Ośrodki detoksykacyjne

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Posty: 1184 Strona 106 z 119
Rejestracja: 2015
  • 41 / 1 / 0

Jak to jest żeby dostać się na metadon trzeba być po detoxie? Mam papiery z badań 3 lata wjebania psychofizycznego na opio i benzo od biegłych lekarzy sądowych
Rejestracja: 2019
  • 30 / 10 / 0

@FredoBanana No coś ty, nie musisz zaliczać detoxu przynajmniej u mnie (Warszawa i Anglia). Robią Ci test na narkotyki, musi wyjść opio aby Cię wzieli na metadon. Jak nic nie wyjdzie to nie wezmą raczej (ale to zależy od kierownika).
Warto mieć papier na którym jest jakie dawki brałeś. No i papiery są przydatne. Ogólnie u mnie na metadonie brali nawrotowców głównie którzy wrocili do cpania po wyjsciach, jak to twoja pierwsza proba wyjscia to moga ci kazac detox robic zamiast metadonu. metadon to ostatnia deska ratunku dla tych ktorzy musza brac opio.

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn

Diler dopalaczy sam przez nie trafił do szpitala. Czego go to nauczyło?

To było prawdziwe śmiertelne żniwo. Latem 2018 roku w ciągu kilku dni po zażyciu dopalaczy zmarło 10 osób w Łodzi i Bełchatowie. Przed łódzkim sądem zaczął się proces czterech dilerów, którzy są oskarżeni o wprowadzanie śmiercionośnych substancji na rynek.
Rejestracja: 2012
  • 56 / 4 / 0

Dobra to wreszcie gdzie w PL iść na detoks?
Zarezerwowane miejsce mam w Świeciu - niestety są tylko 2 damskie miejsca i trzeba czekać około 2 miechow. No trudno. Ale może macie jakiś godny polecenia oddział detoksykacyjny (od środków psychoaktywnych) w którym nie będą ćpali i będzie znośnie.
Rejestracja: 2018
Użytkownik nieaktywny
  • 1010 / 204 / 2

Polecam oddział w Człuchowie.
Rejestracja: 2012
  • 56 / 4 / 0

13 maja 2019eth0 pisze:
Polecam oddział w Człuchowie.
Napiszesz coś więcej? Jak obstawa lekowa? Jak lekarze i pielęgniarki? Jak warunki i jedzenie? Coś Ci się bardzo tam spodobało lub nie spodobało?
Rejestracja: 2018
Użytkownik nieaktywny
  • 315 / 42 / 0

O człuchowie tez duzo dobrego slyszalem. Sąsiad był i chwalił
Rejestracja: 2012
  • 56 / 4 / 0

Dobra kurde ale na czym schodzą, czy potem pomogą mi wejść na blokery? Jak z tą szamka? Jutro mam dzwonić i się dowiadywać czy w środę mam przyjecie. A że będę jechać 11h to chciałabym wiedzieć czy jest warto 🙈
Rejestracja: 2018
Użytkownik nieaktywny
  • 1010 / 204 / 2

Pisałem już kilka razy w tym temacie o Człuchowie, cofnij się ileś stron to znajdziesz moje posty. Ja schodziłem wtedy akurat z benzo, nie wiem jak z blokerami, ale to raczej lekarz oceni jak zrobi wywiad. Jak byłem 2 lata temu to obiady były zajebiste (katering), a śniadania i kolacje takie jak wszędzie, czyli przeciętne. Nie wiem jak jest teraz, bo chyba zmienił się ordynator, ale mimo wszystko radzę wziąć ze sobą jakieś żarcie, bo ostatni posiłek jest o 17.
Rejestracja: 2012
  • 56 / 4 / 0

@eth0 Czytałam już, ale nie bardzo mnie Twoja odpowiedź usatysfakcjonowała. Tak czy siak dzięki za odpowiedz. Pojadę i będę zdawać relacje:D

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
Rejestracja: 2019
  • 1 / / 0

Pomożecie coś znaleźć? Wjebalem się w metaamfetamine, trwa to kilka miesięcy i teraz nie potrafię już pracować bez 💎. Chcę wziąć urlop od pracy (max. 2tyg) i pojechać na detoks, natomiast w miarę możliwości chciałbym to połączyć z wypoczynkiem w jakimś ładnym miejscu, byle nie za miliony monet. Ktoś coś?
Posty: 1184 Strona 106 z 119
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 1344 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: szczypior_2005 i 1 gość