PST - lista informacyjna (stare kupno)

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

• 1527 / 14 / 0

Wątek będzie ściśle moderowany.
Proszę nie zadawać pytań (będą usuwane).
Piszemy wg schematu (lub podobnie)

-Marka maku.
-Waga opakowania.
-Data przydatności do spożycia.
-Numer serii.
-Cena
-Miejsce zakupu.
-Informacje dodatkowe (wygląd maku, zapach, smak i wygląd przepłuczki).
-Opis działania maku (informacja o braku takowego).
-POINFORMUJ O SWOJEJ TOLERACJI NA OPIATY. Bo to ma wielki wpływ na działanie.

Dopuszcza się podawanie informacji o makach zakupionych na wagę, jednak w tym wypadku należy dodać także miasto zakupu.

Luźne dyskusje i ploteczki - Knajpa
Rozpoznanie działającego maku - dyskusje
Ogólny - na inne sprawy

Wątek ma na celu stworzenie przejrzystej listy działających i niedziałających nasion.
  • 61 / / 0

mak Gardis z Lidla, 350g, data 22.03.2013, numeru serii nie widziałem. Kolor taki sobie, nie za jasny nie za ciemny, zapach mało intensywny. Kolor przepłuczki jest jasny, mętny, zero gorzkości, lol. Nie kopie.

Diler z dziecięcego pokoju

Cena, opis, rekomendacje użytkowników. Strona prowadzona przez 19-latka z Lipska nie różniła się niczym od przeciętnego sklepu internetowego. Tyle, że Maximilian S. nazywany też "Kinderzimmer-Dealer", handlował narkotykami. W żadnym tam Darknecie. W sieci dostępnej dla wszystkich.

Google ogranicza działanie aplikacji do sprzedaży marihuany

Amerykański koncern Google ogranicza w swoim sklepie z oprogramowaniem działanie aplikacji służących do dystrybucji marihuany i produktów pochodnych. To część zmian w regulaminie platformy Google Play - podała agencja Reutera.
Użytkownik nieaktywny
  • 694 / 3 / 0

@up również to kupiłem i potwierdzam

Nazwa: Mak Niebieski Carrefour
waga: 250g
seria: A62 15 (nie potrzebna jest data ważności, bo nr serii wystarczy- nie powtórzy się przecie)
Miejsce zakupu: Carrefour
Opis: Mak wyraźnie ciemniejszy niż inne carefourowskie, nasiona mniejsze, zapach intensywny-gryzący,
Wygląd przepłuczki- moim zdaniem nie potrzebny punkt, ponieważ zależy jak się robi przepłuczkę. Ja np. robię zazwyczaj taką jasną, oleistą o kolorze sików ;) , choć raz zbyt bardzo potrzepałem i kolor przypominał rozrzedzoną coca-cole.
Smak- coś jakby gorzka woda- smak i zapach nie powodują mdłości, można pić bez przepoi, na dno lecą białe płatki? coś jakby łupież, a nie jakaś ziemia.
Moc- 250g = +/- mocy 350g bakalandu .22. Pije pst z 0,5kg dorzucam 0,25mg klona i jestem lepiej uwalony niż po 4x fresco 01.2013 (choć nie próbowałem z fresco trzepać na sucho, by strącić opium). W przypadku tego maku jest mniej euforii, długo działa około 10/12h
mimo ceny 5zł (250g) uważam że się opłaca (i tak nie ma nic innego w mieście), może na święta rzucą po lepszej cenie
Faza- zdecydowanie sedatywna, noddy, duże problemy ze szczaniem w porównaniu z innymi makami.

ps. Nie będę podawał niestety lokalizacji na jakim rynku kupuje na wagę (narazie i tak dojscia nie mam), bo wole pozostać w jakimś stopniu anonimowy ;) to sprawdzi się u osób z większych miast.
ps. Bardzo ładnie to zorganizowaliście, propsy, teraz jest przejrzyściej.
połączono - SB
W tych carefourach co byłem mak jest chowany pod makami nie klepiącymi (krótsza data ważności lub znajdują się na samym dole w dziale z bakaliami w innym pudełku. Zauważyłem to już w 3 kerfach, jak to w sklepach bywa najpierw chcą się pozbyć tych najstarszych lub ćpunki chowają
  • 637 / 7 / 0

Nazwa: Mak Niebieski Fresco
waga: 250g
seria: II.6.209.14, 9.2013 czechy
Miejsce zakupu: sklep osiedlowy
Wygląd przepłuczki- mleczny
Smak- znosny, ledwo wyczuwalna gorycz
Moc- 500g podziałało lekko, ale wyczuwalnie. Jedyne jakie mam porównanie to mak fresco z datą ważności 11.2012 który działał 2-3 razy mocniej od tego.
Faza- Euforia krótka i niezbyt silna. Przyjemnie się spało, ciekawsze niż zwykle sny.
  • 187 / 1 / 0

