Ośrodki detoksykacyjne

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 56 / 4 / 0

Gdzie w Warszawie i okolicach (oprócz Nowowiejskiej) można się odtruć?
  • 387 / 26 / 0

W suchym jarze mozna miec tytoń czy tylko szlugi wchodza w gre? I jak z tym odtwarzaczem mp3/4? Jak z lodówką? Pisac mi tu szybciutko, bo termin na jutro. Moga wyjsc inne dragi niz docelowy z ktorego wychodzimy?

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Jay i Cichy Bob - Kevin Smith sprzedaje marihuanę, by promować reboot

Kevin Smith postanowił w nietypowy sposób promować reboot filmy Jay i Cichy Bob kontratakują.
  • 1639 / 205 / 0

Można miec tytoń tutki, bletki oryginalnie zapakowane.
Można mieć maszynke do szlugów, i CHYBA mp3
jest lodówka

a czy Ci wyjdzie inny drag to nie wiadomo
np jak waliles MDMA to moze wyjsc extasy, amfetamina..
  • 387 / 26 / 0

Chodzi mi o to czy moga mnie odeslac z kwitkiem gdy wyjdzie cos oprócz morfiny na tescie przy wejściu. Faktycznie niezbyt precyzyjnie sie wyraziłem.
  • 1 / / 0

Chce przestać Śląsk??
  • 387 / 29 / 0

Odtrutka od alkoholu na szybko, sam w sumie nie wiem, czy dałbym radę sam, czy nie, kurwa, majaczę, pomóżcie. Dolny Śląsk.
  • 493 / 32 / 0

Ma ktoś numer do detoksu na Nowowiejskiej? Bo tego podanego na stronie (22 11 65 264) nikt nie odbiera od tygodnia.
  • 164 / 16 / 0

28 lipca 2019RytmiczneZwierciadlo pisze:
W suchym jarze mozna miec tytoń czy tylko szlugi wchodza w gre? I jak z tym odtwarzaczem mp3/4? Jak z lodówką? Pisac mi tu szybciutko, bo termin na jutro. Moga wyjsc inne dragi niz docelowy z ktorego wychodzimy?
Kurde, a miałam tam jechać w czwartek.
Mam teraz termin na 11, może się jeszcze spotkamy 😂
I przy okazji. Co można, a czego nie można tam wziąć? I jak wygląda kwestia obstawy lekowen przy zejściu z opio? Ktoś był niedawno i może się wypowiedzieć?
  • 499 / 53 / 0

Czy Ktoś schodził z mietka w Suchym Jarze? Czy detox od metadonu 50ml/dzien ostatnie 3 miechy,też trwa 2 tygodnie i odtruwają buprą? Czy może schodzą z dawek metadonem a potem bupra? Ktoś coś ?
  • 7 / 2 / 0

Detoks w Suchym Jarze. Wiele było pisane o tym, ale tak naprawdę zadnych konkretów. Wybieram się tam za tydzień i chciałbym wiedzieć przede wszystkim jaka jest obstawa lekowa. Obecnie lece 2, czasem- częściej;) 3 razy dziennie po 300mg morfiny IV (z 200mg będzie po przerobieniu 1,5 tabsa) i 4x80mg OxyContinu doustnie- w tym przypadku trzymam się 2 dawek 2 razy dziennie, czyli 4 rano 80tki i 4 wieczorem (wcześniej 400mg majki i 4 oxy 80tki IV- to dawalo kopa; jednak przeszedłem na dawki głodowe i po majce samej nawet wjazdu nie ma :( ). Do tego cholerne benzo, 8-10mg klona- jakby nie benzo to sam bym się odtruł z opio- ale już 2 psychozy zaliczyłem, tak ze nie zejde cold turkey, kilka flaszek metadonu i fizycznie byłoby ok. Niestety psychicznie nie będzie ok dlatego ide do osrodka do Torunia na 8 miesięcy na Tramwajowa. Mniejsza z tym. Przy takich dawkach jak biore dadza mi metadon na odtrucie czy bupre? Bo jak będę jeszcze nawet lekko narąbany i dadza mi bupre to skret pewny. Jak to ? Będą czekac az zaczna się początki skreta? Jeśli o mietka chodzi to jest czy tylko bupra lecza? Przez to benzo będę tam musial być 4-6 tygodni, byłem już na samym odtruciu benzo to kolo 4 tygodni trwal.

A, i jak z jedzeniem i innymi atrakcjami? Jest jakas silka, ping pong etc.? Można mieć elektronicznego papierosa?
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata