PST - lista informacyjna (stare kupno)

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

• 1527 / 15 / 0

Wątek będzie ściśle moderowany.
Proszę nie zadawać pytań (będą usuwane).
Piszemy wg schematu (lub podobnie)

-Marka maku.
-Waga opakowania.
-Data przydatności do spożycia.
-Numer serii.
-Cena
-Miejsce zakupu.
-Informacje dodatkowe (wygląd maku, zapach, smak i wygląd przepłuczki).
-Opis działania maku (informacja o braku takowego).
-POINFORMUJ O SWOJEJ TOLERACJI NA OPIATY. Bo to ma wielki wpływ na działanie.

Dopuszcza się podawanie informacji o makach zakupionych na wagę, jednak w tym wypadku należy dodać także miasto zakupu.

Luźne dyskusje i ploteczki - Knajpa
Rozpoznanie działającego maku - dyskusje
Ogólny - na inne sprawy

Wątek ma na celu stworzenie przejrzystej listy działających i niedziałających nasion.
  • 61 / / 0

mak Gardis z Lidla, 350g, data 22.03.2013, numeru serii nie widziałem. Kolor taki sobie, nie za jasny nie za ciemny, zapach mało intensywny. Kolor przepłuczki jest jasny, mętny, zero gorzkości, lol. Nie kopie.

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Zatrzymana na lotnisku w Pakistanie z 25 kg heroiny7

Lokalne służby poinformowały, że małżeństwu grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności, a nawet kara śmierci.
Użytkownik nieaktywny
  • 694 / 4 / 0

@up również to kupiłem i potwierdzam

Nazwa: Mak Niebieski Carrefour
waga: 250g
seria: A62 15 (nie potrzebna jest data ważności, bo nr serii wystarczy- nie powtórzy się przecie)
Miejsce zakupu: Carrefour
Opis: Mak wyraźnie ciemniejszy niż inne carefourowskie, nasiona mniejsze, zapach intensywny-gryzący,
Wygląd przepłuczki- moim zdaniem nie potrzebny punkt, ponieważ zależy jak się robi przepłuczkę. Ja np. robię zazwyczaj taką jasną, oleistą o kolorze sików ;) , choć raz zbyt bardzo potrzepałem i kolor przypominał rozrzedzoną coca-cole.
Smak- coś jakby gorzka woda- smak i zapach nie powodują mdłości, można pić bez przepoi, na dno lecą białe płatki? coś jakby łupież, a nie jakaś ziemia.
Moc- 250g = +/- mocy 350g bakalandu .22. Pije pst z 0,5kg dorzucam 0,25mg klona i jestem lepiej uwalony niż po 4x fresco 01.2013 (choć nie próbowałem z fresco trzepać na sucho, by strącić opium). W przypadku tego maku jest mniej euforii, długo działa około 10/12h
mimo ceny 5zł (250g) uważam że się opłaca (i tak nie ma nic innego w mieście), może na święta rzucą po lepszej cenie
Faza- zdecydowanie sedatywna, noddy, duże problemy ze szczaniem w porównaniu z innymi makami.

ps. Nie będę podawał niestety lokalizacji na jakim rynku kupuje na wagę (narazie i tak dojscia nie mam), bo wole pozostać w jakimś stopniu anonimowy ;) to sprawdzi się u osób z większych miast.
ps. Bardzo ładnie to zorganizowaliście, propsy, teraz jest przejrzyściej.
połączono - SB
W tych carefourach co byłem mak jest chowany pod makami nie klepiącymi (krótsza data ważności lub znajdują się na samym dole w dziale z bakaliami w innym pudełku. Zauważyłem to już w 3 kerfach, jak to w sklepach bywa najpierw chcą się pozbyć tych najstarszych lub ćpunki chowają
  • 637 / 7 / 0

Nazwa: Mak Niebieski Fresco
waga: 250g
seria: II.6.209.14, 9.2013 czechy
Miejsce zakupu: sklep osiedlowy
Wygląd przepłuczki- mleczny
Smak- znosny, ledwo wyczuwalna gorycz
Moc- 500g podziałało lekko, ale wyczuwalnie. Jedyne jakie mam porównanie to mak fresco z datą ważności 11.2012 który działał 2-3 razy mocniej od tego.
Faza- Euforia krótka i niezbyt silna. Przyjemnie się spało, ciekawsze niż zwykle sny.
  • 187 / 1 / 0

Marka: Gardis
Waga: 350 g
Data ważności: 01.10.2013
Seria: brak (producent podaje jedynie datę ważności)
Miejsce zakupu: Lidl
Informacje dodatkowe: Mak wyraźnie ciemniejszy od innych tej samej marki. Smak niezbyt słodki, lekko gorzkawy. Przepłuczka dość jasna, koloru kawy z mlekiem; w smaku leciutka nutka goryczy, ogólnie smak niemalże neutralny. Druga przepłuczka o podobnym kolorze, ale prawie bez smaku (jak woda).
Działanie: Po płukaniu 700 g w butelce 1,5 l (trochę za mała, jednak niczego innego aktualnie nie było pod ręką) wykonanym dwukrotnie wywar spożyto. (Tolerancji brak.) Początkowe rozczarowanie kolorem i smakiem wskazującymi na nietrafiony wybór przerodziło się po ok. 20 minutach w lekką euforię, by po ok. 45 minutach rozwinąć się do pełnego działania. Kilka godzin po spożyciu zaobserwowano senność i swędzenie, jednak ogólne działanie nie uległo istotnemu osłabieniu. Lekki afterglow utrzymywał się jakiś czas rano po przebudzeniu. Subiektywne porównanie z Bakallandem 11.2012 1.111.22: Bakalland ok. 2x mocniejszy. Uwagi dodatkowe: produkt godny polecenia ze względu na stosunek cena/moc.
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 1952 / 5 / 0

Zmieniono jeden punkt w regulaminie tematu. Należy dodawać informacje o posiadanej tolerce. Dziękuję za uwagę :heart:
  • 279 / 3 / 0

-Marka: "Bakallino"
-Waga: 250 g
-Data przydatności do spożycia: 04.2014
-Numer serii: B97 Czechy
-Miejsce zakupu: Biedronka
-Wygląd maku: drobne ziarna w grafitowym kolorze
-Zapach: "Gorzki", nieprzyjemny, dość intensywny
-Smak: Delikatnie gorzki, znośny do wypicia
-Kolor: Kość słoniowa
-Opis działania maku:750 g i skręt wyleczony. Jakby przedstawić na skali -5 jako straszny skręt, 0 brak skręta i brak fazy, +5 jako mega ujebanie, dałabym mu 1,5. Bardzo subtelne działanie.
-Tolerancja: PST z 750 g dobrego bakallandu robi mnie elegancko. Pół roczny ciąg opiatowy, z niewielkimi i nieistotnymi przerwami.
Użytkownik nieaktywny
Użytkownik zbanowany
  • 212 / 2 / 0

-Marka: "Bakallino"
-Waga: 250 g
-Data przydatności do spożycia: 09.2013
-Numer serii: 1359.2 Czechy
-Miejsce zakupu: Biedronka
-Wygląd maku: drobne ziarna w grafitowym (szarym) kolorze
-Zapach: "Gorzki", nieprzyjemny, dość intensywny
-Smak: Delikatnie gorzki, znośny do wypicia
-Kolor PST: Jasny, mleczny z nutką porannego kakao.
-Opis działania maku: 500 g i skręt wyleczony. Jakby przedstawić tak jak wyżej na skali -5 jako straszny skręt, 0 brak skręta i brak fazy, +5 jako mega ujebanie, dałbym mu 2. Działa, ale bez rewelacji.
-Tolerancja: PST z 500 g dobrego bakalandu robi mnie: na 7-8h do 12 - 14h nie odczuwam skręta. Doświadczenie: Bondage, Face rape, pissing i roczny ciąg na PST.
  • 61 / / 0

Bakalland 500g
Data spożycia:10.2013
Seria II.6.210 25
Kupiony w Intermarche
Kolor nasion "wyważony", ani ciemny ani jasny, taki w sam raz.
Zapach mało intensywny, kolor przepłuczki (metoda butelkowa) bardzo jasny. Prawie mleko. Smak mało intensywny, czuć goryczke, ale bardzo subtelnie.
Działanie słabe, bodyload zapowiadał więcej, 3 godziny po spożyciu dalej coś tam czuć, ale raczej fizycznie.
Tolerancja zerowa.
  • 279 / 3 / 0

-Marka maku: Bakalland
-Waga opakowania: 250 g
-Data przydatności do spożycia: 11.2012
-Numer serii: 111.23
-Miejsce zakupu: Okoliczne, małe delikatesy
-Wygląd maku: Ciemny odcień ziaren gęsto okraszony czerwonymi nasionkami.
-Zapach: Gorzki, nieprzyjemny.
-Smak i wygląd przepłuczki: Gorzka w kolorze dość mocnej herbaty. Klarowna.
-Opis działania maku: 750 g porobiło mnie odrobinę za mocno. Na skali którą podałam wyżej plasuje się na pozycji 5+.
-Tolerancja: j/w (pół roczny ciąg)
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata