Pochodne dwuazepiny, które nie są dostępne w obiegu medyczno-farmaceutycznym.
ODPOWIEDZ
Posty: 61 • Strona 3 z 7
  • 993 / 23 / 0
Zdobyłem 10mg tego cuda, w formie proszku i powiem szerze, że w dawce 2mg trudno mi to odróżnić od alpry. Jest bardzo podobne. Narazie za mało testów przeprowadziłem, ale wstępnie muszę powiedzieć że będzie królował na rynku, ma przyszłość.
  • 60 / 1 / 0
Chciałem napisać jeszcze cos o tym nowym benzo RC tym razem zaskoczyło mnie nawet całkiem milo. Zjadłem tego 1, 5 mg zaczęło działać po jakiś 30 minutach włączyło się takie ziewanie. Po godzinie było już całkiem przyjemnie może i to faktycznie działa podobnie do mojego ulubionego leku na uspokojenie, jakim jest alprazolam ten stan spokoju. Po godzinie położyłem się do łóżeczka. Leżało się całkiem przyjemnie. Zaśniecie trwało dosyć długo może z półtorej godziny. Sen był płytki i kilka razy przebudziłem się, ale tutaj byłem przeuroczo zaskoczony, ponieważ miałem omamy słuchowe przerywany cos jak by szum pisk. Działo się tak zaraz po przebudzeniu. To było ciekawe przeżycie, które miałem również po większych dawkach alpry. Rano w gardle miałem dosyć dużo jakiegoś paskudztwa podobnie jak po zjedzeniu leku afobam. Wstałem tak sobie wyspany, ale bez żadnego zmulenia.
Advanced AL32 Processing and high-precision 32-bit / 192 kHz DA converter
  • 200 / 4 / 0
Ktoś testował ostatnimi czasy? Pojawiły się jakieś nowe wieści na jego temat? (side effects itp.?) Jak z tolerką? Szybko rośnie?
  • 1877 / 20 / 0
Imho jedno z ciekawszych benzo , nie używałem rekreacyjnie bo nie mam potrzeby ale do usypiania się jak znalazł , bardzo relaksuje i zauważyłem bardzo ciekawy efekt , tuż przed zaśnięciem pojawia się coś w rodzaju snu na jawie , które następnie przechodzi w bardzo wyrażne sny.
  • 200 / 4 / 0
Dzisiaj doszło, przed chwilą zarzucone. Zobaczymy co to za cudo.

PS - A właśnie patrzę, że i u nas się w ogłoszeniach pojawił.

Jest miło, jestem rozluźnieny, lekko oczy się mróżą także działa ;). Dorzucone 2 i trzeba iść spać po piwku ;)
  • 578 / 13 / 0
Całkiem przyjemne lecz typowo nasenne.
Nie da się na tym normalnie funkcjonować jak przy etizolamie, bo po około godzinie jest się zmuszonym się położyć.
I tu haczyk bo mimo, że lek nasenny to sam sen jest niestety wyjątkowo płytki.
Gdyby nie był tak silnie nasenny to byłby dużo ciekawszy, ale może wystarczy dodać yerbę albo energy drinka do tego i będzie lepiej.
Badam dalej.
Burial - Archangel (Uppermost Rework)
  • 1851 / 202 / 36
Jesteś w stanie porównac działanie do etizolamu ?
  • 578 / 13 / 0
IMHO po krótce:
Etizolamowi bliżej do alprazolamu.
Pyrazolamowi bliżej do zolpidemu.

Etizolam rozluźnia, motywuję, jest przeciwlękowy, zapewnia dobry sen, przy dłuższym stosowaniu podnosi poziom serotoniny.
Pyrazolam rozluźnia ale słabo, jest przeciwlękowy, przede wszystkim usypia.

Krótko badam Pyrazolam więc trzeba brać to pod uwagę.
Burial - Archangel (Uppermost Rework)
  • 200 / 4 / 0
To na mnie nie działa aż tak nasennie, bo wczoraj po 1 mg i 4 browarach dopiero zasnąłem o 5, bo było co robić. Tak samo mojej kobiety nie uśpiło wtedy. Ale fakt, że jak potrzebuje zasnąć to po pyro wystarczy się przytulić do poduszki.
  • 1851 / 202 / 36
A co nadaje się lepiej na złagodzenie zjazdu ? Chciałem sobie zakupić pyrazolam zamiast etizolamu, bo jeszcze go nie konsumowałem, ale mam pewne wątpliwości. Zwłaszcza tego płytkiego, chujowego snu, no i że słabo rozluźnia.
ODPOWIEDZ
Posty: 61 • Strona 3 z 7
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.