Ośrodki detoksykacyjne

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Posty: 1099 Strona 104 z 110
Rejestracja: 2014
  • 7349 / 864 / 0


^
Nie dowody, ale opinie : ) Zrobisz jak zechcesz, ale nie pokazuj nawet tego Oxy innym pacjentom. Po pierwsze od razu Cię z tego oskubią, a po drugie nie powinni nawet tego oglądać.

Na wejściu klasyczny przysiad - nie wiem, jak dokładnie zaglądają, bo akurat patrzyłem w drugą stronę : ) Wszystkie rzeczy są dokładnie sprawdzane. Dopiero po fakcie dociera do człowieka, gdzie i jak ewentualnie mógł schować kontrabandę. Najłatwiej oczywiście jest z brownem z racji maleńkich rozmiarów.
Rejestracja: 2018
  • 63 / 2 / 0


Jak bylem w czerwcu w suchym jarze to do klasycznego przysiadu dodali "kaszlnięcie" podczas wykowywania przysiadu hahah. Swoja droga z roku na rok w suchym jarze co raz gorsza obstawa lekowa. Jak bylem w pazdzierniku 2015 to przez trzy dni chodzilem zielony a teraz relanium bunondol promazyna i witaminki w jakis miernych dawkach na skreta od opio. Tna po kosztach ladnie sknerusy

Holandia będzie Niderlandią. Bo już nie chce się kojarzyć z narkotykami

Holandia nie chce już się nazywać… Holandią. Teraz oficjalnie będzie wykorzystywał nazwę „Niderlandy” – czy też „Niderlandia” jak kto woli. Czemu?
Rejestracja: 2016
  • 2566 / 371 / 3


Cześć,
po świętach wybieram się do Świecia na detoks od opio. Powiedzcie mi – jak tam wygląda sytuacja z telefonem (swoim), słuchawkami, ładowarką, powerbankiem, internetem i tym podobnymi rzeczami?
Jest tam jakieś miejsce do spacerowania na świeżym powietrzu? Wypuszczają z zamknięcia?
No i najważniejsze – jak wygląda obstawa lekowa?
Ostatnie opinie w wątku są z 2017, fajnie by było poznać jakieś nowsze informacje :-)
Rejestracja: 2018
  • 2009 / 365 / 154


[mention]STR88[/mention] Ale chodzi Ci o ten konkretnie ośrodek czy ogólnie? Bo ja bym się mogła wypowiedzieć, jak to wygląda na pewnym oddziale we wschodniej Polsce (dokładnego miejsca nie podaję ze względów prywatności).
Rejestracja: 2016
  • 2566 / 371 / 3


O ten konkretny, [mention]taurinnn[/mention], bo co ośrodek to inny klimat. GG wspominał mi o jednym, w którym była wspaniała obstawa lekowa dla ludzi wjebanych w hel – 25mg (bodajże. Na pewno poniżej 100mg) tramadolu.
Rejestracja: 2017
  • 126 / 6 / 0


Aleksandrowska - Łódź
Tragedia, po ciągu PST, 900mg kody i 500mg DXM dziennie przez 3 lata dali mi tylko rolki.
Towarzystwo fajne, pielęgniarki mile, za to jak widać lekarze tragiczni. Jestem tu jeden dzień i za chwilę wychodzę na żądanie, detox bez substytutu mogę sam w domu zrobić, mam możliwość nawet prosic kogos żeby mnie tam zamknal na kilka dni, na to samo wyjdzie. Nie ogarniam jak mogli mi dac tylko relanium. Mowilem, że czuje się chujowo, to powiedzieli tylko że dobrze wyglądam.
Aaaa i jeszcze duży plus - można mieć telefon
Rejestracja: 2017
  • 323 / 28 / 0


Toi takk chuj ja dostawałem lorafen co wieczór 10mg i co drugi dzień rano.Pierdole czasi się budze zlany potem,bo śnie że jestem tam,na zasadzie dzięki bogu i łzy napływają do oczu.
Rejestracja: 2014
  • 78 / 6 / 0


Kolejny turnus w Ciborzu. Jak za każdym razem polecam, leki na poziomie, personel na maksa w porządku, ekipa żeby nie było nudno też zazwyczaj jest :D nie wiem jak z opio, ale z amph i alko potrafią odtruć bezboleśnie, tylko no jedzenie chujowe. a historie detoksowe to klasyka, tak samo barter i wiele innych patentów które przychodzą do głowy z nudów (pozdrawiam kolegę, który nafukał się i odkręcał żyrandole z nudów :D )
Rejestracja: 2014
  • 2717 / 323 / 0


O to fajne info bo ja do Ciborza się wybieram. Na detoks 14dni. Już jestem zarejestrowany.

Może w końcu zapalę helupe tam xd

Ja przy rejestracji ogółem kolesia oszukałem, że jestem wjebany w morfinę po to aby zażywać jakieś inne opio xd :D może buprę czy coś innego.

I może jak się uda to sobie jeszcze do chaty trochę opio przetransportuje.

@awonor
Rejestracja: 2014
  • 7349 / 864 / 0


^
No i zamoczysz na pewno na tym detoksie : D
Posty: 1099 Strona 104 z 110
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: twsoul71 i 4 gości