Marka: Gardis
Waga: 350 g
Data ważności: 01.10.2013
Seria: brak (producent podaje jedynie datę ważności)
Miejsce zakupu: Lidl
Informacje dodatkowe: Mak wyraźnie ciemniejszy od innych tej samej marki. Smak niezbyt słodki, lekko gorzkawy. Przepłuczka dość jasna, koloru kawy z mlekiem; w smaku leciutka nutka goryczy, ogólnie smak niemalże neutralny. Druga przepłuczka o podobnym kolorze, ale prawie bez smaku (jak woda).
Działanie: Po płukaniu 700 g w butelce 1,5 l (trochę za mała, jednak niczego innego aktualnie nie było pod ręką) wykonanym dwukrotnie wywar spożyto. (Tolerancji brak.) Początkowe rozczarowanie kolorem i smakiem wskazującymi na nietrafiony wybór przerodziło się po ok. 20 minutach w lekką euforię, by po ok. 45 minutach rozwinąć się do pełnego działania. Kilka godzin po spożyciu zaobserwowano senność i swędzenie, jednak ogólne działanie nie uległo istotnemu osłabieniu. Lekki afterglow utrzymywał się jakiś czas rano po przebudzeniu. Subiektywne porównanie z Bakallandem 11.2012 1.111.22: Bakalland ok. 2x mocniejszy. Uwagi dodatkowe: produkt godny polecenia ze względu na stosunek cena/moc.
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 1952 / 4 / 0

Zmieniono jeden punkt w regulaminie tematu. Należy dodawać informacje o posiadanej tolerce. Dziękuję za uwagę :heart:
  • 279 / 3 / 0

-Marka: "Bakallino"
-Waga: 250 g
-Data przydatności do spożycia: 04.2014
-Numer serii: B97 Czechy
-Miejsce zakupu: Biedronka
-Wygląd maku: drobne ziarna w grafitowym kolorze
-Zapach: "Gorzki", nieprzyjemny, dość intensywny
-Smak: Delikatnie gorzki, znośny do wypicia
-Kolor: Kość słoniowa
-Opis działania maku:750 g i skręt wyleczony. Jakby przedstawić na skali -5 jako straszny skręt, 0 brak skręta i brak fazy, +5 jako mega ujebanie, dałabym mu 1,5. Bardzo subtelne działanie.
-Tolerancja: PST z 750 g dobrego bakallandu robi mnie elegancko. Pół roczny ciąg opiatowy, z niewielkimi i nieistotnymi przerwami.
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 212 / 1 / 0

-Marka: "Bakallino"
-Waga: 250 g
-Data przydatności do spożycia: 09.2013
-Numer serii: 1359.2 Czechy
-Miejsce zakupu: Biedronka
-Wygląd maku: drobne ziarna w grafitowym (szarym) kolorze
-Zapach: "Gorzki", nieprzyjemny, dość intensywny
-Smak: Delikatnie gorzki, znośny do wypicia
-Kolor PST: Jasny, mleczny z nutką porannego kakao.
-Opis działania maku: 500 g i skręt wyleczony. Jakby przedstawić tak jak wyżej na skali -5 jako straszny skręt, 0 brak skręta i brak fazy, +5 jako mega ujebanie, dałbym mu 2. Działa, ale bez rewelacji.
-Tolerancja: PST z 500 g dobrego bakalandu robi mnie: na 7-8h do 12 - 14h nie odczuwam skręta. Doświadczenie: Bondage, Face rape, pissing i roczny ciąg na PST.
  • 61 / / 0

Bakalland 500g
Data spożycia:10.2013
Seria II.6.210 25
Kupiony w Intermarche
Kolor nasion "wyważony", ani ciemny ani jasny, taki w sam raz.
Zapach mało intensywny, kolor przepłuczki (metoda butelkowa) bardzo jasny. Prawie mleko. Smak mało intensywny, czuć goryczke, ale bardzo subtelnie.
Działanie słabe, bodyload zapowiadał więcej, 3 godziny po spożyciu dalej coś tam czuć, ale raczej fizycznie.
Tolerancja zerowa.
  • 279 / 3 / 0

-Marka maku: Bakalland
-Waga opakowania: 250 g
-Data przydatności do spożycia: 11.2012
-Numer serii: 111.23
-Miejsce zakupu: Okoliczne, małe delikatesy
-Wygląd maku: Ciemny odcień ziaren gęsto okraszony czerwonymi nasionkami.
-Zapach: Gorzki, nieprzyjemny.
-Smak i wygląd przepłuczki: Gorzka w kolorze dość mocnej herbaty. Klarowna.
-Opis działania maku: 750 g porobiło mnie odrobinę za mocno. Na skali którą podałam wyżej plasuje się na pozycji 5+.
-Tolerancja: j/w (pół roczny ciąg)
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata