Ośrodki detoksykacyjne

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 423 / 30 / 0

W suchym jarze mozna miec tytoń czy tylko szlugi wchodza w gre? I jak z tym odtwarzaczem mp3/4? Jak z lodówką? Pisac mi tu szybciutko, bo termin na jutro. Moga wyjsc inne dragi niz docelowy z ktorego wychodzimy?
  • 1970 / 301 / 0

Można miec tytoń tutki, bletki oryginalnie zapakowane.
Można mieć maszynke do szlugów, i CHYBA mp3
jest lodówka

a czy Ci wyjdzie inny drag to nie wiadomo
np jak waliles MDMA to moze wyjsc extasy, amfetamina..

Dyskretny urok psylocybiny. Dlaczego od tysięcy lat sięgamy po halucynogenne grzyby?

Psylocybina to psychoaktywna substancja, która towarzyszy ludzkości od wieków i nie może nam się znudzić. Dlaczego tak jest? Na to pytanie odpowiedzieli naukowcy z Center for Psychedelic and Consciousness Research na Uniwersytecie Medycznym Johna Hopkinsa.

Uciekał z narkotykami i pieskiem na ręku

Kryminalni z tomaszowskiej komendy zatrzymali 18-latka, który posiadał przy sobie znaczne ilości środków odurzających. Mężczyzna próbował uciec funkcjonariuszom z pieskiem na ręku. Teraz odpowie za posiadanie i udzielanie narkotyków. Policjanci wnioskują o tymczasowy areszt.
  • 423 / 30 / 0

Chodzi mi o to czy moga mnie odeslac z kwitkiem gdy wyjdzie cos oprócz morfiny na tescie przy wejściu. Faktycznie niezbyt precyzyjnie sie wyraziłem.
  • 1 / / 0

Chce przestać Śląsk??
  • 506 / 58 / 0

Odtrutka od alkoholu na szybko, sam w sumie nie wiem, czy dałbym radę sam, czy nie, kurwa, majaczę, pomóżcie. Dolny Śląsk.
  • 499 / 35 / 0

Ma ktoś numer do detoksu na Nowowiejskiej? Bo tego podanego na stronie (22 11 65 264) nikt nie odbiera od tygodnia.
  • 193 / 23 / 0

28 lipca 2019RytmiczneZwierciadlo pisze:
W suchym jarze mozna miec tytoń czy tylko szlugi wchodza w gre? I jak z tym odtwarzaczem mp3/4? Jak z lodówką? Pisac mi tu szybciutko, bo termin na jutro. Moga wyjsc inne dragi niz docelowy z ktorego wychodzimy?
Kurde, a miałam tam jechać w czwartek.
Mam teraz termin na 11, może się jeszcze spotkamy 😂
I przy okazji. Co można, a czego nie można tam wziąć? I jak wygląda kwestia obstawy lekowen przy zejściu z opio? Ktoś był niedawno i może się wypowiedzieć?
  • 584 / 77 / 0

Czy Ktoś schodził z mietka w Suchym Jarze? Czy detox od metadonu 50ml/dzien ostatnie 3 miechy,też trwa 2 tygodnie i odtruwają buprą? Czy może schodzą z dawek metadonem a potem bupra? Ktoś coś ?
  • 7 / 2 / 0

Detoks w Suchym Jarze. Wiele było pisane o tym, ale tak naprawdę zadnych konkretów. Wybieram się tam za tydzień i chciałbym wiedzieć przede wszystkim jaka jest obstawa lekowa. Obecnie lece 2, czasem- częściej;) 3 razy dziennie po 300mg morfiny IV (z 200mg będzie po przerobieniu 1,5 tabsa) i 4x80mg OxyContinu doustnie- w tym przypadku trzymam się 2 dawek 2 razy dziennie, czyli 4 rano 80tki i 4 wieczorem (wcześniej 400mg majki i 4 oxy 80tki IV- to dawalo kopa; jednak przeszedłem na dawki głodowe i po majce samej nawet wjazdu nie ma :( ). Do tego cholerne benzo, 8-10mg klona- jakby nie benzo to sam bym się odtruł z opio- ale już 2 psychozy zaliczyłem, tak ze nie zejde cold turkey, kilka flaszek metadonu i fizycznie byłoby ok. Niestety psychicznie nie będzie ok dlatego ide do osrodka do Torunia na 8 miesięcy na Tramwajowa. Mniejsza z tym. Przy takich dawkach jak biore dadza mi metadon na odtrucie czy bupre? Bo jak będę jeszcze nawet lekko narąbany i dadza mi bupre to skret pewny. Jak to ? Będą czekac az zaczna się początki skreta? Jeśli o mietka chodzi to jest czy tylko bupra lecza? Przez to benzo będę tam musial być 4-6 tygodni, byłem już na samym odtruciu benzo to kolo 4 tygodni trwal.

A, i jak z jedzeniem i innymi atrakcjami? Jest jakas silka, ping pong etc.? Można mieć elektronicznego papierosa?
  • 8873 / 1203 / 0

Wszystko o SJ było już napisane - konkrety również : )
Nie wiem, czy dają metadon, ale na pewno jest Bunondol. Do tego Relanium i jakiś neuroleptyk. Jeśli nie będziesz mógł spać, dadzą Ci albo estazolam, albo zolpidem.
Można mieć e-fajkę, jest ping pong (w ośrodku tuż obok) i namiastka siłowni na świetlicy.
Jedzenie jest dobre - robią go pacjencji ośrodka.
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 1314 uczestników Wejdź na czata