Psychodeliki | Dział Miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 18 / / 0

psylocyna + susz cbd ktoś próbował?
  • 31 / 5 / 0

A co ci da te cbd xd ja normalnego jura na to trzaskam i jest konkret hehe juras u mnie podbija czope

A jednak wolno palić marihuanę?

O jednolitości orzecznictwa, zapomnianej wyjaśnionej już rozbieżności i o tym, jak nie pisać kasacji…

Odcisk palca powie, czy ktoś tylko dotykał kokainy, czy też ją zażywał

Pojedynczy odcisk palca pozwoli ustalić, czy ktoś ostatnio tylko dotykał kokainy, czy też faktycznie ją zażył. Test można przeprowadzić w czasie krótszym niż 2 minuty, czyli szybciej niż w wypadku badania krwi i można go wykorzystać do badań kryminalistycznych lub testów narkotykowych.
  • 33 / / 0

słyszałem że dorzucanie LSD nie działa... czy tak samo ma się to z wszystkimi psychodelikami? czy w przypadku miksowania LSD z 4 homiptem muszę też brać je naraz żeby osiągnąć pełnię efektów czy w przypadku jak psychodeliki się różnią to ta zasada dorzucania się zmienia?
  • 1588 / 332 / 25

W przypadku mixów możesz brać substancje rozłącznie, ale dorzucanie i tak nie działa. W przypadku mixowania 1P z miprocyną tryptaminę jadłem 45 min po kwasie i wszystko było ok, natomiast jak wrzucisz drugi psychodelik pare godzin po pierwszym to zadziała dużo słabiej, o ile w ogóle. Wszystkie psychodeliki mają tolerancję krzyżową, która buduje się szybko po zażyciu, natomiast z moich doświadczeń wynika, że spokojnie 45-60 min można wrzucać właśnie tryptaminę do LSD. Pewnie i nawet z 1,5 godziny byłoby ok, ale tak nie miałem okazji robić.
  • 233 / 20 / 0

Co myslicie o miksie na sylwestra alko i mj potem MDMA jak zejdzie to feta i wiecej palenia
  • 363 / 23 / 0

No jak piwko dwa spijesz, albo jeśli umiesz kontrolować spożycie alko na poziomie niskim to pewnie nie zaszkodzi. mj i amfetaminy to duże obciążenie dla serca, dodatek alko tylko pogorszy zwałę i nie będzie obojętny dla ciała. Know your mind, body, substance, source.
  • 1 / / 0

Siema! Niedługo chciałam zarzucić kwasa ze znajomymi, mam kilka pytać co do tego, ile powinnam wziąć. To będzie moje 2 spotkanie z kwasem, za pierwszym razem wzięłam 0.5kartona( nie mam pojęcia ile to jest mg?) I było dość spoko, chociaż spodziewałam się większych doznań. Czułam miłość do natury, karmiłam kaczki o 6rano na boso w parku, +bardzo delikatne wizuale. Czy jak wezmę 1karton na raz to nie będzie za dużo? Czy lepiej wziąć pół i najwyżej dorzucić (po jakim czasie dorzucić drugie pół?
Chce się też dowiedzieć, czy mieszanie LSD z MDMA(krążki) to mądra decyzja i nie będzie obawy bad tripa. Ostatnim moim pytaniem jest, czy będę w stanie trzeźwo myśleć i trzymać kontrolę nad tym, co się dzieje w moim domu, czy da się z 7 znajomych nie zarobić na tym większych szkód?

[note]nie ten dział, scalam z psychodeliki miksy -bg[/note]
  • 902 / 19 / 0

21 grudnia 2019wario122 pisze:
słyszałem że dorzucanie LSD nie działa... czy tak samo ma się to z wszystkimi psychodelikami?
Generalnie - dopóki dorzucisz przed peakiem, to działa. Po peaku (~1h45m) - szkoda substancji.
  • 12 / / 0

JAk ostatnio spróbowałem doca to stwierdziłem że ma coś w sobie z lizergamidów i tryptamin chciałbym go połączyć z DXM ale to przed tym wszystkim: 1p-LSD + grzyby + etacetyna + 2cb=fly + zioło ale to jak zwykle do takich, tylko nie wiem czy 2cb fly dobrze dożylnie wchodzi? bo doca to raczej iv wolałbym tak go próbowałem i 24h trzymał i jeszcze szło coś odczuć, nie wiem czy coś z miksu wyrzucić chodź wydaje mi się że coś w tym jest niepotrzebne, nie wiem niestety jednak jak bym miał wszystko chapnąć by się ładnie całe działanie nałożyło na sb a nie jakoś osłabło, dzięki i pozdro:)
  • 13 / / 0

2cb + LSD + MDMA - mocno nie polecam
najpierw polaczenie 2cb z lcd spowodowalo brak kontroli i dorzucenie MDMA (mialem pod ręką- wziete na stontanie). Odkleilem sie od rzeczywistosci na pare tygodni.
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 805 uczestników Wejdź na czata