Psychodeliki | Dział Miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.

• 130 / 3 / 0

Okej, wiec halucynacja jest to nie tylko stan widzenia rzeczy nierealnych, ale rowniez odmiennej swiadomosci.
W trakcie halucynacji twoj mozg nie moze prawidlowo zinterpretowac czy widziany obraz jest czescia rzeczywistosci czy tylko obrazem przezen wygenerowanym. Natomiast w przypadku wizualizacji jestesmy w pelni swiadomi, ze widziane przez nas rzeczy sa tylko urojeniem spowodowanym zazyciem substancji psychoaktywnej. Prosty przyklad: gdy widzisz kolesia biegnacego przez miasto i krzyczacego, ze goni go choinka to mozesz byc pewna, ze ma halucynacje. A gdy Twoj kolega mowi, ze ma fajna akcje, bo widzi biegajaca po pokoju choinke to jest to z pewnoscia wizualizacja.

• 378 / 2 / 0

Aha. Czyli po prostu ja zetknęłam się z inną terminologią; wg "mojej" to, co Ty nazywasz wizualizacją, określa się jako "pseudohalucynację".

Dlaczego konsumenci konopi w stanach z legalną marihuaną wciąż wybierają czarny rynek?

Marihuana jest teraz w Kalifornii legalna... czemu więc mieszkańcy tego stanu wciąż masowo korzystają z usług tradycyjnych dilerów?

Naukowcy wyleczyli szczury z uzależnienia od alkoholu

Chociaż leczenie wiązką laserową nie jest jeszcze gotowe, by stosować je u ludzi, to badacze twierdzą, że ​​identyfikacja odpowiedzialnych za głód alkoholowy neuronów otwiera drogę do opracowania skutecznych terapii leczenia uzależnienia od alkoholu.

• 687 / 4 / 0

Interpretacje tych terminów mogą być różne. Ale ogólnie nawet naukowe głowy nazywają wizualizacje (te co bardziej wyraziste) halucynacjami. Ale taka prawdziwa halucynacja to ta której nie potrafisz odróżnić od rzeczywistości....

• 130 / 3 / 0

zewsząd i znikąd pisze:
Aha. Czyli po prostu ja zetknęłam się z inną terminologią; wg "mojej" to, co Ty nazywasz wizualizacją, określa się jako "pseudohalucynację".
Jest jeszcze pewna roznica, czesto mianem wizualizacji okresla sie odksztalcenia widzianych przedmiotow oraz 2-wymiarowe struktury widziane na powierzchni plaskich przedmiotow. Jednak wedlug innej definicji, wizualizacją jest widzenie nierealnych obrazow, przy zachowaniu swiadowosci, ze sa tylko wytworem naszej wyobrazni. Chyba wiec uzycie terminu pseudohalucynacja bedzie bezpieczniejsze.

Użytkownik nieaktywny
  • 185 / / 0

a ja bede dzisiaj probowal mdma+grzyby+ketamina i napisze jak bylo :D

aml

Użytkownik nieaktywny
  • 34 / / 0

Mdma +ziolko - sama radosc. Kieruje faze na wlasciwe tory, wygania z katow celem tanca :-)
Polecam jesc czyste MDMA, a nie piguly, wiemy wtedy co ladujemy, i nie ma opcji przytrucia feta/meta czy innym paszkudztfem.

Kilka razy zmieszane z kwasem, a wlasciwie polowka kwasa, daje dluga, pozytywna faze. Polecam :-)

Użytkownik nieaktywny
  • 55 / / 0

Polecam jesc czyste MDMA, a nie piguly, wiemy wtedy co ladujemy, i nie ma opcji przytrucia feta/meta czy innym paszkudztfem.
dobra rada, chetnie bym ja wprowdzil w zycie ale Z KĄD WZIAĆ CZYSTE MDMA?? raczej nierealne:(

• 176 / / 0

aml - zejdz na ziemie, tzn p[rzyjedz do polski, i poszukaj tu dobrej piguly z MDMA chociaz bo MDMA czytego to tu nie znajdziesz, no cyba ze zastaniesz kumpla ktury wlasnie co wrocil z holandi i przywizl tego co nie co
(malo realne)

• 459 / 2 / 0

mario pisze:
dobra rada, chetnie bym ja wprowdzil w zycie ale Z KĄD WZIAĆ CZYSTE MDMA?? raczej nierealne:(
czemu nierealne? ;) moj sprzedawca smierci ostatnio takowe mial ........... niestety nie bylo mnie w miescie a rozeszly sie szybciej niz jakiekolwiek świezutkie buleczki ;D

takie w kapsułkach ;D

• 130 / 3 / 0

Fakt, nie latwo dotrzec do zrodelka z czystym MDMA... Ja mam takie szczescie, ze takowe zrodelko mam praktycznie 100 metrow od domu. Synteza jest niemal banalnie prosta, a Piperonal lub Isosafrol (prekursory) wcale nie trudne do zdobycia. Tylko czasem trudno zmobilizowac kolege aby taka synteze przeprowadzil :P
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 64 uczestników Wejdź na czata