ODPOWIEDZ
Posty: 87 • Strona 7 z 9
  • 739 / 189 / 0
Jeżeli pixa rzeczywiście miała deklarowane 300mg to wzięliśmy z ziomem 150 bo na pół. Siedzieliśmy z na werandzie w takiej drewnianej chacie na skraju lasu i jemu jak tylko zaczął się peak już pokazywały się wizuale na drzewach, jakieś kwiaty chuje muje. Ja dopiero jak dopaliłem między drzewami widziałem jakieś wielkie struktury, świątynie i inne dziwne rzeczy typu drzewa układające się w bramę. Po wejściu do ciemnej chaty dopiero wszędzie miałem fraktale i tunele.
*Ciągne bongo, patrze na niebo.
- Widzisz w gwiazdach? Już są wizuale.
*Ciągne następne.
- O, jest ich więcej. Ale jeszcze nie kolorowe...
*Znowu buch
- Nooo, teraz %-D
23 października 2020Dualizm22 pisze:
CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ ? DOPAL TO CO ZOSTAŁO W BUTELCE.
:halu:
  • 739 / 189 / 0
Można scalić.

Jeszcze mi sie przypomniało jedno. Ja sobie siedziałem i coś robiłem a on stał w ciemności i oglądał wizuale bo ewidentnie lepiej mu weszło niż mi i relacjonował na bieżąco co widzi. W pewnym momencie mówił że pierwszy raz w życiu widzi taki kolor - "platynowo metaliczny ale nie da sie opisać".
Czytałem że po pełnoprawnych psychodelikach zdarzają sie takie rzeczy ale po pixie pierwsze słysze. Z paleniem lecieliśmy też ostro także kto wie, bo nie sądze żeby w chuja leciał.
23 października 2020Dualizm22 pisze:
CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ ? DOPAL TO CO ZOSTAŁO W BUTELCE.
:halu:
  • 5177 / 948 / 40
150mg to w chuj mała dawka na psychodelę dla mnie.
Może w Twoim przypadku dużą rolę odegrało s&s, miałbyś inny trip na jakiejś imprezie lub na chacie.
>A komendant po tym gównie ląduje na Kolskiej.
  • 739 / 189 / 0
No możliwe jak najbardziej. Ale weź też pod uwagę że jesteś ode mnie dużo bardziej przetyrany %-D
23 października 2020Dualizm22 pisze:
CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ ? DOPAL TO CO ZOSTAŁO W BUTELCE.
:halu:
  • 66 / 6 / 0
Raz jak zjadłem 3 mocniejsze piguły to jak trzecia weszła to się zaczęło. Widziałem latające chmurki w powietrzu, na szafie rysowały się jakieś animacje (taki zarys jakby ołówkiem, dokładniej to była animacja jakiejś dziewczynki z parasolem). Miałem wrażenie jakby wszystko pływało. W pewnym momencie jak patrzyłem na drzwi to zaczęło mi je zmniejszać i zwiększać, ogólnie wykrzywiać pokój. Aż zadałem sobie pytanie jak ja wyjdę zrobić siku nie wywracając się po drodze.
  • 233 / 15 / 0
Nawet po 300mg na raz nie miałem psychodeli. Halucynacje - za każdym razem jak już mi zejdzie i jestem wyjebany. Wtedy to zazwyczaj wydaje mi się, że ktoś z kim siedzę ma czapkę/kapelusz albo okulary xD Chociaż raz czyjś łeb w kamień się zmienił...
  • 4 / 2 / 0
Często po emce zdarzają mi się różnego rodzaju halucynacje, iluzje i CEVy, zwłaszcza przy większych dawkach

Najczęściej występuje typowe migotanie tła, podobne do śnieżenia optycznego ale zamiast błyskających "mrówek" i punkcików są raczej mieniące się plamki.

Coś co bardzo zapadło mi w pamięci to halucynacja powstała gdy w samotności testowałem nowo nabyty kryształ, tańczyłem sobie w pokoju patrząc na półciemny korytarz, a tam stoi wieszak z ubraniami którego oczywiście normalnie tam nie było. Podczas tej samej sesji widziałem ciekawe CEVy - z zamkniętymi oczami rozpływałem się tańcząc do łagodnego techno, aż nagle zobaczyłem okręt, szybkie zbliżenie na jego ster aż do perspektywy stojącego przed nim sternika. Następnie ster zamienił się w buddyjskie koło samsary, a dalej "uchwyty" tego koła rozciągnęły się, obraz uległ transformacji i zobaczyłem wnętrze Wielkiego Zderzacza Hadronów. Tę samą wizję zobaczyłem innym razem na imprezie techno.

Co do samych imprez, to często w widzeniu peryferyjnym dorabiane są innym ludziom okulary lub brody, a czasem nawet kątem oka widzę przytulające lub miziające się pary, ale gdy patrzę w tym kierunku to okazuje się że tańczy tam pojedyncza osoba.
  • 157 / 23 / 0
A mieliście kiedyś po MDMA coś takiego, że patrzyliście na coś i za chuja nie widzieliście na co patrzycie? Na przykład ja miałem tak w klubie, że patrzyłem na coś i aż wpadłem w delikatną panikę nie wiedząc na co patrzę. W głowie robi się wtedy taki klimat jak w "Ukrytej Prawdzie" prawda wychodziła na jaw i był ten taki moment z "TUDUDUDU", przy tym myśli "co to jest do cholery?!" i charakterystyczne mocne mruganie jak przy niedowierzaniu. Dopiero po chwili olśnienie - "aa, to stolik przecież". Efekt jest bardzo podobny do zdjęć pt. "popatrz dwa razy". Patrząc na takie zdjęcie na pierwszy rzut oka widzi się przykładowo dziewczynę z kutangiem, a dopiero po chwili dostrzega się że ów kutang to tak naprawdę ręka kogoś w tle. Tak samo z tym efektem, o którym mówię - najpierw widzi się jakieś nie wiadomo co, a dopiero po chwili następuje olśnienie i widzi się to co powinno. To... miał ktoś tak? :D
  • 2908 / 782 / 5
Ten cały temat jest właśnie o tym.
KONKURS DLA HAJPOWICZÓW!!!!
https://hyperreal.info/talk/topic76147.html
KONKURS DLA HAJPOWICZÓW!!!!
  • 739 / 189 / 0
10 listopada 2020Roller44 pisze:
Opis
nikt nic się nie udzielił, to wrzucam po swoich testach :)
Nazwa: Donald Trump
Kolor: Jasnoniebieski
Kształt: głowa Trumpa, jak wszystkie inne o tym wzorze, przedziałka z tyłu
Gdzie kupione: świętokrzyskie
Sposób przyjęcia: 1 + 2x 0.5 dorzutka oral
Opis działania: już dawno nie rozłożyła mnie tak pierwsza wrzucona, może też ze względu na ponad półroczną przerwę. Miło, pluszowo, po drugiej dorzutce OEV'y i ogólny pierdolec w głowie. Trzeba było przystać na jednej :)
Ocena działania: 9/10
Dodatkowe komentarze: obstawiam okolice 200mg
Opiszesz te OEVy?
23 października 2020Dualizm22 pisze:
CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ ? DOPAL TO CO ZOSTAŁO W BUTELCE.
:halu:
ODPOWIEDZ
Posty: 87 • Strona 7 z 9
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.