Ośrodki detoksykacyjne

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 30 / 10 / 0

up

Ja byłam na 20mg klona to dostawałam 6mg 3 razy dziennie + 0.5g helu na strzał. Lekarze się dziwili, że taki mix w takich dawkach brałam, a ja im śmiejąc się mówiłam że jestem nieśmiertelna bo czasem leciałam grubiej. xD Jak miałam testy na narkotyki to mi wyszło opio, benzo, kokaina, marihuana i miałam zestaw taki: Tramal Retard, Clonazepam, Depakine/Tegretol oraz Amisulpride i Zolafren (ale to biorę do dziś na główkę). Ogólnie detox szpitalny jest spoko.

A żeby nie robić offtopu: to bardzo polecamy detoxy szpitalne, w miastach gdzie jest punkt metadonowy. W przeciwienstwie do takich gdzie metadonu nie ma to wiedzą jak zejść z opio bo pewnie mieli mase takich przypadków. Byłam w Tworkach i wiedzieli jak to robić, a raz trafiłam do szpitala w jakimś wypizdowie to byłam pierwszym przypadkiem opiowraka i nie wiedzieli co mi dać. więc ładowali we mnie neuroleptyków masę bym spała i przespała skręta... To była tragedia. bo wpadłam w Katatonie na tydzień i leżałam jak kłoda i byłam wożona na wózku przez pielęgniarki i przystawiających się do mnie alkoholików... Masakra
  • 41 / 1 / 0

Jak to jest żeby dostać się na metadon trzeba być po detoxie? Mam papiery z badań 3 lata wjebania psychofizycznego na opio i benzo od biegłych lekarzy sądowych

"Agresja na Polskę była dla Niemców polem doświadczalnym dla siły metamfetaminy"

Teresa Kowalik i Przemysław Słowiński, autorzy książki „Dragi i wojna – narkotyki w działaniach wojennych” w wywiadzie dla serwisu wPolityce.pl

We francuskim Vannes pilnie szukają dilerów. Zarobki do 200 euro dziennie

Na przystankach autobusowych w mieście Vannes w departamencie Morbihan i tablicach ogłoszeń pojawiły się stylizowane na miejskie ogłoszenia plakaty z pilnym poszukiwaniu kandydatów do pracy z wynagrodzeniem netto 200 euro dziennie.
  • 30 / 10 / 0

@FredoBanana No coś ty, nie musisz zaliczać detoxu przynajmniej u mnie (Warszawa i Anglia). Robią Ci test na narkotyki, musi wyjść opio aby Cię wzieli na metadon. Jak nic nie wyjdzie to nie wezmą raczej (ale to zależy od kierownika).
Warto mieć papier na którym jest jakie dawki brałeś. No i papiery są przydatne. Ogólnie u mnie na metadonie brali nawrotowców głównie którzy wrocili do cpania po wyjsciach, jak to twoja pierwsza proba wyjscia to moga ci kazac detox robic zamiast metadonu. metadon to ostatnia deska ratunku dla tych ktorzy musza brac opio.

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
  • 56 / 4 / 0

Dobra to wreszcie gdzie w PL iść na detoks?
Zarezerwowane miejsce mam w Świeciu - niestety są tylko 2 damskie miejsca i trzeba czekać około 2 miechow. No trudno. Ale może macie jakiś godny polecenia oddział detoksykacyjny (od środków psychoaktywnych) w którym nie będą ćpali i będzie znośnie.
Użytkownik nieaktywny
  • 1010 / 196 / 2

Polecam oddział w Człuchowie.
  • 56 / 4 / 0

13 maja 2019eth0 pisze:
Polecam oddział w Człuchowie.
Napiszesz coś więcej? Jak obstawa lekowa? Jak lekarze i pielęgniarki? Jak warunki i jedzenie? Coś Ci się bardzo tam spodobało lub nie spodobało?
  • 295 / 32 / 0

O człuchowie tez duzo dobrego slyszalem. Sąsiad był i chwalił
  • 56 / 4 / 0

Dobra kurde ale na czym schodzą, czy potem pomogą mi wejść na blokery? Jak z tą szamka? Jutro mam dzwonić i się dowiadywać czy w środę mam przyjecie. A że będę jechać 11h to chciałabym wiedzieć czy jest warto 🙈
Użytkownik nieaktywny
  • 1010 / 196 / 2

Pisałem już kilka razy w tym temacie o Człuchowie, cofnij się ileś stron to znajdziesz moje posty. Ja schodziłem wtedy akurat z benzo, nie wiem jak z blokerami, ale to raczej lekarz oceni jak zrobi wywiad. Jak byłem 2 lata temu to obiady były zajebiste (katering), a śniadania i kolacje takie jak wszędzie, czyli przeciętne. Nie wiem jak jest teraz, bo chyba zmienił się ordynator, ale mimo wszystko radzę wziąć ze sobą jakieś żarcie, bo ostatni posiłek jest o 17.
  • 56 / 4 / 0

@eth0 Czytałam już, ale nie bardzo mnie Twoja odpowiedź usatysfakcjonowała. Tak czy siak dzięki za odpowiedz. Pojadę i będę zdawać relacje:D

Nie cytujemy posta bezpośrednio nad swoim. taurinnn
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata