonym wobec niego Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym.
Rejestracja: 2018
  • 2831 / 1137 / 1

@Maykel855
Będziemy w administracji monitować.

Odnośnie ośrodka.
Na pewno pozwolą. Zarówno Ty możesz zadzwonić, jak i do Ciebie można zadzwonić.
Rejestracja: 2019
  • 7 / 2 / 0

Dzieki. Dosc już mam takiego zycia od strzalu do strzalu. Jak mam wiecej, bo "nie podzieliłem się z potrzenujacymi w 100%" to wale na strzal 300-400 majki przerobionej z MST i 4 OxyContiny 80, chwila wjazdu a działania potem praktycznie nie czuc. Po prostu czuje się normalnie. I tak 3 albo więcej razy dziennie, a dostaje naprawdę sporo, nie będę tutaj pisal ani nigdzie, bo ktoś się może zainteresować. Jak się ma 2 lekarzy to naprawdę można wycignac sporo za odpowiednia oplate MST200 i OxyContinu.

I nie, ze po detoksie z obnizona tolerka zaczynam od nowa, w 2 tygodnie podejrzewam, ze dorobiłbym się wyjściowej tolerki. Mam od razu skierowanie do osrodka w Toruniu 8 miesięczny na Tramwajowej. Ciezko się tam dostać, ale w Suchym Jarze to ja będę z 4-6 tygodni co babka z Torunia powiedziała, ze nawet lepiej, bo pod koniec września bodajże tworzy się nowa grupa do leczenia, babka mowila mi, ze jest to tylko 10 osob. Ciekawie, bardzo mala spolecznosc. Potem chce chodzic na AN, bo jak chodziłem z moim najlepszym przyjacielem na AA (młodszy ode mnie a ponad 2 lara nie pije i ponad 2 lata nie bierze; jak bral to amfa lub mededron raz na jakiś czas) i zobaczyłem jak to potrafi pomoc to na pewno będę tam uczeszczal. Oczywiście wtedy jak chodziłem z tym moim najlepszym przyjacielem na kilka spotkan AA byłem jedynie na 2mg klona rano i 2mg klona wieczorem, nie to co teraz.

Apropo, wiecie może czemu kazali mi kupic multitest na dragi przy przyjęciu na detoks? Chodzi o to, ze nie mogę mieć we krwi opio? Bo nie będą mogli podac mi buprenorfiny, bo bym dostal mega skreta? Ja tam w końcu ide na detoks, nie mam zamiaru ostatnich 3 dni nie brac nic i zdychać skoro jade na detoks.

Jeszcze jedna sprawa, pytałem już o to: jest metadon do odtrucia w Suchytn Jarze czy tylko buprenorfina? Jeśli tylko bupra to stad ten test na narkotyki przy przyjęciu?
Rejestracja: 2018
  • 2831 / 1137 / 1

Z tego co ludzie pisali, to tam musisz być czysty. Jak nie jesteś wysyłają na detoksykację. To jest ośrodek odwykowy, a nie detoksykacyjny.To różnica. Niemniej może ktoś to potwierdzić?
Rejestracja: 2019
  • 7 / 2 / 0

Ja jade na detoks do Suchego Jaru z opio i benzo, na leczenie odwykowe jade do Torunia na Tramwajowa na 8 miesięcy, pisałem o tym. Zadzwonie jutro, bo może mysla, ze ja na leczenie jade 6 miesięcy, nie na odwyk.
Rejestracja: 2018
  • 2831 / 1137 / 1

Aha sorki, nie doczytałem. Zadzwoń dla pewności. Może toś coś popieprzył i będzie zonk na miejscu. Powodzenia życzę i skutecznego rzucenia tego gówna.
Rejestracja: 2019
  • 7 / 2 / 0

Dzieki. zadzwonię.

Odpowie ktoś na moje pytania, kto był, które zadałem?
Rejestracja: 2016
  • 895 / 126 / 0

09 września 2019Maykel855 pisze:
jeśli musimy zadzwonić do jakiejś instytucji w ważnej dla nas sprawie to jest taka możliwość?
Możemy! Mi udało się ubłagać po 5 dniach o teleffon do adwokata. Każdy inny graniczy cudem. Wyszłam teraz na żądanie, dokładnie 5 września.

