Psychodeliki | Dział Miksy

Łączysz? Doradź!
patrz: Reguły działu i Spis treści

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Regulamin forum
  1. Staraj się określać połączenie jako pozytywne, bądź negatywne – bazując na doświadczeniu, uwzględniając czy miałeś dobry set&setting.
  2. Każda substancja się liczy, chyba że nie ogarniasz. Niewiadome ilości też należałoby podać.
  3. Nie doradzaj, jeśli to nie jest oczywiste. Łatwiej zapytać, aby dyskusja mogła nastać. To nie jest takie proste.
  • 59 / 2 / 0

Szybkie pytanko czy mix
90 mg DXM
Po 3h listek LSD
Po 3 h MDMA i może speed
A na zejsciu weed i GBL
Czy z czegoś rezygnować i ile MDMA ?
Bóg zapłać za dawki
  • 2807 / 230 / 0

Speeda odpuść , nie bierz do takiego mixu. MDMA zmniejsz o 1/3, 1/4 swoją standardową dawkę .

Ketamina może zmniejszyć chęć sięgnięcia po alkohol

Pojedyncza dawka ketaminy może pomóc osobom nadużywającym alkohol w zmniejszeniu jego spożycia – wynika z nowych badań.

TSUE: Oznaczenie przywołujące marihuanę nie może zostać zarejestrowane jako unijny znak towarowy

Oznaczenie przywołujące marihuanę nie może, zgodnie z aktualnym stanem prawa, zostać zarejestrowane jako unijny znak towarowy - czytamy w komunikacie prasowym TSUE.
  • 346 / 20 / 0

09 listopada 2018Eden drug pisze:
Szybkie pytanko czy mix
90 mg DXM
Po 3h listek LSD
Po 3 h MDMA i może speed
A na zejsciu weed i GBL
Czy z czegoś rezygnować i ile MDMA ?
Bóg zapłać za dawki
Zrezygnuj z DXM jeśli chcesz się bawić MDMA. Tak bardzo poczujesz te 90mg żeby ryzykować zespołem serotoninowym? Wtedy możesz działać z EMka na pełnej, a spida to każdemu doradzę by sobie odpuścił. Tak jak i GBL bo to narkotyki pierdolone.
No chyba że potrzebujesz podkładu pod LSD w postaci dexa, ale wtedy bym się już zastanowił po co go potrzebujesz i czy na pewno chcesz tripować na kwasie. Pamiętaj że DXM jest najsilniejszym SSRI w końcowej fazie działania więc jak weźmiesz MDMA po sześciu godzinach to akurat wtedy będzie największe prawdopodobieństwo podróży na OIOM.
Życzę Ci odkrywczego lotu. Peace :heart:
  • 243 / 55 / 0

@Eden drug

GBL i SPEED to złe połączenie bo częściowo blokują swoje działanie. MDMA i DXM grozi zespołem serotoninowym. SPEED i DXM też niebezpieczne. SPEED i MDMA też kiepskie bo amph pewno zagłuszy MDMA chyba żebyś wziął tylko troszeczkę amph.

Jak połączyłem LSD i DXM w malutkich ilościach to czułem się jak po lobotomi. Można to chyba tylko do czegoś takiego porównać więc nie polecam chyba że ktoś jest bardzo ciekawy jak to jest być niemowlęciem z zespołem downa. www.youtube.com/watch?v=juUIRP6aA8U

Jak chcesz brać DXM i LSD to małe dawki (u mnie było 300mg+50ug) to nie dorzucaj do tego innych rzeczy i licz się z tym że może nie być to bardzo przyjemne. Możesz dołożyć do tego ewentualnie mj jak DXM przestanie już działać bo wcześniej nie będzie sensu, no chyba że byś czuł niedosyt, ale w to wątpię.

Radził bym też uważać, bo nie wiem jak inni mają ale jak ja wezmę MDMA z LSD to czuję ogromne niedoćpanie bez względu na to ile wezmę i kończy się to wypalaniem grama mj oraz zarzucaniem wszystkiego co mam w zapasie bo cały czas czuje ogromny niedosyt i mam wyłączony instynkt samozachowawczy.

Możesz sobie spróbować czegoś takiego:
1) LSD+MDMA+GBL
2) LSD+SPEED
3) LSD+MDMA+troszeczkę SPEEDa
oraz na koniec po każdym z nich mj.

GBL można dorzucić na koniec ze SPEEDem ale bardzo uważać z dawkami.

Dawki LSD trzymałbym na takim poziomie co jakbyś wziął samo LSD to miałbyś psychodelę ale jeszcze byś był w stanie funkcjonować. amph też w małych dawkach co by nie dostać paranoi i jakiegoś ataku paniki. Ogólnie to na zejście z LSD świetny jest alkohol żeby zabić całkiem psychodelę, ale nie razem z MDMA lub GBL, do tego dorzucanie go do takich miksów chyba nie było by najlepsze na wątrobę.

Niech ktoś mnie poprawi jak coś pomieszałem w interakcjach. Sam nie próbowałem łączyć amph z niczym oprócz fenibuta. Nie próbowałem nigdy GBL, ale z tego co wyczytałem to interakcje są podobne do fenibuta (w szczególności to że blokuje działanie amfetaminy) którego już mieszałem z wieloma rzeczami, więc jak coś to nie bierz tego co napisałem na 100% za fakt.
  • 808 / 189 / 0

2) LSD+SPEED

Chyba Was kurwa pojeybało z takim miksem, według mnie to pewna psychoza/flashback i nie polecam.
Zresztą sam jej/tego doświadczyłem na własnym mózgu po takim miksie, także wiem co mówie, ale róbta co chceta.
Żebyśta później nie żałowali, tyle ode mnie.
Pozdrawiam :)
  • 243 / 55 / 0

amph też w małych dawkach co by nie dostać paranoi i jakiegoś ataku paniki.
Mój błąd bo o tym konkretnym miksie tylko kiedyś czytałem, ale sam nie próbowałem w przeciwieństwie do innych o których pisałem. Mea Culpa za wprowadzenie w błąd.

Trochę nie sprecyzowałem, ale jak pisałem że małe dawki amph to na prawe małe, tak żeby był to tylko dodatek do LSD. Ryzyko zapętlania się i bad tripa jest ogromne. Chociaż może jakby dorzucić do tego troszeńkę benzo tak żeby spróbować zabić psychodele LSD ale bez zabicia euforii to mogło by to być lepsze połączenie, chociaż to tylko takie moje teoretyzowanie. A dla mocnej dopaminowej euforii oraz braku jakichkolwiek lęków polecam LSD+fenibut który można bez problemu legalnie kupić.
  • 894 / 17 / 0

Bez szaleństw. MDMA+LSD+DXM grozi zespołem serotoninowym a co najmniej wkrętkami w rodzaju "zrozumiałem wszechświat, idę to ogłosić na komisariacie, tylko wpierw się rozbiorę do naga". Taką manią, gdzie jesteś w 100% przekonany, że głupoty, które właśnie robisz to świetny pomysł.

Nawet małe dawki DXM ostro synergizują z kwasem, chociaż po 3h to 90mg pewnie zejdzie Ci całkiem. Ja bym usunął MDMA i speed zupełnie z tego miksu, zaczął od LSD, a DXM (właśnie w mikrodawkach) dawał później, pod koniec kwasowego plateau. weed komponuje się przyjemnie (lubię jarać od T 0h00m), choć uwaga na paranoje i serducho. Co do GBL nie mam zdania. Miałbym benzosa w kieszeni na sytuację "jest grubo za grubo".
  • 59 / 2 / 0

Dzięki wszystkim zza rady
Wiec poszło tak jak pisałem tylko bez starej polskiej i GBL . A co do mixu speed i LSD to bardzo polecam tylko s&s musi być bardzo dobre .
Następny dzień był piękny ale bardzo senny ;)
Pozdrawiam
  • 1351 / 255 / 16

miprocyna i 1P - LSD w jakiej kolejności żeby peaki się nałożyły?
  • 195 / 31 / 0

Zależy od sytuacyjnych i osobistych okoliczności (np. czy szybko ci się ładuje 1P, czy raczej powoli), ale generalnie najpierw 1P, miprocyna 30-60 minut później i będzie git.
Wróć do „Miksy”
Na czacie siedzi 390 uczestników Wejdź na czata