PST - lista informacyjna (stare kupno)

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

• 1167 / 8 / 15

Marka maku: Carrefour
Waga opakowania: 250g
Numer serii: 51235 21
Cena: poniżej 5 zł
Wygląd maku: zarówno ciemne i jasne nasiona, gołym okiem widoczne kawałeczki słomy
Kolor przepłuczki: bardzo brudna, wpadając w czerń, butelkowa zieleń
Smak: delikatny
Opis działania maku: Mak w smaku (na sucho) smakował bardzo gorzko. Ani krzty słodyczy. Dodatkowo bardzo lepkie te nasiona - nie wszystkie chciały opuścić paczkę, część się przylepiło do ścianek :) Kolor przepłuczki mocno mnie zaskoczył. Wchodzi bardzo szybko. Bombka jest na początku bardzo euforyczna, wejście bardzo kodeinowe :heart: Jednego dnia wypiłem przepłuczkę z 0,5 kg i mnie całkiem dobrze poskładało. Drugiego dnia 0,75 kg + 14 tabsów antka i wtedy wyskoczyłem z butów... Ostatnio płukałem dużo bakallino b95. Ten kerfur jest widocznie silniejszy. Carrefour zmienił design opakowania na lepszy dla oka i chyba dostawcę na bardziej ogarniętego :cheesy:
Tolerka: ostatnio sporo maku się płukało (święta :D), więc tolerka skoczyła mocno - 150 mg kody nawet nie czuję, a tak żeby byłoprzyjemnie to pewnie z 4-5 paki musiałbym wszamać, do nodów to pewnie z 8-9.

Wszystkiego klepliwego w nowym roku %-D
  • 29 / / 0

Marka maku: Carrefour
Numer serii: 5113521 1 05.2015
Cena: poniżej 5zł
Miejsce zakupu: Carrefour
Wygląd maku: jasne i lekko ciemniejsze nasiona, kawałki słomy widoczne przez opakowanie
Zapach maku: bezwonny
Kolor przepłuczki: ciemno-szarozielona
Smak: bez wyraźnej goryczy, lecz dodałem miodu
Opis działania maku: Totalna porażka. Poszły 2 opakowania, po 2,5 godziny nic nie czuję. Jak widać, nie wszystkie maki z nowych serii działają.
Tolerka: 450mg kody dopiero mnie rusza.

Scalono

Zapomniałem dopisać, mak był już w nowym opakowaniu, brązowym.

mr_b

Jak działają dopalacze?

Dobrze wiedzieć przed Sylwestrem ;) Dość obszerny i w większości całkiem do rzeczy artykuł z periodyku „Służba Zdrowia”.

Marihuana zwiększa płodność mężczyzn?

Mężczyźni, którzy palili marihuanę mają znaczącą wyższą koncentrację plemników w nasieniu w porównaniu z mężczyznami, którzy nigdy jej nie palili, donoszą naukowcy z Uniwersytetu Harvarda.
  • 6 / / 0

Marka maku: Carrfour
Waga opakowania: 500g x 1
Numer serii: 032015 B82
Cena: 8,99
Miejsce zakupu: zgadnij...
Wygląd maku: taki przeciętny
Zapach maku: mdły
Kolor przepłuczki: biała
Smak: mdły, zero goryczy
Opis działania maku: zachęcony B82 w numerze postanowiłem spróbować. Nosz murwa kać jak tak można oszukiwać biednych ćpunów?! działania brak. Penis Ci w zad firmo Carrfour i Helio, który jest producentem tej tandetnej imitacji dobrego ćpania
  • 1 / / 0

Marka maku: Kresto
Waga opakowania: 200g x 2
Numer serii: L113263V132
Data ważności: 31.08.2014
Kraj pochodzenia: Czechy
Cena: ok. 4,30 za opakowanie
Miejsce zakupu: Auchan
Wygląd maku: mak jak mak... stosunkowo ciemny, odrobina jakiejś słomy
Zapach maku: intensywny to nie był
Kolor przepłuczki: żółtawo-brunatna
Smak: mdły
Opis działania maku: Maczek robiłem sobie jakiś czwarty, może piąty raz. Najpierw dwie przepłuczki z jednego opakowania, po jakichś dwóch godzinach dwie z drugiego. I jak dla mnie, laika z małym doświadczeniem, efekt co najmniej zadowalający. Kopnęło mnie całkiem zdrowo, cieplutko, milutko, oczka się przymykają, ogólnie błogostan, może poza swędzeniem. 300 mg kody nie daje mi już takiego efektu. Tą serię z Kresto mogę chyba polecić, chociaż ta sama firma kupowana w innym sklepie efektu nie dała żadnego, ale na serię nie patrzyłem.
Tolerancja: Od mniej więcej pół roku lubię sobie przyjąć raz na jakiś czas 300 mg kody, chociaż ostatnio (jakieś trzy poprzednie razy) ta dawka nie jest w pełni zadowalająca, więc tolerka rośnie, rośnie...

Także polecam poszukać, niech ktoś ogarnięty w temacie spróbuje i się wypowie.
  • 32 / 2 / 0

Marka maku: Bakalland
Waga opakowania: 500 g.
Numer serii: II.6.1310.66
Cena: ok. 12 zł (sic!)
Miejsce zakupu: Kaufland
Wygląd maku: czarne i niebieskie ziarenka, trochę brązowych i trochę słomy
Zapach maku: umiarkowanie syfski
Kolor przepłuczki: mlecznożółta, bardziej przezroczysta niż mętna
Smak: jak woda
Opis działania maku: brak jakiegokolwiek działania
Użytkownik nieaktywny
  • 510 / 2 / 0

Marka maku: KRESTO
Waga opakowania: 200g
Numer serii: L113346V191
Data ważności: 30.04.2015
Cena: Nie pamiętam dokładnie, coś ponad 4zł za opakowanie
Miejsce zakupu: "zwykły" spożywczak
Wygląd maku: wygląda na dosyć ładny, niebieskie nasiona, trochę czarnych, praktycznie brak zanieczyszczeń
Zapach maku: wyraźny, drażniący.
Kolor przepłuczki: intensywny, jasny brąz
Smak: Gorzki, ale pije się to dosyć łatwo.
Opis działania maku: Jakieś 70% mocy Bakallino z tamtego roku. Po 600g jest naprawdę miły błogostan, a nawet delikatne nody.
Tolerancja: Praktycznie brak. 150mg kody na mnie działa.
  • 437 / 10 / 0

Wyżej ktoś podał niezły pomysł aby wstawiać tutaj zdjęcia zakupionych maków. Jako ,że chciało mi się pstryknąc te kilka fotek to wrzucę pierwszy.
Wiem, że oba maki są już dobrze znane większości zainteresowanych, ale pewnie są osoby, którym się te fotki przydadzą.

Kresto 200g L213345V191 - czyli hit ostatnich tygodni. U mnie taka paczuszka kosztuje 4,99 a klepie zajebiście dobrze. Moc można by śmiało porównać do Emixa, z tym, że ten drugi daje dużo bardziej sedatywną faze. Natomiast PST z tego Kresto jest wyraźnie bardziej euforyczne.

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ] [ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]

Emix 250g - tutaj seria ma znikome znaczenie, od L1-L6 działają bardzo dobrze. Niestety już od jakiegoś czasu ciężko trafić na ten mak.

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]

Gdzieś mi się zapodziały opakowania po klepiących makach z Carrefoura, jak będzie mi dane to pstryknę fotki i wstawię.
Użytkownik nieaktywny
  • 510 / 2 / 0

mak: Gardis
Miejsce zakupu: Lidl
Cena: 2,99zł (przeceniony)
Nr. serii: Brak
Data ważności: 01.07.2014
Wygląd: Ładny, niebieski mak, brak syfów
Zapach: Całkiem przyjemny (jak na mak)
Wygląd przepłuczki: Przezroczysta, praktycznie brak zabarwienia
Smak: Jak woda
Działanie: Brak
  • 29 / / 0

mak: Kresto
Miejsce zakupu: Tesco
Cena: 5,99zł
Waga opakowania: 200g
Nr. serii: L213350V191
Wygląd: Jasnoniebieskie nasiona, trochę czerwonych
Zapach: Nie śmierdział za specjalnie.
Wygląd przepłuczki: w kolorze moczu
Smak: Gorzki, gorszy od emixa
Działanie: A taki wał. 800g robi niespecjalnie, jest uczucie niedoćpania. Polecam się zaopatrzyć w paczkę mocnych, delikatnie zwiększają działanie, lecz nie warto palić jednego za drugim, zrobicie się zieloni i zabełtacie cały pokój, muehehe.
Tolerancja: 750g emixa czochrało miło.
  • 423 / 29 / 0

Mak: Kresto
Miejsce zakupu: Intermarche
Cena: 3,35 zł
Waga opakowania: 500g
Nr. serii: L113364V191
Wygląd: nasiona niebieskie, nieliczne brązowe i czerwone, śladowo słoma
Zapach: klasyczny
Wygląd przepłuczki: nieprzejrzysty roztwór, kolor stężonego moczu
Smak: intensywna gorycz, przypominająca roztwór wodny po ekstrakcji antidolu, może spowodować wymioty
Działanie: 500 g podziałało mocno sedacyjnie, u innej osoby również euforycznie, nie była to ilość do końca satysfakcjonująca, dla siebie poleciłbym jednak 1,5 paczki - 2 paczek (750g-1kg). Działanie ciągnęło się przez ok. 8 godzin i powoli schodziło.
Tolerancja: zerowa, 600mg kodeiny jest wystarczająco satysfakcjonujące
Cieszę się, że tak dbacie o nas - największych konsumentów ;-)
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata