PST - KUPNO MAKU VOL. 5 "W dobie kryzysu"

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

• 334 / / 0

Witam kolegów. Czy są obecnie ( w miarę dostępne) maki silniejsze od Nuxa? Nie mam porównania, bo raz na jakiś czas płuczę sobię 1-2 paki Nuxa dla lekkiego relaxu. Pozdro, z góry dzięki

• 1017 / 93 / 0

Każdy bakalland będzie znacznie mocniejszy, nux robił mnie na 2-4 h z fajnym wejściem, baka .55 na minimum 2 razy dłużej z mocną euforia, nawet noda można było złapać.

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Rzucanie palenia: Zamiast zwykłych papierosów program redukcji szkód

"Jeśli nie mamy szansy na cud niepalenia, powinniśmy wzorem innych krajów zastępować klasyczne palenie programem redukcji szkód" - mówi profesor Bartosz Łoza, psychiatra i psychoterapeuta, Kierownik Kliniki Psychiatrii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Prezes Polskiego Towarzystwa Neuropsychiatrycznego.
  • 14 / / 0

Na nuxa w ciągu radzę uważać - tyle piasku,syfu ile z tym się wypija już dawno nie było w żadnym maku(a doświadczenie mam od pamiętnego fresco 01.2012 czy 2013 z Dino).
Nie warto.
  • 2186 / 310 / 0

nie każdy - te Bakallandy 05.2019 np .19 to badziew. Nie płukałem nigdy Nuxa ale nie sądzę, żeby baka .19 był mocniejszy.. A baka .55 to już można powiedzieć zabytek.
  • 369 / 21 / 0

@Jamedris po co ta skarpeta,odkręcasz nakrętkę do połowy i wyciskasz na maxa,nic maczku nie wyleci.Ktoś już o tym pisał.U mnie na wiosce został tylko baka 24.Ciężko wrócić teraz do kody.Czekamy na majkę;)
  • 370 / 25 / 0

Ja trafiłem na lokalną perelkę polski mak STEFIK ,wygląd i sila dzialania jak mak od Mielonki,pełno słomy i czerwonych ziaren, 1.5 kg dla mnie akurat ,w ciągu jestem od grudnia,robią mnie dobrze dobre bakka w ilosci 1.5-2kg.Stefik ma zupełnie inny profil działania od baka bardziej sedacja niz pobudzenie.seria która klepie: 09.2018 A4 POLSKA
  • 422 / 48 / 0

kupiłem z rok temu ten stefik i mimo tego, że jest napisane polska spróbowałem. oczywiście nie działał.

dziwne, żeby mak z polski zawierał morfinę.
Użytkownik nieaktywny
  • 42 / 3 / 0

Nivea odkrecasz korek i wyciskasz tylko i wylacznie w przypadku drozszych butelek woda ale one sa kiepske bo sztywniejsze od tych tanich. Te w netto czy biedrze po 0.59 mozesz zgniesc jak.kartek papieru jedyny mankent to korek. Ale zauwazylem.ze w auchanie jest woda produkt auchanu i pomimo ze plastik jest mieciutki to gwint od korka nie jest tak gowniany jak ww przezemnie z netto i biedry. Z czasem kazda wydana zlotowka ma znaczenie.
  • 1455 / 269 / 0

21 kwietnia 2018Nivea pisze:
@Jamedris po co ta skarpeta,odkręcasz nakrętkę do połowy i wyciskasz na maxa,nic maczku nie wyleci.Ktoś już o tym pisał.U mnie na wiosce został tylko baka 24.Ciężko wrócić teraz do kody.Czekamy na majkę;)
Patent znany, ale to dlatego, że zaoszczędzam na butelkach i gwintach ich, a wydaję więcej na mak. ;-) Śmiechem-żartem, zawsze albo tak, albo mikserem i tak było mi najwygodniej. A lejek z kartki papieru - super sprawa dla mnie, kartka A4. Ile w plenerze tak płukałam...
  • 3149 / 248 / 0

Ten francuski bakalland 45 jest slabowaty.
Moze z 1kg jakbym przeplukal to by bylo fajnie. Cena nie zacheca.
mocne wyostrzenie barw, goracy ryjec, nawet czuc ze bylaby fajna sedacja. W ciagu ost 3 dni spalem z 6h wiec liczylem na noddy. Dopijam 2 piwka i modle sie o nie albo zebym usnal.
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata