Recepta - system kontroli

Dział poświęcony tematowi kontroli recept lekarskich u farmaceuty.

Moderator: Prawo

• 85 / 8 / 0

Jak to jest w koncu z DHC ? Poszedłem z recepta rp a ta mi mówi, że zły kod recepty
  • 110 / 1 / 0

e-recepta nadchodzi niedługo koniec waszego kombinowania
https://ktomalek.pl/blog/e-recepta-czym ... ywac/w-155

Paula przez pół roku pracowała na nielegalnej plantacji zioła w Kalifornii.

"Najlepsi zarabiali 750 dolarów dziennie" - wywiad Noizz.pl

Dostarczali narkotyki jak w serialu “Breaking Bad”. Zostali schwytani z kokainą za 25 mln funtów

Sąd w Wielkiej Brytanii skazał dwóch handlarzy narkotyków, których sposób działania przypominał metodę z telewizyjnego show.
  • 2432 / 529 / 155

[mention]janko55[/mention] Ale ponoć system kontroli ma nie obejmować recept wypisanych wstecz (tj. przed 1 stycznia).
  • 110 / 1 / 0

27 grudnia 2018taurinnn pisze:
@janko55 Ale ponoć system kontroli ma nie obejmować recept wypisanych wstecz (tj. przed 1 stycznia).
No i co Ci to da 3 miesiące zapasu, bo na ile do przodu można wystawić receptę...
  • 8533 / 1150 / 0

Owszem, ale ilość uzbieranych recept zależy tylko od Jego "woli kombinowania" i np już 3 recepty dają zapas na 9 miesięcy : )
  • 2832 / 1141 / 1

Nie 9 miesięcy, a 2 miesiące grubszego ćpania. Arytmetyka ćpuńska nie wytrzymuje konfrontacji z rzeczywistością;)
  • 8533 / 1150 / 0

W moim przypadku tak by się nie stało. Ja muszę mieć zawsze wszystko wyliczone, o stałych porach i każde odstępstwo od "normy" może powodować irytację. Przejebane z jednej strony, ale ma też swoje zalety : )
  • 2832 / 1141 / 1

Jesteś chlubnym wyjątkiem wśród ćpuńskiej braci. Tak na prawdę nie znam nikogo IRL który działałby tak, jak TY. Nie jest ważne ile jest rezerwy - zawsze zabraknie.
  • 480 / 51 / 0

Dzięki pieprzonej prohibicji farmaceutycznej wykosztowałem się na drukarkę do recept, a także zdobyłem pieczątkę na rzeczywiste imię i nazwisko oraz numer PWZ lekarza psychiatry. Dzięki temu, że mieszkam zaledwie czterdzieści kilometrów na zachód, czterdzieści na południe i trzydzieści - na wschód od granicy czeskiej, recepty realizować będę u naszych sąsiadów. Podejrzewam, że ich systemy nie odróżniają naszych "RP" i "RPW".
  • 1148 / 159 / 0

[mention]Baltimore[/mention]

Mój rodzinny jak mi daje drukowane recepty to tam jest kod kreskowy, nie boisz się tego? wiesz jak to ominąć? Poza tym musi być twoje nazwisko plus PESEL. :uwaga:
Wróć do „Recepty i leki – problemy i pytania”
Na czacie siedzi 1102 uczestników Wejdź na czata