Psychodeliki | Dział Miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 34 / / 0

Kochani jak wygląda mix 4-HO-MET z 4 -HO-MiPT?? Czy w ogóle ma to sens?
  • 300 / 16 / 0

Nie jadłem hometa, ale nie widzę przeciwwskazań. Jakby mi brakowało którejś do optymalnej dawki to mieszałbym bez oporów.

Amerykański sen, opioidowy koszmar

Wypisywane w Polsce drżącą ręką opioidy, w USA przez co najmniej ostatnie dziesięciolecie leczyły bóle zwyrodnieniowe kręgosłupa, przeciążone kolana, a nawet dolegliwości związane z wyrzynaniem się zębów mądrości. To nie mogło się skończyć dobrze.

Medyczna marihuana na cenzurowanym NICE

Zdaniem ekspertów instytucji - leki na bazie konopi indyjskich powinny przejść dalsze, pogłębione badania oceniające zasadność ich stosowania.
  • 560 / 84 / 0

5mg 3meopce i po 3-4h 25mg hometa nie będzie za srogo? Zerowatolerka
  • 300 / 16 / 0

@DelicSajko To zależy jak mocno czujesz te substancje solo w tych dawkach.
  • 17 / / 0

siema czy cos sie stanie jak po nocce zarzuce psychodeliki? cubensisy konkretnie
  • 102 / 28 / 0

@Up
Po nocce w pracy - absolutnie nic. Może nawet zmęczenie pomoże.
Po nocce na ketonach/stymulatach - jak dla mnie, bad trip instant.
  • 17 / / 0

zjadlem grzybki jest fajnie i mam ochote zapalic buszka czy nie powinno mi sie nic stac po 2-3 buszkasz z lufki buszkach?
  • 265 / 43 / 0

@buszman420 cięzko powiedzieć bo mozę i nie może , ruletka , ja odradzam jak Ci dobrze po grzybach to nie mieszaj faz :)
  • 17 / / 0

chuj tam i tak zajaram wsm lece zapalic jak co moge opisac jak odczucia ;)
  • 2934 / 276 / 0

Mi podobało się jaranie do grzybow. Wszystko robiło się o wiele bardziej świetliste w pewnym momencie
Jakkolwiek marihuana zwiększa nieco ryzyko, że podczas fazy "coś będzie nie tak
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata