Psychodeliki | Dział Miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 1622 Strona 162 z 163
Rejestracja: 2018
 • 17 / / 0


podkreca faze faktycznie jednak tak troche jakby ją zbijało, ciekawi mnie co by sie moglo stac po jebnieciu soczystego wiaderka
Rejestracja: 2014
 • 318 / 17 / 0


Z innej beczki. Przyjąłem na rejwie ostatnio 25 mg mipro w pomarańczowym grzybku i koło 15 mg 2-cb w żółtej myszce na podkładzie z 70 mg MXP. Bardzo dobry miks to był. Nie uświadczylem bl, ale też tańczyłem non stop więc może to kwestia tego. Po trzech godzinach dorzuta 70 mg MXP. Wizualnie słabo, ale w głowie robotę zrobiło. Powtórzę to na podwójnej dawce myszek w dzień i tu spodziewam się wizualnego rozpierdolu.

Indyjskie Polowanie Na Charas

Do produkcji haszyszu można używać wielu metod, ale charakterystyką tego pochodzącego z Malany było to, że wycierało się go z rośliny wyłącznie rękami, bez użycia żadnych rozpuszczalników, ani zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Taki haszysz określa się właśnie jako charas. Ze względu na prostotę tej metody, charas zyskał w Indiach, Pakistanie i okolicznych regionach wielką popularność.

Czy twarde narkotyki przejęły rap na dobre?

Coraz częściej w kawałkach słyszymy o twardych narkotykach i bynajmniej nie są to wzmianki w kontekście ostrzeżenia młodych słuchaczy przed zagrożeniami, które niosą ze sobą tego typu środki.
Rejestracja: 2018
 • 1174 / 188 / 7


miprocyna i 2C - B to generalnie powinien być dobry mix, co prawda 2C - B trochę dłużej działa, ale przy odpowiedniej synchronizacji peaki powinny się super nałożyć. Homipt w mixach daje unikatowe wizuale, po 100 mcg 1P i 30 mg miprocyny miałem OEVy całkiem podobne do tych po DMT. Z MDMA to już w ogóle jest wizualny rozpierdol. miprocyna solo daje takie ciekawe zaginanie obrazu, ale krótko działa. Mixy mogą przedłużyć jej działanie i właśnie te unikalne OEVy.
Rejestracja: 2018
 • 129 / 16 / 0


Jak się skomponuje 2cb z emką? Ja nie lubię MDMA za bardzo, ale ziomek wrzucił pikse na emce i nagle zamarzło mu się 2cb, ale nie wiem czy to bezpieczne dla niego
Rejestracja: 2017
 • 297 / 51 / 0


@_bonnie hmm odradzam może byc za grubo , zreszta szkoda marnowac faze emowa :)
Rejestracja: 2019
 • 131 / 40 / 0


@_bonnie

Dobry miks. Jeden z ciekawszych.
2C-B wrzucane po emce.
Ziomkowi nic nie będzie, jak jest zdrowy.
Rejestracja: 2018
 • 1174 / 188 / 7


Idealny mix imprezowy jak dla mnie, lekka niezwykle euforyczna psychodela, spoko na koncerty czy wixapole. Ale najlepszy mix z MDMA imo to homipt flipping.
Rejestracja: 2019
 • 1 / / 0


Szukam informacji o psychodelicznych mieszankach legalnych i najlepiej łatwodostępnych ziół. Niewiele jest o tym na forum... gałki muszkatałowe i tzw. medyczna marihuana mnie nie interesują, ani żadne dzikie powoje.

Interesują mnie zwłaszcza psychodeliczne mieszaki legalnych ziół stworzone na bazie Ilex paraguariensis (kofeina + inhibitor MAO). Czyli połączenie Ilex paraguariensis + legalne zioła XYZ.

Jakieś doświadczenia? Jakieś pomysły?

Niestety połowa eksperymentów z Ilex paraguariensis kończy się nudnościami lub zespołem serotoninowym, więc proszę mnie się nie słuchać. Choć to muszę przyznać, widzi się światy ciekawe, np. ostatnio takie dwa światy pustynne w takim ładnym kolorze pachnącym jeziorem, a po tym łyka się węgiel aktywowany.

Tak, wiem, istnieje już wątek o yerba mate, ale tam się rozprawia raczej o działaniu standardowym jako zamiennik kawy. Mnie interesuje wykorzystanie Ilex jako bazy do mieszanek ziołowych psychodelicznych.
Rejestracja: 2014
 • 725 / 125 / 2


Ktoś wrzucał 2cb+homet/homipt? Jak wrażenia?
Rejestracja: 2014
 • 318 / 17 / 0


Tak. Ok 30mg homipt (1,5 pilla z LL) + ok 15mg 2-cb na pokładzie ok 50mg dpd. Euforia nieziemska, bodyload znośny choć to osobnicze. Wizualnie: wszystko pływa. Set and Setting: koncert potem techno rejw.
Posty: 1622 Strona 162 z 163
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Meew, nalany i 1 gość