Psychedeliki - Szkodliwość

Dział dotyczący grzybów i roślin wykazujących działanie halucynogenne, psychodeliczne, lub dysocjacyjne.

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

czy waszym zdaniem powinno się zalegalizować psychodeliki?

33%
tak, bez ograniczeń
498
59%
tak, lecz pod pewnymi warunkami
882
4%
bezwzględnie nie
64
3%
nie mam zdania
48

Liczba głosów: 1492

• 538 / 5 / 0

że to wylew i wszystko szło w kierunku bad tripa
W momencie rozkręcania sie tripa odczuwałem paraliżujące prądy w głowie jak bym zaraz miał dostał mocnych drgawek. To nie wylew tylko brain zaps bo jak sobie poczytałem to nadmiar serotoniny w muzgu może zrobić takie kuku.Nigdy nie miałem takiego czegoś po np. 2cp, 2cc. Gardze psychodelikami najlepsze są dysocjanty
  • 474 / 30 / 0

Z wszystkim trzeba uważać, dysocjanty też mogą zrobić nam kuku. Nie znam narkotyku, który kompletnie zmieniłby naszą świadomość ( jak psychodeliki i dysocjanty i inne halucynogeny ) i jednocześnie nie byłoby ryzyka, że coś może się stać. Ryzykujemy, bo chcemy zaznać tego innego stanu, tyle w temacie.

Posiadanie w czynie ciągłym

...czyli pół kilograma marihuany na raty okiem prawnika.

Plantacja konopi jak wnętrze statku kosmicznego. Pokazano widowiskowy pomysł na fabrykę

Startup z Izraela zapowiedział pierwszą na świecie "zautomatyzowaną plantację konopi", w której pierwsze skrzypce odgrywałaby roboty ze Sztuczna Inteligencją nastawioną na wyprodukowanie "krzaczka idealnego".
  • 427 / 16 / 0

Witam, mam pytanie odnośnie toksyczności LSD-25 i innych lizergamidów, które są teraz legalne. Wiadomo, że LSD-25 nie jest toksyczne dla ludzkiego organizmu, a jeśli już to mało ;) . Można to jakoś odnieść do jej analogów ? Czy coś więcej wiadomo na ten ich toksyczności? Chciałbym fakty a nie domysły.

Interesuje mnie to ponieważ zamierzam mikrodawkować 1p-LSD, przez jakiś czas a niestety nie mam możliwości, przeprowadzenia tego eksperymentu z użyciem prawdziwego Hoffmana.
  • 31 / 1 / 0

Po 200mcg ALD-52, jako mój pierwszy lizegramid, doświadczyłem w chuj dziwnej fazy. Pomijam już, że dużej części tripu nie pamiętam. Nie miałem jakiegoś specjalnego natłoku myśli, co mnie zdziwiło. Doświadczyłem za to jakiegoś dziwnego zapętlenia, i myśli, i moich czynów, chodziłem w te i we wte i robiłem cały czas te same czynności, w bani te same zapętlone myśli. Na koniec tripa nie dający żyć ból karku, ale te miewam za każdym razem, a na następny dzień potężny ból płata czołowego, który trzymał cały dzien. Wypranie - przepotężne, jak nigdy, cały dzień nie doświadczyłem ni myśli w głowie, ni emocji. Przez pewien czas aż się bałem, że się zawiesiłem :v
  • 9 / / 0

Jaka jest szkodliwość 4-HO-MiPT ??? proszę o odpowiedź, ważne.
  • 80 / 6 / 0

[mention]bukareszt[/mention]

Mnie ALD-52 mega przytłaczał, aż tak że postanowiłem wrzucić benzo by go ztłumić. Z tych wszystkich kosmicznych pochodnych lizerów ALD-52 jest według mnie najmocniejszy. Zostałem wtedy dosyć mocno zaskoczony, mimo że miałem doświadczenie z tryptami, fenylkami i rc lizerami. Osobiście kiepsko widzę latanie na 2 kartonach ALDA :cheesy:
  • 688 / 105 / 0

Aj tam, właśnie od 2 znaczków (200 ug) zaczyna się zabawa. Po jednym miałem lekki niedosyt, przede wszystkim wizualnie bez fajerwerków i mindfuck jakiś taki stonowany. Ale mam tak ze wszystkimi lizerami, "klasyk" w dawce 100 ug też mnie średnio robił i musiałem (minimum) podwajać ilość.
  • 19 / / 0

Witam mam pytanie co to oznacza,że "kwas się zwiesił"i jakie są tego objawy,konsekwencje dzięki za odpowiedż
  • 2288 / 200 / 9

To znaczy, że masz dłużej utrzymujący się stan ego death. W moim mniemaniu.
  • 1243 / 161 / 0

"Dłużej utrzymujący się ego death" - to ile? Minuta? Dwie? Bo chyba nikomu nie udało się dłużej niż 5?
Wróć do „Psychodeliki”
Na czacie siedzi 29 uczestników Wejdź na czata