Psychodeliki | Dział Miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
 1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
 2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
 3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
Posty: 1642 Strona 162 z 165
Rejestracja: 2018
 • 17 / / 0

chuj tam i tak zajaram wsm lece zapalic jak co moge opisac jak odczucia ;)
Rejestracja: 2010
 • 3219 / 400 / 0

Mi podobało się jaranie do grzybow. Wszystko robiło się o wiele bardziej świetliste w pewnym momencie
Jakkolwiek marihuana zwiększa nieco ryzyko, że podczas fazy "coś będzie nie tak

Dlaczego tytoń jest legalny, a konopie nie?

Tytoń oprócz tego, że bardzo źle wpływa na organizm człowieka, to mocno zanieczyszcza również środowisko. Konopie wręcz odwrotnie. W tym artykule przedstawiam różnice między tymi dwoma roślinami.

Czy marihuana naprawdę wpływa na pamięć? Oto, co mówią obecnie badania

Używanie konopi od dawna kojarozne jest z utratą pamięci. Ale do tej pory ten pogląd był w dużej mierze anegdotyczny. Gdy naukowcy zaczynają przyglądać się marihuanie i jej wpływowi na zdrowie ludzi, zaczynają lepiej rozumieć jej wpływ na ludzki mózg – i czy marihuana naprawdę osłabia pamięć.
Rejestracja: 2018
 • 17 / / 0

podkreca faze faktycznie jednak tak troche jakby ją zbijało, ciekawi mnie co by sie moglo stac po jebnieciu soczystego wiaderka
Rejestracja: 2014
 • 385 / 29 / 0

Z innej beczki. Przyjąłem na rejwie ostatnio 25 mg mipro w pomarańczowym grzybku i koło 15 mg 2-cb w żółtej myszce na podkładzie z 70 mg MXP. Bardzo dobry miks to był. Nie uświadczylem bl, ale też tańczyłem non stop więc może to kwestia tego. Po trzech godzinach dorzuta 70 mg MXP. Wizualnie słabo, ale w głowie robotę zrobiło. Powtórzę to na podwójnej dawce myszek w dzień i tu spodziewam się wizualnego rozpierdolu.
Rejestracja: 2018
 • 1790 / 371 / 25

miprocyna i 2C - B to generalnie powinien być dobry mix, co prawda 2C - B trochę dłużej działa, ale przy odpowiedniej synchronizacji peaki powinny się super nałożyć. Homipt w mixach daje unikatowe wizuale, po 100 mcg 1P i 30 mg miprocyny miałem OEVy całkiem podobne do tych po DMT. Z MDMA to już w ogóle jest wizualny rozpierdol. miprocyna solo daje takie ciekawe zaginanie obrazu, ale krótko działa. Mixy mogą przedłużyć jej działanie i właśnie te unikalne OEVy.
Rejestracja: 2018
 • 129 / 19 / 0

Jak się skomponuje 2cb z emką? Ja nie lubię MDMA za bardzo, ale ziomek wrzucił pikse na emce i nagle zamarzło mu się 2cb, ale nie wiem czy to bezpieczne dla niego
Rejestracja: 2017
 • 398 / 77 / 0

@_bonnie hmm odradzam może byc za grubo , zreszta szkoda marnowac faze emowa :)
Rejestracja: 2019
 • 151 / 41 / 0

@_bonnie

Dobry miks. Jeden z ciekawszych.
2C-B wrzucane po emce.
Ziomkowi nic nie będzie, jak jest zdrowy.
Rejestracja: 2018
 • 1790 / 371 / 25

Idealny mix imprezowy jak dla mnie, lekka niezwykle euforyczna psychodela, spoko na koncerty czy wixapole. Ale najlepszy mix z MDMA imo to homipt flipping.
Rejestracja: 2019
 • 1 / / 0

Szukam informacji o psychodelicznych mieszankach legalnych i najlepiej łatwodostępnych ziół. Niewiele jest o tym na forum... gałki muszkatałowe i tzw. medyczna marihuana mnie nie interesują, ani żadne dzikie powoje.

Interesują mnie zwłaszcza psychodeliczne mieszaki legalnych ziół stworzone na bazie Ilex paraguariensis (kofeina + inhibitor MAO). Czyli połączenie Ilex paraguariensis + legalne zioła XYZ.

Jakieś doświadczenia? Jakieś pomysły?

Niestety połowa eksperymentów z Ilex paraguariensis kończy się nudnościami lub zespołem serotoninowym, więc proszę mnie się nie słuchać. Choć to muszę przyznać, widzi się światy ciekawe, np. ostatnio takie dwa światy pustynne w takim ładnym kolorze pachnącym jeziorem, a po tym łyka się węgiel aktywowany.

Tak, wiem, istnieje już wątek o yerba mate, ale tam się rozprawia raczej o działaniu standardowym jako zamiennik kawy. Mnie interesuje wykorzystanie Ilex jako bazy do mieszanek ziołowych psychodelicznych.
Posty: 1642 Strona 162 z 165
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 1486 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości