PYTANKO:)

Moderator: Konopia

• 88 / / 0

Czy mozna mieszać nawozy?? Mam secjalnu holenderski nawóz na kwitnienie który wogóle nie ma azotu. Czy rosliny na kwitnieniu wogóle nie potrzebują azotu czy np. moge dawac ten nawóz z florowitem do roslin kwitnących. Florowit w dużo mniejszej ilości niz ten bez azotu. Jak myślicie lepiej sam ten bez azotu czy troche dac tez florowitu?? I jeszcze jedno: po jakim czasie zaczynają kwitnąć odmianki(ww, greifrut, northern light) ktora najszybciej a ktora najpozniej i mniej wiecej po jakim czasie:)? Z góry dzieki za odpowiedzi:*

• 88 / / 0

ODPOWIE MI KTOŚ??:(JUTRO CHCE PRZELĄCZYĆ NA KWITNIENIE I NIE WIEM JAKI NAWÓZ DAĆ:/

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

Maciejewski: Hippisi w białych kołnierzykach

Sąd ukarał koncern Johnson & Johnson karą 572 mln dolarów za „ocieplanie wizerunku" leków przeciwbólowych. To odpowiedź na szalejącą w Ameryce epidemię.

• 88 / / 0

o niech ptzynajmniej ktos powie po jakim czasie od przelaczenia fotoperiodu kwitnei ww nl i grejfrut

• 59 / / 0

po kiego gzryba chcesz dawac florowit. nonsens!!!
kwitnienie sie zaczyna po ok tygodniu, roslina wypuszcza biale wloski i zaczyna smierdziec :cheesy:
:moody:

• 1809 / 4 / 0

Czy mozna mieszać nawozy??
tak
Czy rosliny na kwitnieniu wogóle nie potrzebują azotu
potrzebują na początku tyle samo co na wegu nawet moim zdaniem później coraz mniej w końcowej fazie wcale. Ogólnie lepiej na kwitnieniu nie przesadzać z azotem bo mozna zjebac, ale jak odpowiednio sie jego dostarczy roslina to pozytywnie na plony wpłynie...
Jak myślicie lepiej sam ten bez azotu czy troche dac tez florowitu??
Po przełączeniu na 12/12 ja bym dawał przez 7 dni normalną dawke florovitu + 1/2 (albo 3/4) normalnej dawki 'holenderskiego' póżniej przez 7 dni dawał 1/3 normalnej dawki florovitu + normalną dawke 'holenderskiego. Później bym dawał tylko florovit jak zauważe że rośliny hujowo rosną albo coś by sie działo i bym uznał że potrzebują azotu.

Tak czy inaczej najwięcej sie dowiesz o tym czego chcą rośliny jak je będziesz obserwował i patrzył kiedy ładnie rosną a kiedy nażekają na brak nawozu (żółkną itd)

Pozatym rośliny na kwitnieniu często żółkną (złe ph ziemi najczęściej albo za mało azotu troche rzadziej)

Pozdro

• 3534 / 18 / 0

Na flo należy dodawać azotu. Kończymy z nim 3 tygodnie przed zbiorami.Nl z female puszcza pierwsze włoski po ok 2 tygodniach
Wróć do „Indoor”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata