Psychodeliczna Twúrczość II.3+

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Użytkownik zbanowany
  • 3854 / 310 / 0

Wpadnij do mnie i namaluj coś na mojej błękitnej ścianie. Właśnie, jest jakiś piękniejszy kolor od błękitnego nieba ? Jeżeli ktoś uważa inaczej to lewak i pedau.
  • 2288 / 203 / 9

Co do rysunków wiecznyra to też od razu pomyślałem o gierce. Ja widze to tak jakby zrobić taki cyberpunkowy postapokaliptyczny hack'n'slash w klimacie polskiego osiedla (pierwsze levele) w rzucie izometrycznym jak w Diablo 3 z rozbudowanym craftingiem alchemii i skomplikowanymi jej efektami jak w Witcherze 3.

Dlaczego konsumenci konopi w stanach z legalną marihuaną wciąż wybierają czarny rynek?

Marihuana jest teraz w Kalifornii legalna... czemu więc mieszkańcy tego stanu wciąż masowo korzystają z usług tradycyjnych dilerów?

Kanada przekaże 24,5 mln USD na badania nad marihuaną

Kanadyjski rząd zamierza poznać korzystny i niekorzystny wpływ marihuany na ludzkie zdrowie i w tym celu, jak ogłosił Canadian Institutes of Health Research, wesprze badania naukowe nad tą rośliną kwotą 24,5 mln USD.
  • 2 / 2 / 0

@polymerases zdecydowanie więcej pomysłów mam gdy palę. marihuana wydaje się zaspokajać moje potrzeby, dalej się nie zagłębiam, bo jedyne co u mnie sprawnie działa to mechanizm autodestrukcyjny

@lolipop999 kojarzy się nie bez powodu. z drugiej strony przypadek odgrywa dużą rolę - nie pomyślałem sobie "o, narysuje kolesia, który ujeżdża biomechanicznego fiuta", kiedy rysuje nie do końca panuję nad tym, co powstaje. czasem przychodzą nagle takie pomysły, i zamiast stłumić je, bo tak wypada normalnemu człowiekowi, to pozwalam im zaistnieć

@Wawoj RPGowy spacer, świetna opcja. gdyby tylko więcej osób używało w kreatywny sposób wyobraźni, ten padół łez mógłby wyglądać inaczej.

@Zgienty Cieszy mnie, że bije od tego grą - dużo czerpię z gier i mam nadzieję uczestniczyć kiedyś w powstaniu jakiejś. Super też, że widzisz to na polskim osiedlu, bo w świecie, który tworzę polska podszewka to podstawa. Staram się brać lokalny folklor, specyficzne zjawiska społeczne, szczególnie z polski lat 80 i 90 i je mutować. Ogólnie Twoja wizja gry mi się podoba, crafting alchemiczny widziałbym tam jako ulepszanie umiejętności za pomocą programów stymulujących umysły bohaterów - nie zawsze wszystko szło by gładko, czasem połączenie dwóch niekompatybilnych aplikacji mogłoby skutkować obniżeniem jakiejś umiejętności, lub zainfekowaniem wirusem. Ten pomysł aż się prosi, żeby połączyć go z postacią którą już wymyśliłem - Szeptucha, staruszka otoczona słabym blaskiem monitorów, praktycznie całe swoje życie spędziła w sieci i ma dostęp do unikalnych programów.

Na deser takie szkaradztwo
[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
  • 2635 / 301 / 0

manipulacja.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 720 / 65 / 0

Pawel84 pisze:
...
Pawciu drogi! Jesli jeszcze zyjesz i zagladasz na forum, to wyslij mi prosze jakiegos devianarta, instagrama czy inne miejsce gdzie umieszczas prace online. Twoje linki pozdychaly, a obrazy w nich zamieszczone byly dla mnie inspiracja i kopem w dupe zeby nauczyc sie rysowac. Mozesz tez wyslac mi bezposrednio pakieta na 420360666@safe-mail.net :cheesy:
  • 159 / 40 / 0

siemka Eksudzi,
przestałem ćpać, ogarnąłem się jakoś i dlatego też nie wpadam tu. bardzo się cieszę, że podobały ci się moje prace. ostatnio nie miałem wiele czasu na rysowanie/ tworzenie - był to jak wspomniałem czas poświęcony na "ogarnianie się".
Ale teraz jest już na tyle dobrze, że zabieram się znów do pracy.
Niedługo założe sobie konto na digarcie i na pewno dam jakiegoś linka, więc nie będę już tutaj wstawiał.
A w załączeniu jedyne dwie prace jakie zrobiłem w ostatnim czasie:

bez tytułu, format kartki a3, technika - podmalówka akwarela i na to farba olejna na płycie pilśniowej

bez tytułu, a3, rysunek
pozdr
Użytkownik nieaktywny
  • 478 / 22 / 0

@up:
8/10.
@wiecznyr:
Jak rysowałem mając 12/13/14 lat to moje rysunki wyglądały prawie tak samo (w sensie styl a nie tematyka, jak zobaczyłem tą sylwetkę pajęczaka i stojące coś po prawej to aż mnie ubodło, jak to znajomo wygląda).
  • 159 / 40 / 0

założyłem digarta, zapraszam do oglądania, komentowania i konstruktywnej krytyki:
http://jarekjerzmanowski.digart.pl/
szkoda tylko ze mozna wrzucic max 1 pracę dziennie, więc zajmie chwilę nim go uzupełnię.
pozdr
  • 2376 / 46 / 0

14 października 2016polymerases pisze:
manipulacja.
Minimal z zabawa perspektywa, spoko. :) Masz wiecej w ten desen?

Mnie dzis wena naszla:

Nie wrzucilo na serwer. Chyba obrocic trzeba w prawo bodaj.
http://imgup.pl/di/BP58/t.jpg

Scalono. MrRabbit.
  • 2635 / 301 / 0

^Nie mam nic więcej, jednorazowa wena :)

Twoje sick, gj
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 58 uczestników Wejdź na czata