Kannabinoidy, których struktura zawiera "mostek" metanonowy, lub etanonowy między dwoma strukturami cyklicznymi. Ta grupa obejmuje najwcześniejsze kannabinoidy, odkryte przez Johna Williama Huffmana.
ODPOWIEDZ
Posty: 10 • Strona 1 z 1
  • 1472 / 25 / 0
[ external image ]
1-(2-cykloheksyloetylo)-3-(2-metoksyfenyloacetylo)indol

Podobno analog jednego z lepszych Kannabinoidów JWH-018

Opisany na drugs forum

http://www.drugs-forum.com/forum/showth ... p?t=133068

http://en.wikipedia.org/wiki/RCS-8

Czy ktoś próbował chyba nie dostępność w PL znikoma,mało kto do tej pory tez o nim słyszał ale warto zakładać takie tematy może ktoś się tym bardziej zainteresuje :-)
Ostatnio zmieniony 15 listopada 2012 przez surveilled, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Przetłumaczono nazwę systematyczną, poprawiono formatowanie
  • 1951 / 14 / 0
Jaki analog? Zupełnie inny wzór ma.
Uwaga! Użytkownik 69plateau jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 1472 / 25 / 0
Widziałem gdzieś porównania do JWH-018

może analog to złe słowo ,może substyt,nie wiem jaką nazwę dobrać dobrą,ogólnie nie jest to najważnijsze,można sądzić ,że jest całkiem dobrym Kannabinoidem :-)
  • 44 / 1 / 0
To jest ten kanna, co był w SPICE, dawno temu? Jesli tak, to jest cud. Lepsze niz to co dzisiaj.
  • 3309 / 20 / 0
Nie.

http://www.fsijournal.org/article/S0379 ... 0/abstract
http://www.cerilliant.com/newsAndEvents ... spx?ID=176

Dodano 15 listopada 2012 o 05:03:
A jeśli chodzi o JWH-018, to owszem, był w tym najstarszym spice, to chyba jeszcze przed stacjonarkami było. Potem zamienili na JWH-073.

Dodano 15 listopada 2012 o 05:05:
A substytut to wiecie... Protip: mefedron. Każdy nowy stymulant jest zamiennikiem mefedronu. Wiesz ziom, klepie tak jak mefka, tylko inaczej.
sqrt(666)
  • 44 / 1 / 0
angor animi pisze:
A jeśli chodzi o JWH-018, to owszem, był w tym najstarszym spice, to chyba jeszcze przed stacjonarkami było. Potem zamienili na JWH-073
Własnie to miałem na mysli. Spice Gold (2008), zanim zaczęło się wyrastanie jak grzybów po deszczu, sklepów z dopami.

W odróżnieniu od dzisiejszych canna, ta maczanka działała dlużej niż susz konopny, trudno bylo się tym przepalić, a sam stan był bardzo mocno zblizony do tego po konopiach.

Mam nadzieje, że nowa wersja JWH-018 przypomni wszystkim stare Spice Gold ;)
  • 83 / 3 / 0
Re: RCS-8
Nieprzeczytany post autor: Chong »
Bardziej stawiałbym na któreś z CP jeśli chodzi o Spice'a - JWH-018 było raczej znane z tego, że dość łatwo było się przepalić. Do tego warto zauważyć, że każde badania dawały inny wynik - jedne tylko JWH-018, jedne tylko HU-210, a inne - któryś z CP. Ponoć ta partia którą nie dało się przepalić była na HU-210.. Różne są teorie.
Co do samego RCS-8 - teoria, teorią. Praktyka pokazuje, że zazwyczaj dobre rzeczy są znane. Zostało wypuszczone szerzej przez BTM, w raz z RCS-4, jako BTM-4 i BTM-8. RCS-4 było substancją czynną większości dopalaczy na rynku, RCS-8 - nie. Profil działania RCS-8 z tego co wiem jest kompletnie odmienny od JWH-018. Jedyną zaletą mógłby być czas działania - ale ten i tak będzie się zamykać w 1-2h.
Nie spodziewajcie się cudów, a powyższe stwierdzenie ("Mam nadzieje, że nowa wersja JWH-018 przypomni wszystkim stare Spice Gold") przyprawił mnie o słuszne parsknięcie śmiechem. ;-)
No, a ja oczekuję na paczuszkę z JWH-018 <3
  • 1472 / 25 / 0
Nie zgodzę się aż tak bardzo z tym ,że było i się przebiło ,UR-144 albo Akb48 nie były wcześniej w maczankach a dopiero od nie dawna w sumie są popularne

większość RC nie jest nowa ,to nie są związki co powstały niedawno ,substancje nie przyjeły się jako najczęściej leki i teraz są w pewien sposób odkopywane

Co do Spice do offtop ale bardzo ciekawy offtop ,Spice był taki piękny i taka inna oryginalna faza i te wspomnienia :-) aby wiedzieć co siedziało trzeba znaleleść kannabinoid działający 5-6 w sumie to był peak :-) bo zejście ta zamułka trwała do końca dnia paląc o np 15,być może tam siedziało JWH-251 ono działa podobno bardzo długo
  • 43 / / 0
Re: RCS-8
Nieprzeczytany post autor: 2Pac »
To jest oby na pewno legalne w Polsce? RCS-4 które było świetne jest na pewno nielegalną u nas substancją.
  • 83 / 3 / 0
Re: RCS-8
Nieprzeczytany post autor: Chong »
Tak, jest legalne w Polsce. Tylko RCS-4 zdelegalizowano, gdyż, jak pisałem - było składnikiem większości dopalaczy (składy w odpowiednim dziale).
ODPOWIEDZ
Posty: 10 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.