Styczeń 2016 - high life, detoks od majki skończyłam
Styczeń 2017- detoks od dopalaczy, wyszłam na żądanie po 2-3 dniach
Sierpień/Wrzesień 2019- detoks od majki i clonazepamu, wyszłam na żądanie 6 dnia

Suchy Jar już w 2017r. zszedł na psy, jak trafisz na doktorka szefa wszystkich szefów i powiesz, że boli cię ząb to powie, że mogłeś wyleczyć przed detoksem i wpisze do karty - zakaz jakichkolwiek dodatkowych leków, nawet ibupromu.

Ale obłożenie mają pełne bo co trzeci musi mieć zaświadczenie, że czysty, to siedzi tydzień, co drugi od fety albo zioła na dwutygodniowe wakacje przyjechał, a 1 na 16 to taki stary* opiatowiec jak ja, co pamięta dawny SJ, nie może na to paczać i jak już mu trochę z dawki zejdą to wypierdala w siną dal, a nie udaje jak 90%, że na ośrodek jakiś jedzie i zajmuje potrzebującym miejsce.

@Maykel855, pisz pytania na pw o Suchy Jar na świeżo Ci wszystko powiem, tylko wal śmiało i konkretnie! ; )


Mi tam ręce opadły i na Nowowiejską się wybieram, rzuci ktoś jakieś świeże info dla opiatowców? Bo jedyne co wiem to to, że najpierw musieli się między sobą skonsultować, czy mnie mogą wziąć na 6mg klonów (na AŻ 6mg !!! xD dzięki, SJ choć za to żeście mi tam tak drastycznie zeszli od kopa przez pół), kazali samej zejść z 800mg majki na niżej ...w miarę możliwości (eh, no bo po co jest detoks?) i że ramach wyjątku mogę im wysłać skierowanie pocztą.
Także NOWOWIEJSKA, WZZZYWAAAM WAAAAS.


P.S. Tylko na Nowowiejską udało mi się dodzwonić.
P.P.S. A chce się w miarę szybko zdetoksować, jak ktoś ma ciekawą propozycję z łatwym dojazdem z Krakowa i terminem nie po mojej śmierci - słucham bardzo.
Rejestracja: 2019
  • 7 / 2 / 0

@ivival, po co ten multiest przy przyjęciu? Mowisz, ze ośrodek zszedł na psy? Zmartwilas mnie, oprócz opio będę odstawial tam również benzo. @DexPL, dzwonilem i nie pomylili, jestem zapisany na detoks. Z tego co się dowiedziałem podaja jedynie buprenorfine, metadonu nie.

@Ivival, jak to wlasnie wyglada? Jak przyjmuje duże dawki opio to ile tej bupry mi dadza? I jak oni to robia? Przeciez bedac pod wpływem opio podanie bupry oznacza mega skreta. Przekonalem się o tym 2 razy, kie600-dy już można powiedzieć następnego dnia lapal mnie lekki skret i wlozylem pod jezyk jakies 2mg bupry z plastra Transtec. Dostalem skreta trwającego do następnego dnia. Znaczy następnego dnia tez był, ale wzialem opio i minal.Jak to z tym jest i jakie dawki daja osobom biorącym 600-800mg majki dziennie i 600mg oksykodonu? I po jakim czasie? Może ostatnie 2 dni polecieć na tramadolu samym w dużych dawkach? Co do benzo możesz cos napisac? Maja pojecie o odtruciu? Wiadomo, ze schodząc z 8-10mg klona dziennie będę się z tego zerowal minimum 4 tygodnie. Od razu na rolki przechodzą lub klorazepat?

Rozumiem, ze wyszlas na własne zadanie, bo dawki bupry i innych lekow były tak male, ze mialas niemal full skreta? W 2016 detoksod majki skonczylas, bo jeszcze nie było tak zle z tym ośrodkiem? Bo w 2019 wyszlas piszesz po 6 dniach, dokładnie z tego samego schodzę co Ty, czyli opio i benzo- tez klon. Dlaczego? Dziekuje Ci za odpowiedzi na moje pytania, może innym tez się przydadzą.

Aha, jak nazywa się ten lekarz "szef wszystkich szefow" %-D ?
Posty: 1134 Strona 109 z 114
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 779 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości