Ośrodki detoksykacyjne

...czyli jak podejść do odstawienia i możliwie zminimalizować jego konsekwencje

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 1771 / 221 / 0

no domyślam się, że dla gostka od piko to jakieś antypsychotyczne stabilizatory nastroju, benzodiazepiny itp
  • 9 / 2 / 0

Panowie, nie śmiejcie sie ze mnie, ide do suchego jaru, tak sie zlozylo, że jutro chociaż termin miałem w okolicach 10 grudnia, dostałem telefon że się zwolniło i mam przyjeżdżać. Zapomniałem jednak zapytac o to.. czy można się tam wylegitymować prawkiem czy konieczny jest dowód osobisty? W chuj mnie to nurtuje teraz, wyjeżdżam jutro z samego rana, do przejechania 200km i nie chciałbym przez taka pierdołe mieć jakieś problemy. Na nowy dowód czekam, miałbyć kilka dni przed planowanym terminem..
Zdaje sobie sprawe z powagi tego pytania ;) ale pytam calkowicie na serio

Przy okazji, korzystając z pobytu na detoksie chciałbym spróbować rzucić również fajki, mam kupiony Tabex który chciałbym wykorzystać, myślicie że przejdzie takie coś że daje go komuś z personelu i dostaje go codziennie z innymi lekami? Strasznie chce sie pozbyć tego nałogu a na czysto wiem, że się złamie, a ten tabex akurat na mnie bardzo dobrze działa. Po wszystkim, dosłownie, jaram jak pojebany, a po tym jak po niczym innym odrzuca mnie od fajek.

Osoby biseksualne i homoseksualne częściej używają marihuany, niż heteroseksualne

Badanie, opublikowane w czasopiśmie Drug and Alcohol Dependence analizuje różnice w częstotliwości spożywania marihuany przez kobiety heteroseksualne, homoseksualne i biseksualne.
  • 7342 / 860 / 0

LOL - idzie na detoks do SJ!!!... ; )
A nie lepiej zadzwonić, zapytać i mieć pewność na 100%?
Wg. mnie prawko powinno przejść, bo jest na nim numer PESEL.
Czy pozwolą na Tabex to nie wiem. Ja przyniosłem swoje klony, ale tylko mi je przechowali :D
  • 1771 / 221 / 0

[mention]axxx4[/mention] walcząc z dwoma nałogami jednocześnie polegniesz szybciej niż Polska w '39 roku

Daj sobie siana na razie z papierosami, zwalcz nałóg narkotykowy i potem dopiero zacznij myśleć o petach
Użytkownik nieaktywny
  • 1010 / 196 / 2

Szczególnie, że na detoksach prawie wszyscy palą, szczególnie ci co dostają neuroleptyki, więc ciężko w takim towarzystwie rzucić palenie.
  • 1771 / 221 / 0

^up no i opiatowcy czy stimiarze co nie palą to też w sumie rare encounter/rare item
  • 7342 / 860 / 0

Bo to poza kawą (szczególnie) i jedzeniem w zasadzie jedyna "atrakcja". Chyba, że ktoś pójdzie na najbliższą stację wynieść plecak browarów : D (tak było). Te 2 Harnasie 7, czy 8 dnia pobytu to była poezja... Do tego niebieski worek na śmieci na lampę i było niebieskie światło dla klimatu. Czasem udało się też dostać zolpidem to ręki, to wtedy wiadomo...
Użytkownik nieaktywny
  • 1010 / 196 / 2

U nas była dilerka szlugami %-D Sam się wymieniałem nimi za jedzenie i słodycze, bo kolacja o 17 to trochę lipa, więc trzeba było kombinować, a tak to przynajmniej nie chodziłem głodny. Ale fakt jest taki, że na oddziale zamkniętym paliłem dużo więcej niż na "wolności".
  • 1712 / 170 / 1

sama patologia w tych ośrodkach! to jak więzienie dla porzadnego czlowieka- zmanieruje sie bardziej albo wpadnie w depresję
  • 1601 / 189 / 0

Coś w tym jest,
bo wszędzie ćpuny i ich historie.
Jedyne co to sobie możesz na spacer wyjść wokół budynku.. bo w środku parówka- nie da się oddychać, jedna wielka gangrena panuje, smarkanie, rzyganie i kasłanie.
Albo jakieś pompki czy przysiady możesz zrobić dla zabicia czasu.
Czas się dłuuuży, szczególnie ostatni tydzień, ostatnie dni.
Tylko jedzenie, picie, sranie i palenie są jakąś odskocznią,
ale, spokojnie, ćpuny zawsze są pomysłowe, więc czasami coś się dzieje i są niezłe jajca.

Kuhwa, mogli by jakąś siłownie zrobić, żeby się człowiek poruszał.. a tak to się odleżyn nabawić można, klaustrofobiczny klimat trochę :wall: .
Wróć do „Detox”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata