Reakcja oksydacji pseudoefedryny - wątek ogólny

4-HMC, efedron, metkat. Charakterystyka i metody otrzymywania.
Więcej informacji: Metylokatynon w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 251 / 14 / 0

Już wczoraj mówiłem że dzisiaj sprpbuje bo jestem ciekaw mocno xd. Ym. Tak że było fajnie całkiem przyjemnie z 40 minut do godziny, potem nic specjalnego, stymulacja trochę więc zgaduje ze za długo trzymałem poza lodówką (przez to jebanie się z filtrowaniem) i pseudoefedrynka się trochę zrobiła. Zrobiłem filtr z wacików kosmetycznych, tak że jest na wysokości jakoś 3-4 ml w 20ml strzykawie i lekko go nawilżyłem. Będzie git?
  • 380 / 29 / 0

a z jakich tabletek robisz ? bo z doświadczenia wiem, że z acataru jest najlepiej bo nie ma otoczek ani substancji dodatkowych ( poza laktozą jako wypełniacz ) , a sudafed i apselan się mega chujowo filtruje nawet jeżeli wcześniej odfiltruje się masę tabletkową. Do acataru wystarczy 1,5 ml porwanych chusteczek dogniecionych na maksa.

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Palił marihuanę jadąc samochodem - zauważył go policjant

Zauważył go, jadący nieoznakowanym radiowozem, policjant operacyjny z komisariatu na Nowym Mieście.
  • 251 / 14 / 0

Sudafed bez otoczek, odfiltrowany przez filtr też z ok. 3-4ml płatków.
  • 380 / 29 / 0

Troche wolno bedzie ci to kapało przez taki filtr i istnieje ryzyko, że dociskając z całej siły tłoczek wytryśnie ci górą błoto i bedzie ujebane wszystko w promieniu 20-30cm co wiąże się ze stratami. ( przeżyłem to osobiście i nikomu nie życzę tego sprzątania ) Osobiście zamieniłbym waciki na te porwane chusteczki bo waciki ze względu na to, że są masywniejsze - trudniej będzie Ci je docisnąć co w efekcie poskutkuje nieszczelnością filtra co spowoduje nic innego jak wypływanie błota przez strzykawke.
  • 251 / 14 / 0

Wczoraj gdy zrobiłem z jednego czy tam półtora wacika właśnie wyszło wszystko piękne i klarowne.. ile tych chusteczek? Z 3ml?
  • 380 / 29 / 0

No z tego co pisałeś to musiałeś filtrować to 4 razy - więc śmiem wątpić, że ci wyszło wszystko klarownie. Dojeb tak chusteczek, żeby po zwileżeniu i docisnięciu na maksa były na wysokości 3 ml w strzykawce 20 ml. Mnie z tego co pamiętam wychodziło na wysokość 5ml suchych i po zwilżeniu od góry wodą sięgało gdzieś pomiędzy 2 a 3ml . I nie było chuja, żeby coś więcej poza gotowym metkatem przeleciało.
Ostatnio zmieniony 31 stycznia 2019 przez hyber123, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 251 / 14 / 0

Właśnie wyszło pięknie, było bardziej bezbarwne niż słomkowe
  • 380 / 29 / 0

30 stycznia 2019Elkov21 pisze:
[...]czwarta filtracja i powoli zaczyna wyplywac coś słomkowo żółtego
masz jakieś rozdwojenie jaźni czy coś ? :D
  • 251 / 14 / 0

Bo potem zrobiłem jeszcze jedną u wyszło klarowne xd
  • 380 / 29 / 0

Aaaa no chyba, że tak :D czyli 2 paki wczoraj przerobiłeś XD ?
Wróć do „Metkatynon”
Na czacie siedzi 47 uczestników Wejdź na czata