Pochodne dwuazepiny, które nie są dostępne w obiegu medyczno-farmaceutycznym.
ODPOWIEDZ
Posty: 60 • Strona 5 z 6
  • 115 / 1 / 0
Zamulajacy jest pyrazolam strasznie ,ciezko to przewalczyc.
  • 157 / 1 / 0
Na zjazdy idealny, bezsenność. Chciałem zastąpić nim etizolam, jako powerup do socjal abiliti. Zawiodłem się jednak, w tej materii eti bez porównania powala na łopaty pyro. Jak kolega wyżej napisał, muli jak cholera. Bądź co bądź działa dłużej.
  • 62 / / 0
Ile tablet po 0,5 mg wystarczy na zjazd po stymulantach?
  • 36 / / 0
Przerobiłem w niedzielę trzy tabletki 0.5mg. Tolerancja: zerowa - od dwóch miesięcy żadnych benzo. Dodatkowa okoliczność: ze względów zdrowotnych odstawiam od paru dni fajki (odstawiałem, bo już w sumie kurwa nie wyszło), także byłem dosyć mocno znerwicowany. Jedna tabletka sprawiła, że poczułem się prawie normalnie, ale tylko psychicznie. Nie było jakiegoś zauważalnego rozluźnienia mięśni itp. Trzymało ok. 6-7h, po których wziąłem drugą tabletkę i wtedy naprawdę poczułem się nieźle (dalej tylko psychicznie). Na noc wziąłem kolejną i zasnąłem praktycznie natychmiast.

W takich dawkach pomaga się uspokoić, chociaż fajerwerków nie ma. Nie było też jakiejś strasznej zamuły ani senności - dopiero wieczorem, po kilku godzinach od drugiej tabsy powieki miałem z ołowiu i ciągnęło do łóżka. Mimo to nie mogłem zasnąć, więc dorzuciłem trzecią. Eti działa moim zdaniem przyjemniej, ale pyrazolam też zdecydowanie posiada potencjał.

A, i obudziłem się rano w świetnym humorze, który utrzymywał się do około południa. Potem wróciła nerwowość. Po eti czasem jestem rano ospały, tutaj tego nie było.
  • 397 / 3 / 0
Zamula tylko na początku. Jeśli weźmiecie go parę razy, to potem działa jak złoto, porównywalnie do alpry moim zdaniem, choć z mniejszą motywacją i większym wyciszeniem.

Ale najważniejsze, że to idealna rzecz do wyhamowania po stimsach, albo jako podkład anty-paranoja :P Znowu można się katować ketonami bez krzywych jazd, jupiii :D
Uwaga! Użytkownik doppelganger nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 12 / / 0
@Godot: max 1.5 mg dziennie przez miesiąc, zero tolerancji na benzosy (not my kind of drug), raz przeszarżowałem z alko i innymi specyfikami, skończyło się na 2 dniach wyrwanych z życia. Odstawiłem jakieś 2 tygodnie temu, uznałem że już nie potrzebuję i jak na razie jest słodziutko, chociaż pewnie niedługo zamówię, urodzinki się zbliżają, a nie mam zamiaru się męczyć z jakąkolwiek zwałą.
Bigger than Hitler, better than Christ.
  • 1659 / 187 / 0
Aż dziwne, że to benzo jest tak mało popularne. Przecież to jest król w gaszeniu lęków, obaw, ekskjuzów itp. Dodatkowo w normalnych dawkach 0,5-1mg nie da się tym upierdolić w żaden sposób, ba nawet sedacji nie czuć. Natomiast wszystkie skłębione w głowie wątpliwości, wymówki czy stracholęki znikają w kilka sekund. Po prostu gdzieś między 20 a 30 minutą od połknięcia robi się takie *PUFF* i wszystko staje się proste, umysł zwalnia i można się skupić na powierzonych nam zadaniach. Powiedziałbym, że nawet panienki się łatwiej zagaduje :-D no i nie ma tego wielkiego napisu BENZO na czole - nic po człowieku nie widać.

1mg pyrazolamu = 0,75mg alprazolamu, właściwie jakby mi ktoś powiedział, że dostałem alprę to bym uwierzył do tego stopnia, że nawet jakby działanie się nie do końca zgadzało, to zwałiłbym na tolerkę/pełny żołądek/humor/wszystko inne.

Bardzo ciekawa substancja, jedna z niewielu które podobają się dzięki jej subtelności. Dodatkowo wysoka selektywność działania na podjednostki GABA-A a2 i a3 oraz 3x słabsze działanie na podjednostki a1 i a5(te powodujące amnezję, rozluźnienie mięśni, działanie przeciwdrgawkowe i upośledzające procesy myślowe) czyni to benzo czystym przeciwlękowcem, bez dużego wpływu na zdolności poznawcze i pamięć.

Zdecydowanie w tej chwili jest to najlepszy substytut alprazolamu, chociaż fanom tego drugiego może zabraknąć dodatkowego rozluźnienia i beztroski. Najtrafniejszym określeniem tego benzo będzie zdanie: "Identyczne jak alprazolam, lecz pozbawione różowych okularów na oczy" co moim zdaniem jest nawet zaletą - mniejsza szansa na odwalenie czegoś, czego można potem żałować.

Jako funkcjonalne benzo, o którkim czasie działania(3.5-7h) pyrazolam otrzymuje ode mnie laur konsumenta 2015. %-D

Dawkowanie (tolerancja lekka lub brak):

0,25mg - próg
0,5mg - lekkie działanie przeciwlękowe, na tyle lekkie, że jakiś mały stresik potrafi się mimo wszystko przebić do świadomości(w sumie lekki stres jest czymś dobrym, bo motywuje do działania)
0,5mg-1mg - to co powyżej, ale im bliżej 1mg tym bliżej "kuloodporności na stresujące sytuacje"
1mg-1,5mg - mniej więcej to samo co 1mg alprazolamu, jedyna różnica to bardziej senne wejście. Senność mija po 30min.
2mg+ - zaczyna się rekreacja i do głosu dochodzą podjednostki a1 i a5. Można się spodziewać problemów z filmem. Łatwo zasnąć na tym poziomie.

Mnożnik dla dziewic: 0.5
Mnożnik dla ludzi ze średnią tolerancją: 1.5
Mnożnik dla ludzi z dużą tolerancją: 2.5
  • 1851 / 199 / 36
IMG_20160427_181632.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 117 / 16 / 0
Dlaczego właściwie pyrazolam został porzucony przez firmy farmaceutyczne? Przecież wydaje się być całkiem quality benzodiazepiną, wysokie powinowactwo do alfa 2 i 3 subunita, co czyni go mniej amnezyjnym i ogłupiajacym, a zarazem mocno relaksującym i przeciwlękowym, duże podobieństwo strukturalne do alpry i bromazepamu (które według mnie są najlepszymi benzosami jakie jadłem do tej pory), no kurwa o chuj chodzi? W teorii (bo pyrazolamu nie próbowałem) to gówno ma to wysoki potencjał, dlaczego nikt tego nie opakował w blistry i nie zaczął sprzedawać? Gdzie haczyk?
  • 156 / 12 / 0
Pyrazolam jak dla mnie mieszanka Alpry i Relki, tolerancję mam wysoką, jest sympatycznie. Jak ktoś wie jak to oddziałowywuje na relację społecne, proszę dać znać. Miłego benzo-wcinania.
ODPOWIEDZ
Posty: 60 • Strona 5 z 6
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.