Pytania o ceny

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Użytkownik zbanowany
  • 413 / 17 / 0

nCuX
Ja bardziej z czystej ciekawosci pytam bo mam o tyle dobrze ze dostaje oxy na ryczalt .. a fent w jakich cenach lata ? Chodzi o fenta mx 100ug ?
  • 5 / / 0

Jak sytuacja z ceną i dostępnością we Wrocławiu? MDMA, ecstasy, cmc? Szukam kogoś w temacie

Zastosowanie substancji psychoaktywnych w medycynie

Czasami działanie psychoaktywne jest skutkiem ubocznym substancji, a czasami właśnie ten wpływ jest pożądanym działaniem sprawiającym, że dana substancja jest lekiem.

Radni Kopenhagi domagają się marihuanowego programu pilotażowego!

Radni stolicy Danii oświadczyli, że próbna legalizacja sprzedaży marihuany na terenie miasta, które słynne jest z przymykania oka na dilowanie używką, byłaby dobrym rozwiązaniem problemu.
  • 6 / / 0

Jak stoi cena ketaminy, emki w krysztale, pasty/fety? caly kraj
  • 0 / / 0

Pasty/fety 30zl /g. 15pln/g hurt
  • 1129 / 323 / 0

feta 20-50 zł. Emka 60-80 zł. Kety w PL na ulicy nie widziałem, aptecznej w sumie też nie. Ceny detaliczne.
  • 6 / / 0

Śniło mi sie, ze chce zamówić ketę, troche w najblizszym otoczeniu pogonić i nie mam pojecia ile brać, chyba w przedziale 150-200 będę
  • 2027 / 120 / 0

czarekkoniec pisze:
U nas ceny trochę się zmieniają,ale teraz wygląda to tak,:
marihuana-50zł
Piksy(różnie nie tylko na MDMA)-15/30zł
amfetamina-30zł
mefedron-50zł
MDMA w krysztale-80zł
Małe miasto ale jakiś punkt odniesienia jest (około 20tysiecy mieszkańców) i oczywiście mowa o jednym gramie,ale MDMA w krysztale było sprzedawane w innej ilości lekko ponad 1g
warny dawać za takie posty, nie dość ze ledwo co spotykany mefedron to jeszcze po 50/szt XD

tak, wiem, czepiam się kolejnego sebastiana, ale może sebastian zrozumieć ze on nie jeść mefedrona HYHY
  • 448 / 24 / 0

da sie wgl kupic jedzenie z THC ? jak tak to jaka cena by byla odpowiednia za porcje
  • 159 / 28 / 0

Da się ale to raczej trzeba mieć znajomka cukiernika który takie rzeczy robi. Detale raczej się dogaduje. Zwykłego Sebe co nosi w kołczanie wypieki smakowite to sobie nie wyobrażam %-D
  • 448 / 24 / 0

na lajcie ciastka czy tam inne lakocie z THC pakowali by na "sztuki" w samarkach pewnie xd
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata