PST - lista informacyjna (stare kupno)

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

• 1 / / 0

Marka maku: Kresto
Waga opakowania: 500g
Numer serii: Niestety wyrzuciłam opakowanie ale zaczynała się na L11
Kraj pochodzenia: Czechy
Cena: 11.90zł
Miejsce zakupu: Carrefour
Wygląd maku: Niebieskie, granatowe, gdzieniegdzie czerwone i brązowe nasiona
Wygląd przepłuczki: Jasny, niemal przeźroczysty odcień moczu
Smak: Wyczuwalna gorycz maku ale mimo wszystko znośny smak
Opis działania maku: Zrobiłam przepłuczkę z połowy opakowania (250g), trzymało ponad 8 h i stopniowo schodziło, wyczuwalna euforia i grzanie
Tolerancja: Średnia, 250g maku to nie jest ilość satysfakcjonująca ale ogółem jest miło
  • 5304 / 57 / 0

mak: Kresto
Miejsce zakupu: Kerfur
Cena: 9.30 za 0.5 kg
Waga: 500g @ 750 ml, druga przepłuczka w 500 ml
Nr: L218872V012
Wygląd: niebieskie, trochę ciemnych, niewielki odsetek czerwonych
Wygląd przepłuczki: jasnożółty

Ocena: 51.316 - 54.662 % mocy v191, ocena 5.33/10. Więcej go nie kupię ;]

Smak: nie tak intensywny jak np. v191, bardziej mdły i nieprzyjemny - v191 lżejszy do przełknięcia
Działanie: dupy nie urwało, czułem we moczu, że jedno płukanie to za mało będzie, dlatego szybciorem dorypałem drugie płukanie złota. Dobrze, że nie napaliłem się na nie wiadomo co - chciałem w imię nauki poświęcić się dla dobra ogółu i poczynić test mocy. Odradzam kupowanie v012, lepiej v191 poszukać, wtedy satysfakcja gwaranocna. Zdecydowanie nie polecam

Redukcja szkód? Po twoim trupie

Dopalacze zostały w Polsce zrównane z narkotykami. Skutek? Co dwa dni ktoś umiera w związku z użyciem nowych substancji psychoaktywnych.

Papierosy od 21. roku życia w Illinois

"Tytoń nie jest wyborem, jest uzależnieniem, które zabija rocznie ponad 18 tysięcy mieszkańców Illinois. Powinniśmy zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby zatrzymać ten śmiertelny nawyk"
  • 2642 / 127 / 0

mak: Bounton d'Or
Miejsce zakupu: InterMarche
Cena: 5,50zl za 250g
Waga: 1kg
Nr serii: 062015B63
Wygląd nasion: niebieskie, trochę ciemnych, brak czerwonych i syfu
Smak nasion: ni to gorzkie, ni slodkie, takie chuj wie co
Wygląd przepłuczki: pierwsza lekko zoltawa (metna), druga bardziej mleczna, rowniez metna
Smak przepłuczki: lekko mdly, bez smaku

Komentarz: no calkiem fajnie jest, na poziomie pomiedzy 450mg a 600mg kody (gdy ma dobry dzien), juz po pierwszych dwoch paczkach (po 2 przepluczki na pake robilem) czuc bylo ze bedzie calkiem fajnie
Ocena: 6+/10 (dla mnie 7+/10, bo koda mnie nie klepie ze wzgledu na przyjmowanie lamotryginy)
Użytkownik nieaktywny
  • 510 / 2 / 0

Marka maku: Edal
Waga opakowania: 500g
Numer serii: 70 B
Data ważności:09.2015
Cena: 7.99zł
Miejsce zakupu: sklep internetowy (radzę dobrze poszukać, widziałem w co najmniej jeszcze jednym sklepie, poza tym "sławnym", o którym było trochę głośniej w wątku "kupno...", nie wiem tylko jaka seria tam była)
Wygląd maku: kolor nasion niemal czarny, sporo zanieczyszczeń, dawno czegoś takiego nie widziałem, już po wyglądzie widać, że będzie klepać.
Zapach maku: ostry makowy
Kolor przepłuczki: jasny brąz, do tego raczej mało jest w nim piachu i innych syfów (zawsze zostawiam przepłuczkę na 5-10 minut, żeby to wszystko opadło na dno, tutaj praktycznie nie ma co opadać).
Smak: bardzo gorzki
Opis działania maku: Nie sądzę bym skłamał, jeśli powiem że spokojnie dorównuje starym Bakallandom. Jeden z najmocniejszych maków jakie piłem w życiu. Brakowało mi czegoś właśnie takiego. Po wypiciu przepłuczki z 1kg, nie mogłem przez cały dzień zwlec się z łóżka, do tego cały kolejny dzień czułem jeszcze działanie. Profil działania dosyć mocno euforyczny.
Tolerancja: myślę, że ok. 300mg kody
  • 606 / 5 / 0

mak: Radix
Miejsce kupna: Leclerc
Cena: 7.99 za 400g

Serii nie pamiętam ale z tego co wiem to bez znaczenia bo każda miała podobną klepliwość. Moc oceniłbym na poziomie 75% tej samej ilości kresto, co mnie dosyć zaskoczyło bo grzejąc 700g zacząłem się drapać już po pół godziny.

No i najlepsze- typowo euforyczny profil działania, mniej siada na ciało niż kreściak rozpierdol dzieje się głównie w głowie i idzie nawet będąc mocniej ugrzanym pokazać się publicznie :-D
  • 618 / 56 / 0

mak: Kresto
Miejsce zakupu: Carrefour
Cena: ok. 11zł/0,5kg
Waga: 500g
Nr: L210XXXV413
Wygląd: zdecydowanie jaśniejsze nasiona, niż v191, jednakże było tam duuużo czerwonych
Wygląd przepłuczki: jasnozielona. Podczas płukania wyszły na wierzch te czerwone nasiona i syfy, przez co narobiłem sobie złudnej nadziei
Smak: obszczana gleba posypana makiem. ani cienia goryczy
Działanie: nic. nawet nie zbił skręta. najgorszemu wrogowi nie polecam. nabyłem dwa opakowania po 500g, przepłukałem jedno, drugie wylądowało w krzakach, może jakiś normalny człowiek uzna, że komuś wypadło z zakupów i zrobi makowiec.

Ten mak wrzucili teraz do Carrefoura, gdyż pokończył się v191. Domniemywam, iż to koniec złotej serii kresto, przynajmniej u mnie, nigdzie już nie widuję v191
  • 2642 / 127 / 0

mak: Spar
Miejsce zakupu: Sklep o tej samej nazwie
Cena: 5,20zl za 250g
Nr serii: brak
Wygląd nasion: niebieskie, sporo czerwonych, ogólnie zachęcający wizualnie
Smak nasion: lekka nuta goryczy i słodkości
Zapach nasion: lekko słodkawy, acz minimalnie
Wygląd przepłuczki: pierwsza mocno mleczna, druga również
Smak przepłuczki: lekko mdły (dodawałem kwasku)
Tolerancja: 300mg kody potrafi zrobić dobrze (lub nie), 450mg bez dopalaczy zazwyczaj mnie zadowala

Działanie: i tu się niestety zawiodłem. Po zrobieniu 3 przepłuczek każdej paczki (a miałem dwie) coś tam zaczęło wchodzić, już myślałem że będzie moc a tu chuj bombki strzelił - działanie nagle zanikło, pozostało ogromne rozczarowanie i wkurwienie zważywszy na wygląd tego maku. Podczas robienia przepłuczki dużo czerwonych nasion pływało na powierzchni, ogólnie mak faktycznie nie był dokładnie czyszczony przed pakowaniem, jednak nie zawierał nawet niewielkiej ilości pożądanych alkaloidów. Działanie porównałbym do 50mg kody.

Ocena: 0/10
  • 767 / 44 / 0

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]

Mak: Edal
Miejsce zakupu: osiedlowy sklep no-name.
Cena: ok 4 zł za 200g
Waga: 200g
Nr serii: 65
Kraj pochodzenia: Czechy.
Wygląd nasion: mocno ciemne, wbrew pozorom mało "śmieci".
Smak nasion: nie próbowałam.
Zapach nasion: kwaskowaty, makowy, brak słodyczy.
Wygląd przepłuczki: zrobiłam jedną przepłuczkę, która wyszła, tak jak jest ukazane na zdjęciu. Jasny brąz, dosyć mętny, bez całego syfu na dole.
Smak przepłuczki: i tu się zdziwiłam! Nie był mocno gorzki, po dodaniu cukru wypiłam całość w dwóch łykach. :cheesy: Piłam o wiele bardziej rzygogenne przepłuczki.
Tolerancja ogólnie byłam przez długi czas zadowolona ze 150mg kodeiny. Jednakże przez ostatnie 4 dni leciałam na 150mg i dnia wczorajszego nie zadziałała zupełnie. Podejrzewam, że 300mg by mnie spokojnie zadowoliło. Z racji tego małego ciągu, obawiałam się, że przepłuczka nie zadziała.
Działanie: Mak ma ogromny potencjał, jak i wiele plusów. 200g (250 ml płynu) wygrzało mnie na poziomie 300mg kodeiny. Wcześniej zarzuciłam hydroksyzynę, która pomogła mi idealnie przy wyrzucie histaminy (i być może nieco podbiła działanie). Było baaardzo przyjemnie :-D, nieco euforycznie, moc rozchodziła się po calutkim ciele. Nie było żadnych wymiotów, bólów brzucha, swędzenia. Polecam! :-D Tylko może uważajcie z ilością, skoro mnie tak (sic!) 200g poklepało.
  • 2642 / 127 / 0

mak: Bounton d'Or
Miejsce zakupu: InterMarche
Cena: 5,50zl za 250g
Nr serii: 062015B74
Wygląd nasion: niebieskie, trochę ciemnych, brak czerwonych i syfu
Smak nasion: ni to gorzkie, ni slodkie, takie chuj wie co
Wygląd przepłuczki: pierwsza lekko zoltawa (metna), druga bardziej mleczna, rowniez metna, trzecia zdecydowanie mleczna
Smak przepłuczki: bardzo gorzka, 'rzygogenna', wypicie bez kwasku trudne

Tolerancja: 300mg kody robi średnio acz w miarę zadowalająco, 450mg raczej nie nadaje się do działań w terenie a po 600mg jedyną opcją jest wyro.

Działanie: znów się zawiodłem. Z każdego opakowania zrobiłem 3 przepłuczki, wypiłem prawie 2l obrzydliwego płynu i co ? I gówno moi drodzy, działanie na poziomie 200mg kodeiny, bardziej euforyczne niż sedacyjne. Coś w tle się działo, ale bez porównania do B63, gdzie po 0,5kg leżałem zadowolony i upierdolony na łóżku słuchając muzyki.

Ocena: 3/10, jak ktoś potrzebuje na dłuższy okres dostarczyć swoim receptorom jakiś agonistów w niewielkiej dawce to może się pokusi, na dobre upierdolenie nawet po 1kg bym nie liczył.
Użytkownik nieaktywny
  • 510 / 2 / 0

Marka maku: Helcom
Waga opakowania: 200g
Numer serii: 141244
Data ważności: (zawarta w nr. serii)
Cena: 2,99zł
Miejsce zakupu: Leclerc
Wygląd maku: Z punktu widzenie piekarzy bardzo brzydki, sporo kawałków słomy, OGROMNA ilość czerwonych nasion.
Zapach maku: Wyraźny, silny, ale pachnie nieco inaczej niż Edal, ma w sobie coś takiego "chemicznego".
Kolor przepłuczki: Ciemny brąz, sporo syfu w postaci mułu
Smak: Lekko gorzki
Opis działania maku: Coś na poziomie KRESTO v191
Tolerancja: 500g Edala robi dobrze
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata